Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lenka Paprok > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Lenka Paprok — sloganistka a názvotvůrce

Zobrazuji č. 1120 z celkem 37 doporučení prezentace Ing. Lenka Paprok:
David Karban
Když jsem zadával Lence slogan, měl jsem lehce obavy. Můj obor je velmi specializovaný, jedná se o automatizaci linuxových serverů. Lenka se s tím ovšem poprala a výsledek je výborný, děkuji!

David Karban

certifikovaný Amazon AWS cloud specialista, konzultant a lektor
Dominika Špačková
Lenka je chytrá hlava a se slovy si umí vyhrát. Takže pokud slogan, tak s Lenkou!

Dominika Špačková

byznys konzultantka pro efektivní podnikání
Robert Vlach
Lenka navrhovala názvy či slogany pro několik mých klientů a její schopnost nacházet originální řešení je fenomenální. Vždy má v záloze něco převratného, co nám obrátí myšlenky vzhůru nohama. Neznám nikoho jiného v Česku, kdo má při tvorbě názvů tak promyšlené know-how a neomylný tah na výsledek. Lenka má na tvorbu názvů přirozený talent a tahle tvorba ji neuvěřitelně baví.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Kristýna Moravec Sataryová
Když jsem se Lence zmínila, že řeším doménu pro právě vznikající web, zazářily jí oči a od té chvíle jí nad hlavou začala šrotovat neviditelná kolečka. Vášeň, s jakou se vrhla do tvůrčího procesu vymýšlení, mě až šokovala. Díky Lence mám teď krásně krátkou doménu, která vystihuje vše!

Kristýna Moravec Sataryová

ilustrátorka a kreativní kreslířka
Lenku Paprok znám dlouho a má velký přirozený talent na češtinu i cizí jazyky. Je kreativní a neustále se vzdělává. Když jsem se rozhodla jít na volnou nohu, profesionálně učit francouzštinu a pořádat cesty do Francie, Lenka se naprosto vcítila do mého myšlení a potřeb a dokázala vystihnout jednoduchým a trefným sloganem přesně to, o co mi šlo: přiblížit francouzštinu všem, kteří o ni mají zájem, a svým přístupem je zbavit strachu z toho, že je moc složitá. Lence netrvá dlouho vymyslet to, o čem ostatní dlouze mluví a dokola o tom přemýšlejí. Její nápady mají hlavu i vtip. Jsou svěží, jednoduché a přitom velmi chytré. Dlouhodobá spolupráce s Lenkou mi pomáhá posunovat se kupředu a nepřešlapovat na místě.

Jitka Sedlářová

lektorka francouzštiny a pořadatelka poznávacích cest do Francie
www.francienadosah.cz ~ jitka.sedlar@gmail.com ~ 774 234 221
Ing. Daniel Šácha
Do Sokolské 33 přinesla Lenka Paprok energii a nový koncept vedení přidělených rubrik, který následně ovlivnil fungování celé redakce. Je svědomitá, zapálená, naslouchá ostatním a své nápady dokáže uvádět do života. Brzy se stala jedním z hlavních pilířů redakce. Mimo jiné nám pomohla rozjet sociální sítě a účinný guerilla marketing, díky kterému jsme získali nové čtenáře a vstoupili do širšího povědomí. I já jsem v Lence našel profesní vzor — je kreativní, nezůstává v jednom proudu, je stále v pohybu a hledá nové cesty, jak čtenáře, resp. posluchače a diváky zaujmout. Přesto je otevřená kritice a dále na sobě pracuje.

Ing. Daniel Šácha

copywriter a rešeršér
Tereza Kučáková
S Lenkou se pracovně potkáváme už od dob vysokoškolských studií. Prošly jsme spolu několika redakcemi – firemními novinami i zpravodajstvím Českého rozhlasu, a dále se setkáváme v rámci konzultací některých projektů. Na Lence jsem vždy obdivovala její píli, vysoké pracovní nasazení a nekonečně pozitivní přístup k řešení úkolů. Jsem vděčná, že s ní mohu spolupracovat a inspirovat se její profesionalitou.

Tereza Kučáková

copywriterka
Po Lence jsme potřebovali oživit a přepracovat část titulků na webu. Vše bylo splněno na jedničku. Spolupráce byla rychlá a jednoduchá. Mohu doporučit!

Martin Šimek

provozovatel cestovní kanceláře Radynacestu.cz
www.radynacestu.cz ~ martinsimek@radynacestu.cz
Spolupráce s Lenkou na sloganu pro novou značku sportovního odvětví „Česká házená – Czech Handball“ pro nás byla velice přínosná. Její přístup je profesionální a i když jsme nakonec nepoužili slogan přesně ve znění, které navrhovala, z jejích návrhů jsme čerpali a opodstatňují náš finální výběr. Lenčin způsob práce a tvorby sloganů má vnitřní princip, řád a smysluplná pravidla. Určitě bych si spolupráci s Lenkou zopakoval.

Daniel Novotný

ředitel marketingu Českého svazu házené
www.chf.cz ~ 603 575 499
Na doporučení od Michelle Losekoot jsme u Lenky poptali balíček pěti variant claimu pro náš internetový obchod pro vaření a stolování. Nutno říci, že výsledek jsme chtěli do týdne. I když jsme se nakonec museli vydat jinou cestou claimu, Lenka splnila zadání: výstup odevzdala včas — a byl naprosto profesionální. Z výsledku naší spolupráce jsem stále nadšená, dva claimy byly mými jasnými favority. Lenka umí vystihnout pravou podstatu značky a zformulovat ji do jedinečného slovního spojení. Spolupráce pro mě byla 100% hodnotná a ráda ji doporučím.

Zuzana Brečanová

marketing director
www.kulina.cz ~ zuzana.brecanova@kulina.cz ~ 604 839 125
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS