Doporučení z první ruky

Ing. Lenka Paprok — sloganistka a názvotvůrce


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 37 doporučení

David Karban

Když jsem zadával Lence slogan, měl jsem lehce obavy. Můj obor je velmi specializovaný, jedná se o automatizaci linuxových serverů. Lenka se s tím ovšem poprala a výsledek je výborný, děkuji!

David Karban
certifikovaný Amazon AWS cloud specialista, konzultant a lektor
Dominika Špačková

Lenka je chytrá hlava a se slovy si umí vyhrát. Takže pokud slogan, tak s Lenkou!

Dominika Špačková
byznys konzultantka pro efektivní podnikání
Robert Vlach

Lenka navrhovala názvy či slogany pro několik mých klientů a její schopnost nacházet originální řešení je fenomenální. Vždy má v záloze něco převratného, co nám obrátí myšlenky vzhůru nohama. Neznám nikoho jiného v Česku, kdo má při tvorbě názvů tak promyšlené know-how a neomylný tah na výsledek. Lenka má na tvorbu názvů přirozený talent a tahle tvorba ji neuvěřitelně baví.

Robert Vlach
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Kristýna Moravec Sataryová

Když jsem se Lence zmínila, že řeším doménu pro právě vznikající web, zazářily jí oči a od té chvíle jí nad hlavou začala šrotovat neviditelná kolečka. Vášeň, s jakou se vrhla do tvůrčího procesu vymýšlení, mě až šokovala. Díky Lence mám teď krásně krátkou doménu, která vystihuje vše!

Kristýna Moravec Sataryová
ilustrátorka a kreativní kreslířka

Lenku Paprok znám dlouho a má velký přirozený talent na češtinu i cizí jazyky. Je kreativní a neustále se vzdělává. Když jsem se rozhodla jít na volnou nohu, profesionálně učit francouzštinu a pořádat cesty do Francie, Lenka se naprosto vcítila do mého myšlení a potřeb a dokázala vystihnout jednoduchým a trefným sloganem přesně to, o co mi šlo: přiblížit francouzštinu všem, kteří o ni mají zájem, a svým přístupem je zbavit strachu z toho, že je moc složitá. Lence netrvá dlouho vymyslet to, o čem ostatní dlouze mluví a dokola o tom přemýšlejí. Její nápady mají hlavu i vtip. Jsou svěží, jednoduché a přitom velmi chytré. Dlouhodobá spolupráce s Lenkou mi pomáhá posunovat se kupředu a nepřešlapovat na místě.

Jitka Sedlářová
lektorka francouzštiny a pořadatelka poznávacích cest do Francie
www.francienadosah.cz jitka.sedlar@gmail.com 774 234 221
Ing. Daniel Šácha

Do Sokolské 33 přinesla Lenka Paprok energii a nový koncept vedení přidělených rubrik, který následně ovlivnil fungování celé redakce. Je svědomitá, zapálená, naslouchá ostatním a své nápady dokáže uvádět do života. Brzy se stala jedním z hlavních pilířů redakce. Mimo jiné nám pomohla rozjet sociální sítě a účinný guerilla marketing, díky kterému jsme získali nové čtenáře a vstoupili do širšího povědomí. I já jsem v Lence našel profesní vzor — je kreativní, nezůstává v jednom proudu, je stále v pohybu a hledá nové cesty, jak čtenáře, resp. posluchače a diváky zaujmout. Přesto je otevřená kritice a dále na sobě pracuje.

Ing. Daniel Šácha
copywriter a rešeršér
Tereza Kučáková

S Lenkou se pracovně potkáváme už od dob vysokoškolských studií. Prošly jsme spolu několika redakcemi – firemními novinami i zpravodajstvím Českého rozhlasu, a dále se setkáváme v rámci konzultací některých projektů. Na Lence jsem vždy obdivovala její píli, vysoké pracovní nasazení a nekonečně pozitivní přístup k řešení úkolů. Jsem vděčná, že s ní mohu spolupracovat a inspirovat se její profesionalitou.

Tereza Kučáková
copywriterka

Po Lence jsme potřebovali oživit a přepracovat část titulků na webu. Vše bylo splněno na jedničku. Spolupráce byla rychlá a jednoduchá. Mohu doporučit!

Martin Šimek
provozovatel cestovní kanceláře Radynacestu.cz
www.radynacestu.cz martinsimek@radynacestu.cz

Spolupráce s Lenkou na sloganu pro novou značku sportovního odvětví „Česká házená – Czech Handball“ pro nás byla velice přínosná. Její přístup je profesionální a i když jsme nakonec nepoužili slogan přesně ve znění, které navrhovala, z jejích návrhů jsme čerpali a opodstatňují náš finální výběr. Lenčin způsob práce a tvorby sloganů má vnitřní princip, řád a smysluplná pravidla. Určitě bych si spolupráci s Lenkou zopakoval.

Daniel Novotný
ředitel marketingu Českého svazu házené
www.chf.cz 603 575 499

Na doporučení od Michelle Losekoot jsme u Lenky poptali balíček pěti variant claimu pro náš internetový obchod pro vaření a stolování. Nutno říci, že výsledek jsme chtěli do týdne. I když jsme se nakonec museli vydat jinou cestou claimu, Lenka splnila zadání: výstup odevzdala včas — a byl naprosto profesionální. Z výsledku naší spolupráce jsem stále nadšená, dva claimy byly mými jasnými favority. Lenka umí vystihnout pravou podstatu značky a zformulovat ji do jedinečného slovního spojení. Spolupráce pro mě byla 100% hodnotná a ráda ji doporučím.

Zuzana Brečanová
marketing director
www.kulina.cz zuzana.brecanova@kulina.cz 604 839 125