Doporučení z první ruky

Ing. Lenka Pechrová — konzultantka podnikatelských strategií, projektová manažerka a koučka


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 11 doporučení

Lenka je člověk s vysokým nasazením a tahem na branku. Je strategická, umí se skvěle pohybovat v číslech a hlavně podává smysluplné výstupy. Je to jeden z nejvíc cílevědomých manažerů, co jsem za svou kariéru poznala. Je za ní vidět tvrdá práce a hodnotná nastavení. Je hodně kreativní, nebaví ji práce bez efektu a ve vyjednávání se umí skvěle orientovat. Svoje zákazníky si umí získat na svou stranu svým osobitým přístupem. Pro Lenku není slovo NE překážkou. Hledá různá východiska a cesty, jak vytvářet efektivní kroky. Člověk se nemusí obávat jí předat úkol z jakékoliv úrovně managementu, zvládne efektivně naplánovat event, udělat strategické plány k prodeji, i třeba vyhledat nové potenciály.

Markéta Semelková
Key Account Manager Remington / Russell Hobbs
731 166 687

S Lenkou Pechrovou jsem spolupracovala několik let z pozice nákupčí malé bílé techniky pro nadnárodní elektro řetězec. Řešily jsme spolu kompletní strategii prodeje, od výběru sortimentu, jeho prezentaci na prodejnách, předváděcí akce až po marketingový plán směrem ke koncovému spotřebiteli. Lenka je velmi precizní, kreativní a spolehlivá. Jednání bylo vždy nejen na vysoké profesní úrovni, ale i po lidské stránce velmi příjemné. Spolupráci mohu jen doporučit.

Petra Pecková

Lenka je zkušená manažerka a obchodnice s obrovským zápalem. Vždycky se můžete spolehnout, že do práce dá maximum a dobije vám baterky. Má za sebou skvělé úspěchy v domlouvání nemalých spoluprací a rozhodně to není náhoda. Vše má vždy rozebrané do totálních detailů a je neskutečně připravené. Pokud hledáte parťáka, co vám má nejen ukázat praktickou cestu, ale dodat i drive, můžu Lenku maximálně doporučit.

Petr Bernadič
obchodník a majitel firmy
www.kazdyprodava.cz info@kazdyprodava.cz 295 562 242

V roce 2016 jsem založil společnost SEMIT crew s.r.o. a během roku 2017 firma začala velmi rychlé růst jak v objemu práce, tak v počtu nových zaměstnanců. Práci jsme odváděli rychle a kvalitně, ale postrádali jsme vyšší efektivitu a interní systematické řízení. Díky spolupráci s Lenkou se vše změnilo. Provedla optimalizaci pracovních procesů, nastavila vnitřní strukturu firmy a její řízení a od té doby jsme stále v kontaktu. Leni, ještě jednou děkuji za tvou kombinaci profesionálního a přátelského přístupu 😊

Tomáš Zdeněk
jednatel
www.semit.cz

Díky Lence již netápu a konečně cíleně rozvíjím své podnikání! S pomocí SWOT analýzy jsem si nastavila zrcadlo a začala pracovat nejen se silnými, ale hlavně slabými stránkami a postupně propojila všechny oblasti tak, aby dávaly hlavu a patu. Na závěr každého bloku Lenka vystřihla motivační citát, který pobavil a zároveň člověka nakopl do další práce. Ve finále jsem si uvědomila, že nastavením správné strategie posunu vpřed své podnikání, hlavně tím ale ušetřím spoustu času a energie.

Klára Krejčířová
Healthy Junkies - sportovní aktivity pro děti a dospělé; My Local Package - designový boxík s lokálními produkty

Absolvovala jsem Lenky kurz „Podnikej strategicky!“ Kurz bych doporučila všem podnikatelům. Pomohl mi si uvědomit svoje poslání, proč vlastně podnikám, co tím chci dokázat, jaká je moje mise, vize, motivace... Na druhé straně potom také jak vysvětlit klientovi, proč si má koupit moje produkty tak, abychom oba byli spokojení. Jsem nyní schopná vyhodnotit trh pomocí analýz a usměrnit svoje očekávání do reality. Cítím se nyní mnohem lépe vybavená čelit konkurenci a propadům trhu než před kurzem. Konečně lépe chápu obchodní termíny, které mi dříve nic neříkaly a jenom dělaly vrásky. Kurz je profesionálně udělaný a skvěle se poslouchá. Děkuji za naprosto skvělý kurz!

Magdalena Bronson
učím angličtinu a pomáhám lidem najít zálibu v uklízení a zbavování se věcí

Jsem absolventkou kurzu Podnikej strategicky. Kurz bych doporučila všem, kdo hledají v podnikání řád. Protože i když podnikáte srdcem a máte velmi kreativní byznys, řád je také potřeba. Z mého pohledu je kurz výborný pro lidi, co tvz. lítají, třeba jako já. Jsem velmi kreativní duše, a díky své kreativitě a hlavě v oblacích mi unikají věci, které jsou nutné pro to, aby se byznys posouval stále výš a výš. Lenku doporučuji i jako byznys kouče, protože vás bude krásně držet v kolejích, po kterých chcete jet, ale zároveň dá prostor i pro vaši kreativitu. Kurz mi dal velké uvědomění, že spoustu věcí, kterým jsem se vyhýbala, protože jsem jim nerozuměla nebo se mi nechtělo, se správným vedením dokáži sama. Děkuji za možnost být součástí kurzu a přeji co nejvíce spokojených klientů jako jsem já :)) Děkuji!

Lenka Vykouková
majitelka společnosti Květiny Lenka Vykouková
www.svatbyodlenky.cz

Lenka je opravdová profesionálka a k tématu podnikání má co říci. SWOT analýza, kterou jsem s ní vytvořila nebyla první v mém životě, nicméně konečně jsem se dozvěděla, co s ní dál. Nejdůležitější věc, kterou mi Lenky kurz dal, je odvaha se pustit do podnikání. Zároveň jsem pochopila, že výskyt nejrůznějších překážek je více, než pravděpodobný, ale díky tomu se lze na nepříjemnosti připravit. Líbí se mi, že díky formulaci cílů se mohu podívat na to, kde právě na své cestě jsem. Dále se mi líbil sympatický přístup Lenky, její odbornost a schopnost reflektovat témata, která přicházela i od ostatních účastníků.

Hana Hamerníková
amatérská fotografka, která se rozhodla profesionalizovat
www.hanahamernikova.cz

První online setkání s Lenkou ve mně navodilo pocit klidu, jako bychom se znaly už roky. Mám analytické myšlení, ale ve své malé firmě jsem už roky hlavně kreativec a generátor nápadů, a tápala jsem v tom, jak si do jedné tabulky hodit všechny finanční toky, jak se v ní naučit číst, jak si nastavit plán tak, abych měla na rok dopředu jasno. Po třech hodinových konzultacích mi Lenka pomohla si vše srovnat. Předala mi své know how, které přesně napasovala na mou malou firmu, a já jsem se rozhodla, že s ní chci spolupracovat i dlouhodobě, vnímám to totiž jako investici s návratností. Děkuju Leni!

Tereza Boucká
OSVČ: malovýroba papírenských produktů
www.mujdiar.com tereza@mujdiar.com

Původně jsem tuto recenzi chtěla napsat až po skončení spolupráce, abych mohla na závěr všechno jasně a přehledně shrnout. Ale to by nebyla nikdy. S Lenkou bych totiž odteď nejraději konzultovala úplně všechno. Vyhmátne podstatu a nakopne k řešení. Stručně, jasně a přehledně sesumíruje jádro vašeho podnikání a nabídne cesty, kam se posunout dál. A vy se chcete posunovat, a hlavně chcete, aby vám takový člověk při tom zůstal nablízku. Protože profesionalita, spolehlivost, rychlost a ryzí lidskost budou vždy vzácně namíchané koření.

Zita Sanetrníková
majitelka Haaro Naturo, přírodního kadeřnictví a výrobce profesionální vlasové kosmetiky, školitel přírodního barvení vlasů
www.haaro-naturo.cz salon@haaro-naturo.cz