Doporučení z první ruky

Ing. Lenka Pechrová — konzultantka podnikatelských strategií a projektová manažerka


Zobrazuji všechna 3 doporučení

Lenka je člověk s vysokým nasazením a tahem na branku. Je strategická, umí se skvěle pohybovat v číslech a hlavně podává smysluplné výstupy. Je to jeden z nejvíc cílevědomých manažerů, co jsem za svou kariéru poznala. Je za ní vidět tvrdá práce a hodnotná nastavení. Je hodně kreativní, nebaví ji práce bez efektu a ve vyjednávání se umí skvěle orientovat. Svoje zákazníky si umí získat na svou stranu svým osobitým přístupem. Pro Lenku není slovo NE překážkou. Hledá různá východiska a cesty, jak vytvářet efektivní kroky. Člověk se nemusí obávat jí předat úkol z jakékoliv úrovně managementu, zvládne efektivně naplánovat event, udělat strategické plány k prodeji, i třeba vyhledat nové potenciály.

Markéta Semelková
Key Account Manager Remington / Russell Hobbs
731 166 687

S Lenkou Pechrovou jsem spolupracovala několik let z pozice nákupčí malé bílé techniky pro nadnárodní elektro řetězec. Řešily jsme spolu kompletní strategii prodeje, od výběru sortimentu, jeho prezentaci na prodejnách, předváděcí akce až po marketingový plán směrem ke koncovému spotřebiteli. Lenka je velmi precizní, kreativní a spolehlivá. Jednání bylo vždy nejen na vysoké profesní úrovni, ale i po lidské stránce velmi příjemné. Spolupráci mohu jen doporučit.

Petra Pecková

Lenka je zkušená manažerka a obchodnice s obrovským zápalem. Vždycky se můžete spolehnout, že do práce dá maximum a dobije vám baterky. Má za sebou skvělé úspěchy v domlouvání nemalých spoluprací a rozhodně to není náhoda. Vše má vždy rozebrané do totálních detailů a je neskutečně připravené. Pokud hledáte parťáka, co vám má nejen ukázat praktickou cestu, ale dodat i drive, můžu Lenku maximálně doporučit.

Petr Bernadič
obchodník a majitel firmy
www.kazdyprodava.cz info@kazdyprodava.cz 295 562 242