Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lenka Říhová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Lenka Říhová — překladatelka, korektorka a lektorka italštiny

Zobrazuji č. 110 z celkem 24 doporučení prezentace Ing. Lenka Říhová:
Mgr. Martin Illek
Tímto chci poděkovat paní Ing. Říhové za vysoce kvalitní překlad a velmi příjemnou komunikaci. Její práci mohu jen vřele doporučit.

Mgr. Martin Illek

překladatel a tlumočník portugalštiny a španělštiny
Urgentně jsem sháněl v době prázdnin korekturu textu v italštině. Paní Říhové děkuji za ochotu a rychlost, díky které jsem vše stihl.

Květoslav Toncar

Touto cestou velmi děkuji p. Říhové! Potřebovala jsem přeložit část zprávy ze zdravotní dokumentace, nikdo z oslovených nebyl ochotný, až p. Říhová. Vše bylo rychle a hlavně v pořádku. V případě potřeby budu její služby využívat určitě i nadále.

M. Klimčáková

Na paní Ing. Říhovou jsem se obrátila ve velmi pro mě nepříjemné situaci, kdy mi italští zaměstnavatelé „opomněli“ vyplatit odstupné. Nejenže paní. Ing. Říhová reagovala velmi rychle, ale také poradila a navrhla znění, které zapůsobilo a hlavně pomohlo! Moc děkuji za velmi profesionální přístup a vstřícnost!

Marta Ševčíková

Velice tímto děkuji paní Říhové za ochotu a rychlý překlad lékařské zprávy. Se službou jsem byla velice spokojena. Paní Říhovou doporučuji nejen jako prvotřídní překladatelku, ale zároveň i podnikatelku.

Marika Dvořáková

Paní Ing. Říhová mi dělala korekturu textu v italštině. Ačkoliv jsem na ni nespěchala, poslala mi opravený text po pár hodinách zpátky. Na mail odpovídá prakticky okamžitě a je velmi seriózní. Za vše ji ještě jednou děkuji.

Veronika Michelová

Paní Říhová mi překládala smlouvu. Jelikož jsem na to spěchal, byla jediná, kdo mi dokázal vyhovět v tak krátkém čase. Smlouvu jsem měl během několika hodin přeloženou. Výborná spolupráce i komunikace. Rozhodně doporučuji.

Jakub Bureš

realitní makléř
Maximální spokojenost. Skvělý přístup. Potřeboval jsem sice jen přeložit krátký text, ale i tak jsem se dočkal téměř okamžité odpovědi na mail a překladu do druhého dne. Mohu jen doporučit. Budu se těšit na další spolupráci.

Jan Fedorko

hasič
www.bahnak.eu
Paní Ing. Říhovou mohu doporučit! Skvělá domluva, rychlé reakce, velmi vstřícné a lidské jednání, příznivá cena za profesionálně odvedenou práci. Děkuji!

Věra Moravcová

Paní Ing. Říhovou určitě doporučuji! Paní je velice příjemná! Rychlá komunikace, dostalo se mi obsáhlé a vyčerpávající odpovědi. S takovou ochotou jsem se dlouho nesetkala. Paní Ing. Říhová mi moc pomohla. Tímto ještě jednou děkuji a určitě doporučuji.

Monika Kauerová

734 338 852
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS