Doporučení z první ruky

Ing. Ľubomíra Trulik — copywriterka píšící česky i slovensky


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 24 doporučení

Roman Sokola

Pro psaní rozhovorů s našimi klienty jsem potřeboval redaktorku. S první jsem se trápil – komunikovala snad podle nálady, články dodávala pozdě a i jejich kvalita byla rozporuplná. Paní Honíšková je pravý opak – články nám dodává rychle, je příjemná, samostatná, komunikativní a i klienti, se kterými rozhovory dělá, si ji pochvalují. Zajímá ji zpětná vazba na její práci a jak se může zlepšit, což není tak úplně obvyklé a já to oceňuji. Za sebe ji mohu rozhodně doporučit!

Roman Sokola
zakladatel firem, zřizovatel virtuálních sídel a autor podnikatelských příruček
Ing. Daniel Šácha

Na Ľubce oceňuji především její svědomitý přístup k práci a pohotovost v řešení problémů. Názorně to dokazovala několik let jako redaktorka a následně i šéfredaktorka našeho magazínu. Rád jsem sledoval, jak se vedle přípravy vlastních textů zdokonalovala taky ve vedení týmu autorů, kterým dodávala cennou zpětnou vazbu — a to rozhodně neumí každý. Spolupráce s ní byla ve všech ohledech příjemná a těší mě, že se na volnou nohu vydal někdo, kdo opravdu ví, co dělá.

Ing. Daniel Šácha
copywriter a rešeršér

Ľubku mohu jedině vřele doporučit. Měla jsem s ní možnost spolupracovat v rámci univerzitního časopisu Sokolská33 Ekonomické fakulty VŠB-TUO. Jako editorka i šéfredaktorka byla vždy naprosto perfektní nejen v organizačních schopnostech. Navíc sršela kreativními tipy a nápady, kam celý časopis a redaktory posunout a svou vizi dokázala vždy naplnit. Ve zmiňovaném časopise jsem byla součástí marketingového týmu a mohu potvrdit, že je marketing Ľubčinou parketou. Navíc je to velmi pozitivní člověk, který svou práci skutečně miluje a pouští se do všeho naplno a neexistuje termín, který by nedodržela. Díky cestovatelským zkušenostem se na vše dívá s nadhledem a zážitky i pocity umí naprosto skvěle vystihnout a zachytit slovy.

Bc. Kristýna Szkanderová
Social media marketing freelancer
kristyna.szkanderova@gmail.com 733 794 330

Velmi příjemná komunikace, rychlé jednání, ochota a kvalitně odvedená práce. Co více si přát? Snad jen více projektů, kde bych mohl tuto šikovnou paní využít. Doporučuji!

Ing. Petr Mlejnek
marketingový specialista, redaktor
www.cena-vykon.cz info@cena-vykon.cz 704 797 719
Ing. Natálie Rumpala

Spolupracovat s Ľubkou byla jedna radost. Měla jsem s ní tu čest spolupracovat v rámci fakultního časopisu Sokolská 33, kde mě vedla jakožto editorka rubriky. Dokázala perfektně rozvrhnout množství práce a naplánovat vše do posledního detailu. Vždy měla spoustu skvělých nápadů i inovativních myšlenek. Samozřejmě to neskončilo na vysoké škole. I po vysoké se Ľubka aktivně věnuje psaní, které neustále zlepšuje. Její texty jsou čtivé, jasné a gramaticky naprosto správné. Spolupráci s Ľubkou mohu jedině doporučit.

Ing. Natálie Rumpala
copywriterka se specializací na sociální média

S paní Ľubomírou jsme spolupracovali na překladu našich webových stránek dogsie.cz z češtiny do slovenštiny. Nemohu naši spolupráci charakterizovat jinak než slovem „dokonalost“. Ľubomíra nám se vším vyšla vstříc, překládala web pomocí rozšíření přímo na webu, rychlost překladů byla někdy až neuvěřitelná. Vše zvládla daleko rychleji, než jsme si naplánovali. Kvalita překladu je dle mého také na vysoké úrovni a cena je rozhodně adekvátní, pravděpodobně by si mohla účtovat i více. Za mě doporučuji, dávám 10 z 10 :)

Tomáš Pokorný
zakladatel projektu Dogsie
www.dogsie.cz

Paní Honíšková byla po celou dobu naší spolupráce velmi svědomitá, komunikace probíhala bez problémů a vždy dodala práci včas.

Štefan Bunčiak
www.kopaniciar.sk

Spolupráci s Ľubomírou Honíškovou doporučuji. Pro náš portál píše články v českém jazyce stejně dobře jako ve slovenštině. Bez problémů se přizpůsobuje požadavkům klienta, dodržuje obsahovou i formální úpravu, připomínky okamžitě zapracuje. Při zadávaní práce nad rámec je přístupná dohodě. Zajímá ji zpětná vazba a nebojí se zeptat, když je něco nejasné. Případnou chybu si dokáže přiznat a okamžitě ji napraví. Včas oznamuje offline aktivity, jako je dovolená či návštěva lékaře.

Michaela Hanáková

Paní Honíšková mi psala text na webovou stránku. Pěkně zapracovala dodané podklady, text byl konkrétní a poutavý. Také doporučila strukturu webu a další doplňky a funkcionality. Velmi si cením toho, že ví, co a proč dělá.

Radka Frolová
překladatelka na volné noze

Spolupráci si nemohu vynachválit, rychlost i kvalita dodání jsou silné stránky této šikovné copywriterky. A k tomu navíc příjemná komunikace. Bylo mi ctí spolupracovat.

Patrik Řezáč
www.brigady.sk