Ing. Ľubomíra Trulik

copywriterka píšící česky i slovensky

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR; Slovensko

Tvořím texty, které si získají vaše zákazníky. V Česku i na Slovensku, na webech i v tištěných médiích.

  • Copywriting – články, popisy produktů, reklamní a PR texty, obsah pro weby s ohledem na využitelnost a SEO.
  • Editace textů a překlady do slovenštiny – aby byly vaše texty čtivé a srozumitelné i za hranicemi.

Vystudovala jsem obor Ekonomická žurnalistika, pracovala jako šéfredaktorka online i offline periodik na Slovensku i v Česku a kromě tvorby obsahu pro mediální agentury v Česku jsem měla také možnost vyzkoušet si práci na zahraničních webech a sociálních sítích během svého pobytu v Kanadě.

Při spolupráci si potrpím na plnění domluvených podmínek a deadliny jsou pro mě posvátnou záležitostí. Ráda se vzdělávám a své zkušenosti pak předávám dalším nadšencům jako jsem já. Proto lektorsky spolupracuji s Národním podnikatelským centrem na Slovensku. Když odpočívám od profesionálního copywritingu, vypínám u rozvoje svého projektu personalizovaných knih pro děti Príbehovo.

Nevěřím na univerzální postupy – příběh každého klienta si v mých očích žádá originální přístup s důrazem na kvalitu. Přesvědčili se o tom: Tesco, Mall.sk, Nespresso, Moje lékárna, InSPORTline, Synouvelle, Dogsie, Herbofit, Porfix, Dova Aircraft, Biomin, Flagranti a další.

Pojďme spolu dát vašim textům tu správnou šťávu.

Ukázky mé práce

Tvorba projektu Príbehovo Copywriting pro zážitkovou agenturu Adrop.sk Tvorba koncepce a obsahu novin pro město Zvolen (náklad 18200 ks) Rozhovor pro magazín Moje lékárna Tvorba popisu produktů na stránkách Synouvelle.cz
Zobrazit všech 25 náhledů
Ing. Ľubomíra Trulik

Kontakty

Ing. Ľubomíra Trulik
M. R. Štefánika 2600/5
Zvolen
960 01
Slovensko
Mobil:+421 903 528 481 (Slovensko)
Email:lubomira.trulik@gmail.com
Web:www.lubomiratrulik.cz
(tj. adresa této stránky)
Facebook:lubka.honiskova
LinkedIn:lubomira-honiskova
Účet:246783682/0300 (ČSOB)
DIČ:SK1080903120

Doporučení
z první ruky

Na Ľubce oceňuji především její svědomitý přístup k práci a pohotovost v řešení problémů. Názorně to dokazovala několik let jako redaktorka a následně i šéfredaktorka našeho magazínu. Rád jsem sledoval, jak se vedle přípravy vlastních textů zdokonalovala taky ve vedení týmu autorů, kterým dodávala cennou zpětnou vazbu — a to rozhodně neumí každý. Spolupráce s ní byla ve všech ohledech příjemná a těší mě, že se na volnou nohu vydal někdo, kdo opravdu ví, co dělá.

Ing. Daniel Šácha
Ing. Daniel Šácha

copywriter a rešeršér