Ing. Ľubomíra Trulik

copywriterka píšící česky i slovensky

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR; Slovensko

Tvořím texty, které si získají vaše zákazníky. V Česku i na Slovensku, na webech i v tištěných médiích.

  • Copywriting – články, popisy produktů, reklamní a PR texty, obsah pro weby s ohledem na využitelnost a SEO.
  • Editace textů a překlady do slovenštiny – aby byly vaše texty čtivé a srozumitelné i za hranicemi.

Vystudovala jsem obor Ekonomická žurnalistika, pracovala jako šéfredaktorka online i offline periodik na Slovensku i v Česku a kromě tvorby obsahu pro mediální agentury v Česku jsem měla také možnost vyzkoušet si práci na zahraničních webech a sociálních sítích během svého pobytu v Kanadě.

Při spolupráci si potrpím na plnění domluvených podmínek a deadliny jsou pro mě posvátnou záležitostí. Ráda se vzdělávám a své zkušenosti pak předávám dalším nadšencům jako jsem já. Proto lektorsky spolupracuji s Národním podnikatelským centrem na Slovensku. Když odpočívám od profesionálního copywritingu, vypínám u rozvoje svého projektu personalizovaných knih pro děti Príbehovo.

Nevěřím na univerzální postupy – příběh každého klienta si v mých očích žádá originální přístup s důrazem na kvalitu. Přesvědčili se o tom: Tesco, Mall.sk, Nespresso, Moje lékárna, InSPORTline, Synouvelle, Dogsie, Herbofit, Porfix, Dova Aircraft, Biomin, Flagranti a další.

Pojďme spolu dát vašim textům tu správnou šťávu.

Ukázky mé práce

Tvorba projektu Príbehovo Copywriting pro zážitkovou agenturu Adrop.sk Tvorba koncepce a obsahu novin pro město Zvolen (náklad 18200 ks) Rozhovor pro magazín Moje lékárna Tvorba popisu produktů na stránkách Synouvelle.cz
Zobrazit všech 25 náhledů
Ing. Ľubomíra Trulik

Kontakty

Ing. Ľubomíra Trulik
M. R. Štefánika 2600/5
Zvolen
960 01
Slovensko
Mobil:+421 903 528 481 (Slovensko)
Email:lubomira.trulik@gmail.com
Web:www.lubomiratrulik.cz
(tj. adresa této stránky)
Facebook:lubka.honiskova
LinkedIn:lubomira-honiskova
Účet:246783682/0300 (ČSOB)
DIČ:SK1080903120

Doporučení
z první ruky

Pro psaní rozhovorů s našimi klienty jsem potřeboval redaktorku. S první jsem se trápil – komunikovala snad podle nálady, články dodávala pozdě a i jejich kvalita byla rozporuplná. Paní Honíšková je pravý opak – články nám dodává rychle, je příjemná, samostatná, komunikativní a i klienti, se kterými rozhovory dělá, si ji pochvalují. Zajímá ji zpětná vazba na její práci a jak se může zlepšit, což není tak úplně obvyklé a já to oceňuji. Za sebe ji mohu rozhodně doporučit!

Roman Sokola
Roman Sokola

zakladatel firem, zřizovatel virtuálních sídel a autor podnikatelských příruček