Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Lucia Šuliková, DiS. > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Lucia Šuliková, DiS. — grafická designérka se specializací na branding

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Bc. Lucia Šuliková, DiS.:
Spolupráce proběhla opět k naší maximální spokojenosti. Výsledkem spolupráce je kompletní branding projektu dodaný jako brand manuál, včetně přípravy materiálů pro potisk textilu a dalších detailů. Oceňuji především rychlost, dodržování termínů a věcnou komunikaci. V minulosti jsme s Lucií spolupracovali na více projektech, takže pro nás jasná volba a mohu doporučit.

Martin Senko

Project Manager
bodybuilding.sk ~ info@bodybuilding.sk ~ +421907456098
Jako grafik jsem byl při spolupráci s Lucií velmi spokojen. Oceňuji především pozitivní přístup a profesionálně odvedenou práci, se kterou jsem byl vždy naprosto spokojen. Konkrétně jsem s Lucií spolupracoval na tvorbě webových stránek pro VSHosting a na ikono-tvorbě pro spolek Milion Chvilek, kde odvedla opravdu dobrou práci. Vřele doporučuji každému, kdo shání kvalitně odvedenou práci v oblasti grafického designu, především pak brandingu.

Jakub Šimandl

www.everythingdesign.cz ~ jaksim@email.cz ~ 774 118 505
Se spoluprací jsem byla nadprůměrně spokojena po všech stránkách – od prvotní komunikace přes sjednávání detailů až po závěrečný výsledek. Lucia dělá svou práci srdcem, ale zároveň s nutnou dávkou profesionality a tak, aby byly s výstupem maximálně spokojeny obě strany. Pokud hledáte čistý, profesionální a zcela individualizovaný design, pak jste na správném místě.

Markéta Gajdošová

výživová koučka
www.marketagajdosova.com
Doporučuji všemi 10! Lucia se snaží vyhovět zákazníkovi, ale i navrhnout své řešení z pohledu grafika. Krásná práce, vše perfektně připravené k dalšímu použití a vždy milé a vstřícné jednání. Profesionálka.

Agnieszka Kozłowska

www.mybelka.cz ~ aagakozlowska@gmail.com ~ 777 699 410
S Luckou v naší firmě spolupracujeme již několik měsíců a jsme s její prací moc spokojeni. Tvoří u nás kompletní grafiku jako etikety na produkty, grafiku na sociální sítě či reklamní bannery. Oceňujeme její kreativitu a to, že dokáže správně nacítit směr firmy a vás. Díky tomu je pak její práce přesně podle vašich představ bez toho, abyste jí museli podrobně vysvětlovat, jak to chcete. Spolupráce si moc vážíme.

Jakub Happy

www.happy-power.cz ~ jakub@happy-power.cz ~ 776 207 286
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS