Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lucie Bartošová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Lucie Bartošová — externí odborná asistentka pro firmy i živnostníky

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Lucie Bartošová:
Se službami Lucie Bartošové jsou naši klienti spokojeni. Má mnohé zkušenosti, velmi dobré organizační a komunikační schopnosti. Je spolehlivá a diskrétní.

Pavel Jež

ředitel, jednatel a společník ve společnost Bianchi & Partners Brno s.r.o.
Jsou to dva roky, co spolupracuji s paní Lucií, která je seriózní, precizní, spolehlivá a velmi ochotná. Má velké zkušenosti.

Enrico Lisciotto

majitel firmy Gaietta s.r.o.
Paní Lucie Bartošová pro mě pracovala 6 let a náš pracovní vztah byl od začátku výtečný. Již po velmi krátké době získala odbornost pro organizaci své práce i práce dalších zaměstnanců. Když jsem viděl její píli a houževnatost, se kterou pracuje, zhruba po 2 letech jsem ji pověřil zastupováním a správou firmy z pozice jednatelky společnosti. Kromě vztahů s klienty a dodavateli, měla paní Bartošová na starosti také právní a finanční agendu týkající se mé společnosti. Je velmi spolehlivým člověkem a vynikající profesionálkou.

Siro Bartolucci

majitel společnosti Diamond s.r.o.
Se spolupráci s paní Lucií Bartošovou jsem byl velmi spokojen. Lucie byla vždy spolehlivá, precizní a flexibilní. Zkrátka člověk, kterému lze bez problémů svěřit různé i specifické úkoly.

Morris Poli

ředitel a jednatel společnosti RX9 s.r.o.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS