Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lucie Kocmanová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Lucie Kocmanová — účetní a poradkyně v oblasti účetnictví a daní

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Ing. Lucie Kocmanová:
Se slečnou Kocmanovou spolupracuji už přes dva roky. Svoji práci vede velice pečlivě, efektivně a termíny dodržuje s velkým předstihem. Vím, že se na ni můžu vždy spolehnout a obrátit s jakýmkoliv problémem. Vřele doporučuji!

Vilém Faigel

jednatel společnosti Intelligent Webs, s.r.o.
intelligentwebs.com ~ faigel@intelligentwebs.com ~ 732 129 208
S Lucií spolupracuji už několik let a vždy byla spolupráce na jedničku. Je velmi pečlivá, spolehlivá a dokáže s mnohým poradit. Není problém s nestandardními požadavky a vždy mi vyjde vstříc, i přes můj nedostatek času. Rozhodně doporučuji!

Jana Kandrnálová

OSVČ
Jsem maximálně spokojená s Luckou. Se mnou je to občas problematické, ale vždy dokázala najít řešení mé situace. Dost věcí díky ní chápu a cítím se jistější v té naší byrokracii. Dávám 5 hvězdiček z 5

Barbora Svobodová

731 978 323
Paní Lucie je skvělá účetní, která umí se vším poradit. Reaguje vždy okamžitě. I když nejsem z Brna, ale z Ostravy, tak jsem díky doporučení mé kolegyně velmi spokojená, že mi tuto skvělou paní doporučila. Vřele doporučuji všem.

Pavlína Fajtlová

vizážistka
Neznám podnikatele, který by se vyžíval v každoročním daňovém přiznání nebo v jiné administrativě jakéhokoliv typu, kterou po nás vyžaduje zákon (ČR, EU). Jako malý živnostník jsem zkusil několik účetních a stále jsem to nějak zvládal, ale většinou přetrpěl. Majorita byla z předešlé éry, sice udělali svou práci, ale nebylo to hladké. Lucie je mladá a flexibilní profesionálka, přesně takový účetní a daňový support potřebujete. Se znalostmi svého odvětví a dostupných technologií, mi usnadnila mnoho práce a času. Využívání datových schránek, rychlé komunikace na WhatsApp a sdílení dokumentů přes Google Drive či Dropbox. Moje přiznání za rok 2018 bylo konečně bezbolestné, rychlé a dokonce i laciné. Z mého překvapení jsem zaplatil dokonce více, než mi bylo vyfakturováno. Těším se na další spolupráci příští rok.

Jozef Michalovcik

OSVČ v IT poradenských službách
www.butlers.asia
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS