Doporučení z první ruky

Ing. Lucie Kocmanová — účetní a poradkyně v oblasti účetnictví a daní


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 34 doporučení

Zuzana Ševčíková

S Luckou spolupracuji od začátku mého podnikání. Oceňuji její spolehlivost a pružnou komunikaci. Lucka za mě vyřeší vše ohledně účetnictví, a také mi vždy pomohla při řešení náhlých situací a dotazů. Je opravdový odborník a profesionál, mohu ji jen doporučit. :-)

Zuzana Ševčíková
marketérka se zaměřením na výkonnostní a obsahový online marketing
Marcel Janík

Lucie mi trpělivě a fundovaně doplnila znalosti tak, abych se mohl v budoucnu správně rozhodovat. A to zcela nezištně. Je lidská, přímočará, práci rozumí. Především pak oceňuji soudobý přístup, který je pro lidi od počítačů podstatný, ale který zároveň není příliš častý. Díky!

Marcel Janík
webdesignér a UX/UI konzultant pro tvorbu webů, e-shopů a aplikací

Se slečnou Kocmanovou spolupracuji už přes dva roky. Svoji práci vede velice pečlivě, efektivně a termíny dodržuje s velkým předstihem. Vím, že se na ni můžu vždy spolehnout a obrátit s jakýmkoliv problémem. Vřele doporučuji!

Vilém Faigel
jednatel společnosti Intelligent Webs, s.r.o.
intelligentwebs.com faigel@intelligentwebs.com 732 129 208

S Lucií spolupracuji už několik let a vždy byla spolupráce na jedničku. Je velmi pečlivá, spolehlivá a dokáže s mnohým poradit. Není problém s nestandardními požadavky a vždy mi vyjde vstříc, i přes můj nedostatek času. Rozhodně doporučuji!

Jana Kandrnálová
OSVČ

Jsem maximálně spokojená s Luckou. Se mnou je to občas problematické, ale vždy dokázala najít řešení mé situace. Dost věcí díky ní chápu a cítím se jistější v té naší byrokracii. Dávám 5 hvězdiček z 5

Barbora Svobodová
731 978 323

Paní Lucie je skvělá účetní, která umí se vším poradit. Reaguje vždy okamžitě. I když nejsem z Brna, ale z Ostravy, tak jsem díky doporučení mé kolegyně velmi spokojená, že mi tuto skvělou paní doporučila. Vřele doporučuji všem.

Pavlína Fajtlová
vizážistka

Neznám podnikatele, který by se vyžíval v každoročním daňovém přiznání nebo v jiné administrativě jakéhokoliv typu, kterou po nás vyžaduje zákon (ČR, EU). Jako malý živnostník jsem zkusil několik účetních a stále jsem to nějak zvládal, ale většinou přetrpěl. Majorita byla z předešlé éry, sice udělali svou práci, ale nebylo to hladké. Lucie je mladá a flexibilní profesionálka, přesně takový účetní a daňový support potřebujete. Se znalostmi svého odvětví a dostupných technologií, mi usnadnila mnoho práce a času. Využívání datových schránek, rychlé komunikace na WhatsApp a sdílení dokumentů přes Google Drive či Dropbox. Moje přiznání za rok 2018 bylo konečně bezbolestné, rychlé a dokonce i laciné. Z mého překvapení jsem zaplatil dokonce více, než mi bylo vyfakturováno. Těším se na další spolupráci příští rok.

Jozef Michalovcik
OSVČ v IT poradenských službách
www.butlers.asia

Se slečnou Ing. Lucií Kocmanovou jsem naprosto spokojená. Její profesionální, pohotový a vstřícný přístup mne usvědčil o tom, že je odborníkem na slovo vzatým. Jako studovaný člověk má přehled o záležitostech, které činily problém jiným poradcům v oblasti účetnictví a tudíž dokázala pohotově zareagovat a vyřešit můj požadavek. Její práce je velmi precizní a zároveň přehledná i pro mne, malého živnostníka, který se neorientuje v účetnictví. Tuto účetní a poradkyni v oblasti účetnictví a daně vřele doporučuji.

Elena Ingrová
elenfashion@post.cz

Spolupráci s Lucií si nemohu vynachválit. Komunikace s ní je výborná a efektivní. Lucie pravidelně spravuje svůj web, kde vystavuje nejnovější novinky ze světa účetnictví ve stravitelné formě a pravidelně o těchto změnách informuje své klienty včetně mě. Jsem rád, že to vše nemusím sledovat a mohu se spolehnout na ni, že se o to vše dobře postará.

Tomáš Petřík
specialista počítačových sítí

Lucie převzala naše účetnictví ve fázi, kdy už bylo pět minut po dvanácté. Dodělávala zpětně kompletně rok 2019 byla nucená se vypořádat s dosti nezvyklými situacemi v našem businessu, které standardní účetní vyššího věku nebyly schopné pochopit a jakkoliv zpracovat. Jedná se o mezinárodní prodej softwaru, digitálních služeb, provozování žurnalistického webu v angličtině, tržby celosvětově, počet účtů ke zpracování něco přes 15 včetně digitálních služeb TransferWise, PayPal, platebních bran atd. atd. Jinými slovy, potřebovali jsme moderní účetní, která se nebojí IT, digitální spolupráce, předávání materiálu elektronicky skrz cloudová úložiště a řešení situací, které v Česku prakticky nikdo nezná a neřeší, protože náš business je prostě „jiný“. I přes počáteční rozčarování z práce, která nabobtnala do trojnásobných rozměrů nakonec vše dobře dopadlo. Účetnictví bylo doděláno zpětně, i když za mnohem vyšší cenu, než se plánovalo. Ale s tím se bohužel trochu počítalo. Pracnost narostla mnohem více, než byl předpoklad. Druhá polovina roku 2020 už probíhala bez větších problémů a věřím, že 2021 bude již zcela bez potíží. Lucie je ochotná, vstřícná, komunikuje, jak je potřeba, včetně víkendu, snaží se poradit i nad rámec své taxy. A i když se pro nás jedná o vcelku znatelnou nákladovou položku (účetnictví), máme alespoň jistotu, že vše je zpracováno včas a tak, jak má být.

Karel Vik
majitel
www.keengamer.com