Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lucie Svoboda > Doporučení

Doporučení z první ruky

Lucie Svoboda — virtuální asistentka

Zobrazuji obě 2 doporučení prezentace Lucie Svoboda:
Ľubomír Takáč
S Lucií mám jen ty nejlepší zkušenosti. Již několik let s ní spolupracuji na různých projektech v oblasti tvorby firemní identity, webových stránek nebo při realizaci akcí. A to nejen pro začínající podnikatele, ale i náročné klienty. Její znalosti v organizaci, administrativní pomoci nebo ve virtuální asistenci jsou na velmi dobré úrovni :) Práci vždy provede a předá včas. Je přátelská, dokáže se synergicky naladit na vlnu klienta a reaguje automaticky v komunikaci. Zkrátka vše co by virtuální asistentka měla v sobě mít. Mám však podezření, že ji její práce čím dál více baví :)

Ľubomír Takáč

webový a grafický designér
Hledal jsem někoho, kdo se bude starat o zákaznickou podporu firmy. Jsem rád, že jsem našel právě Lucii. Se službami jsem velice spokojen. Práci vždy odevzdává včas a kvalitně. Pracuje samostatně a je proaktivní – přichází s vlastními nápady na zjednodušení procesů. Doporučuji!

Stanislav Choutka

technické zařízení hal
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS