Doporučení z první ruky

Lucie Svoboda — virtuální asistentka a event manažerka


Zobrazuji všechna 3 doporučení

S Lucií mám jen ty nejlepší zkušenosti. Již několik let s ní spolupracuji na různých projektech v oblasti tvorby firemní identity, webových stránek nebo realizaci akcí. A to nejen pro začínající podnikatele, ale i náročné klienty. Její znalosti v organizaci, administrativní pomoci nebo virtuální asistence jsou na velmi dobré úrovni :). Práci vždy provede a předá včas. Je přátelská, dokáže se synergicky naladit na vlnu klienta a reaguje automaticky v komunikaci. Zkrátka vše, co by virtuální asistentka měla v sobě mít.

Ľubomír Takáč
grafik a wendesignér
www.lubomirtakac.com

Hledal jsem někoho, kdo se bude starat o zákaznickou podporu firmy. Jsem rád, že jsem našel právě Lucii. Se službami jsem velice spokojen. Práci vždy odevzdává včas a kvalitně. Pracuje samostatně, je proaktivní a přichází s vlastními nápady na zjednodušení procesů. Doporučuji!

Stanislav Choutka
technické zařízení hal
www.technickezarizenihal.cz
Zuzana Smékalová

Moc děkuji za vaši konzultaci, v mnohém mi pomohla. Implementace procesů, které jsme na konzultaci probraly, se mi troufám si říct povedla. Začala jsem si trackovat čas (na základě čeho jsem i zvedla ceny), naučila jsem se pracovat s Clickupem, i když stále se učím ho efektivně využívat a našla jsem si systém, jak si zaznamenávat zakázky, abych měla lepší přehled o svých kapacitách. :) Zavedla jsem i deadline pro nové zakázky.

Zuzana Smékalová
tvůrkyně webů a webdesignérka s přesahem do online marketingu