Doporučení z první ruky

Ing. Lucie Václavková, Ph.D. — kariérová poradkyně a lektorka se zaměřením na rozvoj kariéry a podnikání žen


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 23 doporučení

Lektorka mne nadchla až „chameleonskou přizpůsobivostí“ složení skupiny účastníků. Dokázala v omezeném čase říci nejpodstatnější věci a ještě pohotově reagovat na netrpělivé dotazy a nadhazované otazníky všeho druhu. Dala mi, jako laikovi, základní, ale hlavně srozumitelný přehled, který jsem si ještě doplnila z došlých materiálů. Za atmosféru „porozumění“ děkuji.“

Simona Šimková Dvořáková
poradkyně při změnách a restartu kariéry
www.linkedin.com/in/simonasimkovadvorako…

Praktičnost, účel a postupně – krok po kroku. To jsou tři slova, která mě napadají po setkání na téma Sociální sítě v KP, které připravila a vedla Lucka pro členy Sdružení pro kariérové poradenství a kariérový rozvoj. V příjemné, neformální atmosféře nám Lucka postupně ukazovala a vysvětlovala možnosti prezentace na sociálních sítích. Vedla nás k zamyšlení nad tím, proč chceme sítě využívat, s jakým cílem, kolik času tomu chceme věnovat a další. Nebáli jsme se ptát na jakoukoliv začátečnickou otázku, Lucka nám dávala praktické odpovědi podložené svou osobní zkušeností. Na jejím přístupu bylo vidět, že jí předávání znalostí a zkušeností baví, že je dobře připravená a že má co nabídnout. Moc potěšilo i to, že nám Lucka po skončení poslala přehledně zpracované materiály a myšlenkové mapy k danému tématu.

Michaela Cuřínová
HR konzultant a kouč
www.linkedin.com/in/michaela-cu%C5%99%C3…

Lucčiny workshopy jsou nabité od začátku do konce velmi hodnotnými informacemi, které v praxi ihned fungují. Dává tipy na vychytávky podle toho, co člověk potřebuje vytěžit. Souvislosti, které uvádí, mi pomáhají se rozhodnout, co a proč dělám, téměř okamžitě. Školení LinkedIn splnilo mé očekávání na 1*.

Hana Ševčíková
Business & marketing manager ve společnosti Luka Living
www.linkedin.com/in/hanasevcikova/

Lucie na mne od první chvíle působila jako profesionálka. Potkaly jsme se na školení, které vedla. Na rozdíl od jiných přednášek jsme problematiku probrali pořádně do hloubky, Lucie vše vysvětlila, doplnila příklady z praxe a ujistila se, že opravdu všichni všemu rozumí. Spolupráci s tak kvalifikovaným a zároveň milým a chápavým člověkem, jako je Lucie, mohu jedině doporučit.

Miriam Růtová
marketérka, copywriterka a PR konzultantka
www.linkedin.com/in/miriamrutova/

Školení Lucie Václavkové k LinkedIn bylo perfektní. Jasné, srozumitelné, plné praktických rad a přitom profesionální. Srdečný přístup, energie a spousta konkrétních tipů. Mohu vřele doporučit.

Libuše Krausová
analytik/vývojář ve společnosti T-Mobile (BI/DWH tým)

Jako kariérová poradkyně pracuji s mladými lidmi, kteří používají sociální sítě naprosto samozřejmě. Lucii jsem oslovila, protože jsem potřebovala získat lepší přehled o tom, jak je mohou studenti a žáci lépe využít pro sebe a svou profesní dráhu. Také jsem se chtěla naučit sama používat sociální sítě pro vlastní propagaci (jak to dělat, na co se zaměřit). Naše setkání předčilo má očekávání, dozvěděla jsem se vše, co jsem potřebovala. Po konzultaci mi navíc Lucie poslala podrobnou prezentaci a užitečné odkazy. Konzultace pro mě byla velmi zajímavá a užitečná, jak pro můj osobní marketing, tak jako další sklíčko do kaleidoskopu kariérka.

Petra Šnepfenbergová
kariérová poradkyně

Lucie je plná informací, rychlá, energická. Z jejích workshopů vždy odcházím naplněná informacemi nad očekávání. I když jsem si myslela, že třeba LinkedIn zvládám, dozvěděla jsem se, že je toho spousta, co o něm ještě nevím a co je dobré znát. Pokud se vracíte do zaměstnání nebo hledáte práci, vřele doporučuji využít jejích znalostí, budete se cítit mnohem jistěji.

Barbora Heřmanská
projektová manažerka

Na kurzu zaměřeném na hledání práce a psaní životopisu jsem získala opravdu cenné informace a tipy. Následovala individuální konzultace, kde mi Lucie velmi ochotně pomohla s přípravou a dokončením CV včetně všech jeho náležitostí. Výsledek mě velmi překvapil. Nejde jen o to přepsat životopis, aby člověk vypadal lépe. Díky Lucii jsem si uvědomila své silné stránky a zjistila, na co mohu být hrdá. A také, že všechno, co jsem v životě udělala nebo prožila, mohu zúročit při sebeprezentaci.

Šárka Sabová
realitní makléřka Remax Real Estate

S Lucií jsem v Baby Office spolupracovala na organizování vzdělávacích akcí pro maminky a začínající podnikatelky. Pomohla nám zejména s budováním naší komunity, hledáním zajímavých témat i akcí. Má originální nápady, které dovede pohotově zorganizovat, využívá efektivně své kontakty a je s ní příjemná spolupráce. Také pro nás lektorovala kurz Jak na marketing při omezeném rozpočtu a Efektivní hledání práce, které měly od účastnic velmi příznivé reference.

Petra Koťátková
koordinátorka kurzů v Baby Office a zakladatelka vzdělávací agentury EvenTree

Lucie Václavková je profesionál každým coulem. Vše dopředu pečlivě připravené, do detailu promyšlené. Ochotně mi pomohla s překopáním profesního profilu na LinkedIn. Poskytla neocenitelné rady k poskytovaným službám, k tomu dodala cenné podklady nad rámec domluvené spolupráce. Vše perfektní. Děkuji.

Jarmila Zechová Syptáková
copywriterka & redaktorka
www.linkedin.com/in/jarmila-zechov%C3%A1…