Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lukáš Burda > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Lukáš Burda — grafik, animátor a kreativec se zaměřením na 3D grafiku

Zobrazuji všech 10 doporučení prezentace Ing. Lukáš Burda:
Spolupráci s Lukášem doporučuji všem klientům. Jeho práce jsou skvělé a je naprosto spolehlivý. Jeden z mála grafiků, kde se potkává cit a talent pro grafiku se zodpovědností a vstřícnou komunikací směrem ke klientům. Začnete jednou spolupracovat a budete spolupracovat navždy :-)

Pavel Zvěřina

majitel Bohemia Falcon Studio
www.bohemiafalcon.cz ~ zverina@bohemiafalcon.cz
Profesionální přístup, dodržení všech termínů a skvěle odvedená práce. Určitě doporučuji!

Tomáš Havierník

tomas.haviernik@gmail.com
Lukáš má velmi profesionální přístup, jednání a spolupráce s ním byla velmi příjemná. V mém případě zvládl velmi krátký termín dodání ve velmi vysokém standardu práce. Všem doporučuji a těším se na další spolupráci.

Marek Říha

kreativní ředitel
www.insidea.cz ~ marek.riha@insidea.cz
Lukáš je šikovný animátor a grafik. Spolupracujeme již druhým rokem a vždy jsem byl spokojen. Mohu doporučit.

Tomáš Mika

promikanet@gmail.com
Chce-li někdo perfektní služby a zároveň upřímnost a nadhled, Lukáše doporučuji všemi deseti. Bylo pro nás velmi důležité, že na rozdíl od všech dosavadních lidí, s kterými jsme spolupracovali, má pan Burda svůj názor, dokáže ho vysvětlit a drží se myšlenky, přesto akceptuje zcela naše požadavky. V tom je to úžasné. Grafiků, kteří udělají co se po nich chce, jsou mraky a podle toho to vypadá. Zároveň jako jeden z mála říká, co je třeba slyšet. I za cenu toho, že přijde o část zakázky. Není-li ale pro nás něco potřeba, vysvětlí, řekne proč a udělá jen když na tom trváme. To ale většinou není třeba, poněvadž má pravdu. Vždy překvapí a jeho tým je složen tak zajímavě, že se doplňuje v čem je třeba. Držíme palce a z jedné akce máme spolupráci na dlouhou dobu.

Jiří Zeronik

inovace v IT
www.101touch.com ~ info@101touch.com
Lukáš je velmi nadaný a schopný animátor. Realizoval pro nás animované explainer video, s jehož výsledkem jsme byli maximálně spokojeni. Oceňuji jeho profesionální přístup, vstřícný a přátelský postoj a také zaujetí pro práci. Spolupráci s ním jednoznačně doporučuji!

Lukáš Hodis

S Lukášem spolupracujeme na tvorbě interaktivních a 3D animací pro naše tuzemské i americké zákazníky přibližně dva roky. Práce Lukáše je špičková, srovnatelná s celosvětovým formátem, a za jeho práci se nemusíme stydět ani před velkými zákazníky. Kdybych měl popsat přínosy spolupráce s Lukášem v bodech, bylo by to takto: 1. inovativní tvůrce a vizionář, 2. spolehlivý v doručování zakázek včas, což je pro nás jeden z klíčových atributů, 3. schopný manažer, který vede tým lidí s flexibilní reakcí na požadavky, 4. příjemný a milý člověk.

Adam Mrštík

COO PresentiGO Inc.
732 441 760
MgA. Jakub Hájek
Lukáš je výborný animátor a má výborný cit pro 3Dgrafiku. Několikrát pro mě bezchybně vytvořil rychle a kvalitně animace, které se líbily nejen mě, ale i mým zákazníkům. Doporučuji.

MgA. Jakub Hájek

brand designér a ilustrátor
Lukáš má obrovský talent a cit pro pochopení podstaty věci. Do každého projektu tak dokáže vnést nové nápady, které jsou často za horizontem vidění klienta. Vše realizuje s neskutečným zápalem a vnitřním naplněním. Ještě se nám nestalo, že by měli naši klienti k Lukášovým dílům jediný komentář. Vše dotahuje k dokonalosti a exaktně v dohodnutých termínech. Hodnotím jej jako jednoho z největších profesionálů svého řemesla.

Jan Soukup

www.invisible.cz
Od společnosti Yoggies s.r.o., ve které se zabýváme zdravými krmivy pro domácí mazlíčky, získává pan Burda jednoznačně palec nahoru a doporučení za svou kreativitu, ochotu a rychlost při všech jednáních i řešeních projektů. Neméně důležitý byl pro nás i jeho osobní podnikatelský přístup spojený s praktickými a kreativními připomínkami. Vřele doporučuji.

Jiří Švihálek

jednatel společnosti Yoggies s.r.o.
www.yoggies.cz ~ jiri@yoggies.cz ~ 773 207 766
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS