Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lukáš Frei > Doporučení

Doporučení z první ruky

Lukáš Frei — parťák pro online svět

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace Lukáš Frei:
Lukáš stál u zrodu webových stránek Změna pro život. Dal celému projektu fazónu, tedy vymyslel strukturu webu, strategii propagace a poradil mi, jak tvořit obsah webu. Cítím, že když Lukáš na něčem pracuje, přeje si úspěch projektu a společně se zadavatelem jde za tímto cílem s radostí a s lehkostí. Velice jsem ocenila, že postupoval systematicky, všemu jsem rozuměla, věděla jsem, jaké kroky nás čekají, vše pečlivě kontroloval a hodnotil a o všem informoval, je rozhodný a umí si poradit v každé situaci. Dodržet termíny je u Lukáše standard. Mému projektu dodal vítr do plachet a osvěžil moji mysl. Lukáš je člověk, se kterým je radost spolupracovat.

Michaela Alali Beitlová

online kurz celostní medicíny
www.zmenaprozivot.com ~ info@mistrizivota.cz ~ 724 322 566
S Lukášem je velmi příjemná spolupráce, a to hlavně díky komunikaci, která je přímá, věcná a flexibilní. Lukáš je přístupný diskuzi nad jakýmkoliv problémem – dokáže skvěle argumentovat, stejně jako si argumenty vyslechnout a poté třeba respektovat. Jeho nejvýraznějšími specifiky jsou inteligence, vkus, rychlost, nápady, spolehlivost a férovost. Výsledek je parádní!

Lukáš Vasilek

hlavní sbormistr Pražského filharmonického sboru
www.lukasvasilek.cz ~ info@lukasvasilek.cz
Lukáš nejenže umí web vytvořit z programátorského hlediska, ale dává do tvorby také marketingový pohled, umí se vcítit do potřeb zákazníka i daného segmentu, pro který je web tvořen. Jeho rady nám hodně napomohly v psaní textů. Dodržení termínu bylo vzorné, spolupráce bezchybná.

Lucie Kufová

sportovní klub pro děti
hafun.cz ~ lucie.kufova@hafun.cz ~ 605 266 442
Když jsme se v rámci našeho týmu rozhodovali, jakého zvolíme tvůrce webu pro náš nový nápad, neváhali jsme se obrátit na Lukáše, protože jsme s ním již jednu dobrou zkušenost s vytvářením webu měli, tak nebyl důvod spolupráci nezopakovat. Naším cílem bylo vytvořit přehlednou a moderní digitální knihovnu, která nám pomůže jednoduše předávat informace a znalosti našim zákazníkům. Lukáš nám pomohl navrhnout funkční a přívětivé řešení, aby byl web pro návštěvníky digitální knihovny komfortní a pro nás dlouhodobě využitelný a v určitém ohledu flexibilní. Stejně jako v minulé spolupráci, můžeme za společnost ICZ a.s. Lukáše doporučit, a to i pro dlouhodobý servis a udržování webu.

Kateřina Rašková

vzdělávací platforma pro zdravotnictví
www.eduicz.cz ~ katerina.raskova@i.cz ~ 222 276 571
Spolupráci s Lukášem si nemůžu vynachválit. Pokud mám nějaké potíže, tak je vždy na telefonu a okamžitě mi je schopen poradit. Pokud je to operace těžšího charakteru, tak vše rychle zařídí. Všechny úpravy na webu mi vždy vysvětlí, abych si to příště mohla udělat sama. S Lukášem maximální spokojenost.

Sabina Borecká

multifunkční plovoucí bar s hřištěm
www.kayakbeachbar.cz ~ info@kayakbeachbar.cz ~ 731 236 542
Spolupráce na webu byla moc fajn. V průběhu tvorby webu jsme provedli několik změn, na které Lukáš vždy vstřícně reagoval a případně navrhl vhodnější řešení. Vše kolem úprav a práce s webem srozumitelně vysvětlil. Se stránkami se pracuje snadno, jsou jednoduché a přehledné.

Petra Špindlerova

herečka
www.petraspindlerova.com ~ petra@petraspindlerova.com
Naším záměrem bylo vytvořit jasně strukturované, přehledné a obsahově plné stránky vypovídající o činnosti zařízení. Spolupráce s autorem nového webu byla velmi dobrá, navrhl základní strukturu a obsah webu podle nezávislého pohledu uživatele. Na základě pozitivní zkušenosti jsme uzavřeli servisní smlouvu týkající se správy webu, doplňování a úpravy webového obsahu. Dosavadní spolupráce, kvalita i doba řešení požadavků zcela odpovídá potřebám naší organizace.

MUDr. Jana Tytlová

ředitelka Dětského centra Plzeň
www.detskecentrumplzen.cz ~ tytlova@plzen.eu ~ 378 037 820
Lukáš se chová jako skutečný web agent 007 s povolením dotahovat věci do zdárného konce. Je nekompromisně rychlý, klade přesné dotazy, aby z vás dostal, proč a co vlastně chcete a pak dá návrh, který se neodmítá. Jednoduše protřepat, nemíchat a skvělý web je hotov! Děkujeme a doporučujeme!

Jan Vávra

hudební skupina Jananas
www.jananas.cz ~ info@jananas.cz
Spolupráce s Lukášem byla bezproblémová. Vzájemná komunikace i reakce na naše požadavky probíhala za účelem dosažení cílového výsledku, byť ze zkušenosti vím, že vzhled a účel webu není jednoduché definovat. Je patrné, že Lukáš má s tvorbou webů zkušenosti a my jsme poznali, že je lepší některé záležitosti nechat na něm a důvěřovat mu. Vyplatilo se nám to, protože web svůj účel splňuje a zároveň je podle našich představ.

Lenka Dezortová

ICZ – aplikace na kódování diagnóz
www.mkn-kodovani.cz ~ lenka.dezortova@i.cz ~ 222 275 561
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS