Doporučení z první ruky

Lukáš Vojtek — grafický designér a ilustrátor


Zobrazuji všech 7 doporučení

S Lukášem spolupracuji už 2 roky na několika projektech. Vždy je maximálně profesionální a můžu se na něj spolehnout. Nejvíce na něm oceňuji kreativitu, samostatnost a nadšení pro každý projekt. Neplní pouze zadání, ale opravdu mu jde o úspěch a přichází tak s řešeními a nápady, jak nás posunout dál. S mojí firmou jsme začínali jako malý e-shop, postupně jsme díky novému modernímu logu, skvělému brandingu a kreativním strategiím vybudovali silnou značku, kterou si naši zákazníci zamilovali.

Martin Stehlík
zakladatel Choketopusu a ChokeTV
choketopus.com info@choketopus.com 732 733 747

Hledala jsem grafika, který pozorně vyslechne naši představu a splní ji, ale zároveň do práce vloží vlastní nápad a nechá v tom kousek ze sebe. A přesně tyhle dva požadavky Lukáš splnil naprosto na výbornou. Společně jsme vytvořili nové vzory pro diplomové a bakalářské práce s designovým coverem. A protože se jednalo o návrhy, které by měly odrážet styl českých univerzit, bylo více než nutné najít někoho, kdo práci pojme zodpovědně. Lukáš je spolehlivý, plní termíny, skvěle se s ním komunikuje a to jsou benefity, které u jiných grafiků nejsou příliš časté. Proto musím, kromě precizní práce, fantastického citu pro grafiku a design, vypíchnout i tyto lidské vlastnosti. Lukáše doporučuji a doufám, že s ním navážeme spolupráci i v budoucnu.

Bc. Lucie Morávková
projektový manažer pro weby SuperVazby.cz, ProfiVazby.cz, Drevakov.cz
www.supervazby.cz lucie@supervazby.cz

Spolupráce s Lukášem Vojtkem dosud proběhla vždy v pořádku – práce je hotova včas dle plánu, komunikace otevřená a bezproblémová, dobré pochopení zadání. Lukáš je člověk, na kterém vidíte, že ho jeho práce baví a při řešení designu s vámi vždy půjde ten jeden krůček navíc, což je něco, čeho si velmi vážím, protože dobře vím, že takových lidí je málo.

Jan Čížek
Výzkumný pracovník na Akademii věd ČR

Pan Vojtek pro nás vytvořil krásné logo perfektně odrážející ducha organizace :). Nejdříve proběhla podrobná konzultace, poté prezentace. Logo nám dorazilo v nejrůznějších velikostech, barvách i formátech, včetně kódů barev. Hned jsem ho mohla vzít a vypustit do světa. Moc děkujeme :).

Martina Bezděková
SONRISA, z.ú. - ředitelka
www.sonrisa-prevence.cz

Super jednání a rychlá reakce na každý požadavek. Nechali jsme tvořit několik designů a vše bez problémů a s nápaditým designem. Mužů vřele doporučit.

Petr Bárta
Jednatel a bezpečnostní expert
www.urbansafety.cz

Super jednání, profesionální práce za adekvátní odměnu a skvělá komunikace. Vše rychle vyřešeno, veškeré potřebné úpravy odeslány obratem zpět a kreativita super. Určitě se na pana Lukáše obrátím i do budoucna a jedině doporučuji. Díky moc!

Velice doporučuji. Rychlé a bezproblémové jednání, splněna veškerá očekávání.

Roman Štětina
Business Development
www.raylyst.eu it@raylyst.eu 722 932 285