Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Ing. Magdaléna Kubečková, Ph.D. > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Ing. Magdaléna Kubečková, Ph.D. — copywriterka a překladatelka angličtiny

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Mgr. Ing. Magdaléna Kubečková, Ph.D.:
S paní Kubečkovou jsem měl čest spolupracovat v rámci přípravy textů na různá politicko-ekonomická témata a velmi oceňuji její erudici, znalost jazyků, zkušenosti ze zahraničí a předně schopnost podat i složitá témata ve čtivé formě uchopitelné i pro ty, kdo se v tématu neorientují. Pokud situace dovolí, rád s ní opět v budoucnu budu spolupracovat.

Tomáš Zdechovský

europoslanec (KDU-ČSL)
www.zdechovsky.eu ~ zdechovsky@zdechovsky.eu
Magda pro naši IT společnost překládá texty do anglických verzí našeho programu. Jsme nadmíru spokojení s rychlostí a precizním zpracováním náročných úryvkových textů. Magda se vyzná v terminologii z oblasti práva i účetnictví. Spolupráci s ní mohu jen doporučit.

Ing. Alexandr Skácel

jednatel KROB software s.r.o.
www.krobsoftware.cz ~ skacel@krobsoftware.cz ~ 777 845 364
S Magdou spolupracujeme na tvorbě copy pro web molmo.cz a mužů jenom doporučit. Výborná a rychlá komunikace, kvalitně odvedená práce za rozumný čas a fér jednání. Za 4 měsíce spolupráce nebyl žádný problém a to i když nejsem moc přesný v zadávání prací a někdy zadání popíšu hodně obecně.

Denis Radabolski

jednatel
molmo.cz ~ hi@molmo.cz ~ 702 006 001
Spolupráci s paní Magdalénou Kubečkovou mohu doporučit. Pracovali jsme spolu v New Yorku intenzivně několik měsíců na přípravě projektu Loos and Pilsen pro České centrum New York. Paní Kubečková byla manažerem projektu, který zahrnoval přípravu výstavy, doprovodného online koncertu a hlavně velké americko-rakousko-české online konference složené ze dvou panelů, se třemi moderátory a řadou řečníků. Ve všech fázích projektu od přípravy přes realizaci až po follow up se prokázaly její kvality organizační, jazykové a lidské. Dokázala si práci rozvrhnout tak, aby byly v každé fázi splněny naplánované úkoly a samostatně dovedla konferenci do zdárného konce. Všichni moderátoři i speakeři jí pak děkovali stejně jako my z Českého centra New York. Vzhledem k zaneprázdněnosti dalšími projekty bychom to bez paní Kubečkové nezvládli.

Miroslav Konvalina

ředitel Českho centra New York
www.czechcenter.com ~ konvalina@czech.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS