Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Ing. Magdaléna Kubečková, Ph.D. > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Ing. Magdaléna Kubečková, Ph.D. — copywriterka a překladatelka angličtiny

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Mgr. Ing. Magdaléna Kubečková, Ph.D.:
S paní Kubečkovou jsem měl čest spolupracovat v rámci přípravy textů na různá politicko-ekonomická témata a velmi oceňuji její erudici, znalost jazyků, zkušenosti ze zahraničí a předně schopnost podat i složitá témata ve čtivé formě uchopitelné i pro ty, kdo se v tématu neorientují. Pokud situace dovolí, rád s ní opět v budoucnu budu spolupracovat.

Tomáš Zdechovský

europoslanec (KDU-ČSL)
www.zdechovsky.eu ~ zdechovsky@zdechovsky.eu
Magda pro naši IT společnost překládá texty do anglických verzí našeho programu. Jsme nadmíru spokojení s rychlostí a precizním zpracováním náročných úryvkových textů. Magda se vyzná v terminologii z oblasti práva i účetnictví. Spolupráci s ní mohu jen doporučit.

Ing. Alexandr Skácel

jednatel KROB software s.r.o.
www.krobsoftware.cz ~ skacel@krobsoftware.cz ~ 777 845 364
S Magdou spolupracujeme na tvorbě copy pro web molmo.cz a mužů jenom doporučit. Výborná a rychlá komunikace, kvalitně odvedená práce za rozumný čas a fér jednání. Za 4 měsíce spolupráce nebyl žádný problém a to i když nejsem moc přesný v zadávání prací a někdy zadání popíšu hodně obecně.

Denis Radabolski

jednatel
molmo.cz ~ hi@molmo.cz ~ 702 006 001
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS