Doporučení z první ruky

Marek Auterský — překladatel a tlumočník angličtiny, němčiny, francouzštiny, ruštiny a maďarštiny


Zobrazuji všech 9 doporučení

S panem Auterským spolupracuji dlouhodobě a vychází maximálně mým požadavkům vstříc. Různorodé kombinace jazyků a překladatelského servisu, plus zajištění tlumočení celosvětově. Mohu jenom doporučit, rychlá a jasná komunikace, profesionální práce.

Mgr. Jana Švihlová
osobní asistentka
www.internationalassistant.eu jsv@internationalassistant.eu 602 276 400

Svůj požadavek na zpracování cizojazyčného technického manuálu do češtiny byl zcela bez chyby a do značné míry (i přes jeho složitost a mnohé komplikace) velice rychle vyhotoven. I přes moji počáteční nedůvěru mohu nyní konstatovat 100% spokojenost s panem Auterským a mohu jej vřele doporučit.

Andrea Stašová
HR manager

Velmi složitý technický překlad byl přeložen přesně dle požadavků - mohu jen doporučit!

Petr Skalický

Vysoká škola ekonomie a managementu využila služby překladatelské agentury Profipřekladatel.cz (Fotion, s.r.o.) a můžeme s jistotou říci, že tato agentura poskytuje přesné a precizní překlady. S jednatelem firmy byla skvělá domluva a velmi oceňujeme rychlé a vstřícné jednání. Překladatelské služby můžeme vřele doporučit!

Adéla Kozelková
123 456 789

Spolupráce s firmou Profipřekladatel byla vždy v pořádku. Během naší komunikace jsem neobjevila žádné problémy. Rychlá a vždy vstřícná reakce. Překlady i korektury byly vyhotoveny vždy dříve než bylo potvrzeno – super.

Kateřina Valentová

Služby simultánního tlumočení z češtiny do angličtiny jsme využili opakovaně, a to se 100% spokojeností – vše proběhlo dle plánů a s profesionálním přístupem. Naši anglicky mluvící kolegové si kvalitu překladu pochvalovali. Tímto za Avast děkuji a těším se na další spolupráci.

Lucie Kessnerová
HR Consultant, (Training&Development), AVAST
kessnerova@avast.com 724 923 465

Potřeboval jsem pro klienta překlad webu do němčiny a angličtiny. Oslovil jsem proto profesionály z portálu navolnenoze.cz. Marek se velmi rychle ozval, nacenil zakázku a po schválení klientem také velmi rychle realizoval. Jsem velmi spokojený s rychlostí a provedením práce a v budoucnu se na něj určitě znovu obrátím.

Pavel Tajduš
webdesignér
www.tajdus.cz pavel@tajdus.cz 725 113 081
Ing. Martin Kříž, PhD.

Marek Auterský je profesionál a kolega, se kterým jsem se seznámil před mnoha lety ještě za studií. Vždy skvěle připraven a vždy seriózní a zodpovědný přístup k práci. Mohu vřele doporučit.

Ing. Martin Kříž, PhD.
překladatel čínštiny, soudní tlumočník čínského a ruského jazyka
Daniel Buchl

Spolehlivý klient a člověk. Vřele pana Auterského doporučuji k jakékoliv spolupráci.

Daniel Buchl
grafický designér