Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Marek Leschinger > Doporučení

Doporučení z první ruky

Marek Leschinger — tvůrce webových stránek

Zobrazuji č. 110 z celkem 11 doporučení prezentace Marek Leschinger:
Oceňuji vysokou profesionalitu, ochotu, promptnost a super komunikaci. I mně jako laikovi v této oblasti dokázal srozumitelně vysvětlit souvislosti. Děkuji.

Eva Witkovská

www.verygoodies.sk
Náhodný začátek naší spolupráce (nyní již na druhém našem webu) se přeměnil v naprosto bezproblémový a řekla bych vzájemně intuitivní přístup při tvorbě webů na našem oblíbeném systému WordPress. Bez dlouhých telefonátů a složitého vysvětlování dostanete od pana Leschingera vaši představu přetavenou v moderní webovou prezentaci a ještě vylepšenou o jeho zkušenosti a schopnosti. Nedostanete nic, co by vám nefungovalo. Především oceňuji i ochotu pomoc a poradit při dokončení webu. Že nedává ruce pryč při proplacení faktury jako ostatní „dodavatelé“. Navíc rychlost a spolehlivost jsou to, co ho vyzdvihuje před ostatními. Tleskám a děkuji!

Radka Kalmusová

www.espressolavazza.cz ~ radka.kalmusova@gmail.com
Marka jsme najali na tvorbu nového eshopu slackshop.cz. Od začátku jsme byli překvapeni jeho profesionálním přístupem. Marek nevede zbytečné řeči a maká. Co slíbí, to platí. A to jak v dodacích termínech, tak v domluvené ceně za práci. Můžeme jen doporučit.

Jakub Dostál

Slackshop.cz
www.slackshop.cz
Precizní „pixel perfect“ HTML, rychlé dodání a skvělá profesionální komunikace. Rozhodně doporučuji navázat spolupráci.

Ondřej Pokorný

Rybareni.cz
www.rybareni.cz
Marka jsem oslovil kvůli zakázce, kterou jsem potřeboval v krátkém termínu. Termín splnil podle domluvy a s výslednou prací jsem byl moc spokojen. Pro mě to byla profesionální spolupráce a jeho služeb určitě využiji v budoucnu znovu. Doporučuji!

Lukáš Haranza

www.srovname.cz
Marek mě šokoval – a to hned třikrát. Poprvé cenou, podruhé rychlostí dodání a potřetí svou precizností. Všechny tři šoky byly velmi pozitivní. Marka osobně neznám, ale už teď na mě působí jako profík.

Otto Bohuš

ottobohus.cz ~ 605 213 900
S Markem spolupracujeme poměrně krátkou dobu, ale hned si nás získal svojí rychlostí a spolehlivostí. Zatímco u některých grafiků se nespolehlivost snad přibaluje k licenci Photoshopu, tak na Marka je spoleh a práci dodá vždy v dohodnutém termínu, někdy dokonce s předstihem, aniž by to mělo vliv na výslednou kvalitu výstupu. Výsledek je vždy čistý a precizní.

Aleš Rosa

digitalwizards.cz
S Markem Leschingerem jsme realizovali nový web obecního úřadu na platformě WordPress. Od prvního kontaktu Marek přesně reagoval na naše požadavky a přinášel i vlastní návrhy. Komunikace byla rychlá a věcná. S výsledkem jsme velmi spokojeni.

Pavel Hruška

IT analytik, zastupitel obce
www.chrastany.cz
S Markem máme zkušenosti na poli webdesignu. Pracuje velmi efektivně a téměř nevracíme zpracovanou grafiku na přepracování, protože splňuje všechny předpoklady, které požadujeme. Marek plní termíny na 100 %. Určitě doporučujeme.

Jiří Krettek

geryla.com ~ krettek@geryla.com
Perfektní a rychlá spolupráce na novém webu. Z výsledku jsem nadšen. Doporučuji.

Bc. Petr Vítek

likvidátor obchodních společností
www.likvidace-spolecnosti.eu
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS