Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Marek Leschinger > Doporučení

Doporučení z první ruky

Marek Leschinger — webdesignér a kodér

Zobrazuji č. 110 z celkem 13 doporučení prezentace Marek Leschinger:
Precizní „pixel perfect“ HTML, rychlé dodání a skvělá profesionální komunikace. Rozhodně doporučuji navázat spolupráci.

Ondřej Pokorný

Alcedo Media, s.r.o.
www.rybareni.cz
Marka jsme oslovili na základě doporučení přes web navolnenoze.cz s žádostí o tvorbu eshopu zaměřeného na prodej na českém i zahraničním trhu. Kromě přijatelné ceny nás potěšil profesionální přístup a rychlé dodání. I přes lehčí problémy v komunikaci, většinou z naší strany, Marek vše rychle zpracoval a dotáhl projekt k naší plné spokojenosti. Zejména musíme ocenit jeho trpělivost při odpovídání na naše mnohdy velmi amatérské dotazy. Marka tedy můžeme doporučit. Výsledek jeho práce můžete sami posoudit na www.slackshop.cz. :)

Jakub Dostál

www.slackshop.cz
Marka jsem oslovil kvůli zakázce, kterou jsem potřeboval v krátkém termínu. Termín splnil podle domluvy a s výslednou prací jsem byl moc spokojen. Pro mě to byla profesionální spolupráce a jeho služeb určitě využiji v budoucnu znovu. Doporučuji!

Luboš Haranza

marketingový manažer
www.srovname.cz ~ lubos.haranza@srovname.cz ~ 723 728 771
Marek mě šokoval – a to hned třikrát. Poprvé cenou, podruhé rychlostí dodání a potřetí svou precizností. Všechny tři šoky byly velmi pozitivní. Marka osobně neznám, ale už teď na mě působí jako profík.

Otto Bohuš

copywriter
ottocopy.cz
S Markem spolupracujeme poměrně krátkou dobu, ale hned si nás získal svojí rychlostí a spolehlivostí. Zatímco u některých grafiků se nespolehlivost snad přibaluje k licenci Photoshopu, tak na Marka je spoleh a práci dodá vždy v dohodnutém termínu, někdy dokonce s předstihem, aniž by to mělo vliv na výslednou kvalitu výstupu. Výsledek je vždy čistý a precizní.

Aleš Rosa

www.dwgroup.cz ~ rosa@dwgroup.cz
Požádala jsem pana Leschingera o pomoc s chybovou hláškou při nákupu zboží a vyzvednutí na pobočce v e-shopu dělaném ve Woocommerce. Pan Leschinger reagoval velmi rychle návrhem možného řešení a přesně dle domluvy mne chybové hlášky zbavil. Pana Leschingera velmi doporučuji, rychle reaguje, je velice ochotný a odborník v pravém slova smyslu.

Lenka Kodoňová

Pana Leschingera jsem oslovil na konzultaci a přípravu mého webu. Přístup k požadavkům a spolupráce je výborná. Cením si, že web začínal na papíře s tužkou a potom se tvoří grafika a jiné věci. Pan Leschinger je profesionál, který opravdu ví, co má v dnešní době kvalitní web obsahovat, jak má vypadat, a proto tohoto webdesingéra velmi doporučuji.

Václav Chroustovský

Mohu doporučit. Dobrá spolupráce při tvorbě naší nové firemní prezentace. Spokojen jsem byl nejen s přístupem k zakázce, ale i s výslednou prací a to vše za příznivou cenu.

Tomáš Vrba

www.trubkove-leseni.cz ~ info@inleseni.cz ~ 731 827 807
Krásný design stránek stejně jako logo. Rychlá a efektivní komunikace. Doporučuji.

Petr Kala

petrkala.finance@gmail.com
S Markem Leschingerem spolupracuji již delší domu a jeho služby si nemohu vynachválit. Určitě doporučuji každému kdo hledá zkušeného webdesignéra a UX designéra.

Michal Hančil

trongixcz@gmail.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS