Doporučení z první ruky

JUDr. Marek Matěna — advokát pro online i offline podnikající živnostníky a firmy


Zobrazuji všech 8 doporučení

David Artur Fiedler

Na cestě podnikatele se občas stane, že se začnete potýkat s neplatiči. Mou firmu to také potkalo, ale naštěstí jsem našel spolehlivého partnera, který umí naslouchat a vidí problémy očima jeho klientů – to je myslím Markova největší přednost. Spolupracujeme již několik měsíců a vše jde správnou cestou – dokonce nám již někteří „chroničtí“ neplatiči uhradili jejich závazky. Mimo řízení pohledávek se Marek orientuje v dalších oblastech (nejen) obchodního práva. Pomohl nám například revidovat smlouvy s klienty i s našimi zaměstnanci. Pro jeho pilnost, profesionalitu a smysl pro detail mohu Marka jen doporučit.

David Artur Fiedler
expert na sociální sítě a e-mail marketing

Podnikání na volné noze občas přináší nečekaná překvapení, a proto je dobré se mít na koho obrátit. Ať už je potřeba upravit smlouvy o dílo, zkontrolovat licenční podmínky, tak pan Matěna mi je vždycky k dispozici. Rychlost, flexibilita a maximální ochota se vším pomoci – díky za to.

MgA. Filip Starý
grafický designér a tvůrce vizuálního obsahu
filipstarydesign.com filip.stary94@gmail.com 606 902 419

Velice doporučuji. Na pana Matěnu je spoleh a obracím se na něj už opakovaně s právnickými záležitostmi z různých oblastí. Pomáhal nám doma jak s majetkovým vypořádáním, tak i v mé pracovní sféře - kdy mi poradil s GDPR, autorskými právy nebo mi sepsal smlouvu o dílo přesně dle mých specifických požadavků. Nejvíce oceňuji jeho flexibilitu, pracuje rychle a má široké zaměření (odbornost) a také to, že mi dokáže složité termíny vysvětlit stručně, jednoduše a nezatěžuje mě zbytečnostmi, ale poradí přesně co má člověk krok za krokem udělat. Sehnat schopné lidi v dnešní době je někdy zázrak, tady se to povedlo.

Zuzana Plesníková
grafický designér a marketér
www.mojebiozahrada.cz 735 007 537

Podnikání má mnohá úskalí a proto je dobré mít někoho, kdo vám kryje záda. Proto můžu doporučit pana Matěnu, u kterého se vždy můžu spolehnout na profesionální přístup, rychlé a korektní jednání. Doporučuji každému, kdo potřebuje mít vedle sebe spolehlivého právníka s moderním přístupem.

Andrea Elízová
PPC specialistka

S Markem se znám již dlouhá léta, a proto jsem ho přirozeně požádal o právní pomoc při mém podnikání. Zajistil mi kompletně smlouvy, které používám při obstarávání mých zakázek. I když jsem za ním přišel na poslední chvíli před jednou větší zakázkou, byl velmi vstřícný a rychle pro mě vše včas vyřídil. Díky!

Michal Hašto
fotograf a tvůrce videií

S panem Matěnou jsem měl možnost už několikrát spolupracovat. Díky jeho znalostem autorského práva mi pomohl vyřešit problémy spojené s duplikováním mých děl. Mohu doporučit i spolupráci z pohledu dodavatele, jelikož pan Matěna reaguje velmi rychle na emaily a nemá problém s dodáním materiálů a potřebných informací. Jednoduše řečeno spolupráci vřele doporučuji.

Adam Zátopek

Začalo to běžnou revizí smluv a objednávek s našimi klienty a partnery. Je vždy důležité, aby vše bylo připraveno již na začátku spolupráce a na nic se nečekalo a nikde to nedrhlo. Společně jsme řešili i nějaké sepisování předžalobních výzev, což bohužel k podnikání patří. Nicméně tuto spolupráci hodnotím jako velice pozitivní a možná až vysoce nadstandardní.

Jakub Rychlý
marketingový stratég s hladem po výsledcích
jakubrychly.cz me@jakubrychly.cz 773 319 015

Vřele doporučuji. S panem advokátem mám už 2 vynikající pracovní zkušenosti.

Aneta Vadovičová
provozovatelka eshopu jizbez.cz
jizbez.cz info@jizbez.cz