Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Marek Vít > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Marek Vít — lektor angličtiny pro studenty i učitele, kouč anglické výslovnosti a autor portálu Help for English

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Mgr. Marek Vít:
Ráda bych předala své pozitivní zkušenosti v rámci své výuky angličtiny s Markem. Máme za sebou teprve společný měsíc, ale už nyní mohu konstatovat, že mě mrzí, že jsem na Marka nenarazila dříve. Na jeho hodiny se těším, vždy jsou zaměřené na určitou problematiku, kterou si mohu posléze procvičit i v jeho aplikaci English me. Vidím na sobě progres a jsem ráda, že jsem konečně narazila na někoho, kdo mou úroveň může posunout dál a já nemusím stagnovat. Zároveň mi vyhovuje i formát 3× 30min týdně, vidím na sobě, že 30min je velmi efektivní doba, kdy se mohu na 100% soustředit. Marka vřele doporučuji všem lidem od úplných začátečníků až po ostřílené speakery :)

Erika S.

Pan Vít mi pomohl se správnou výslovností a korekturou vlastních anglicky zpívaných textů. Měla jsem s ním několik lekcí přes Skype a pokaždé to pro mě bylo velmi přínosné. Jeho přístup byl vždy otevřený, precizní, detailní a zodpovědný. I během kratší lekce mi dokázal předat spoustu užitečných informací a tipů, zabýval se tématem/problémem do hloubky a lekce s ním mě velmi bavily. Mohu ho proto jen doporučit a obrátila bych se na něj kdykoliv znovu.

Veronika Nováková

Marek Vít je velmi zajímavá osobnost. Už tím, jak se sám naučil perfektně anglicky pomocí všech dostupných prostředků v období minulého režimu, kdy materiálů na angličtinu bylo skutečně poskrovnu. Narazil jsem na něho náhodou, na doporučení, když jsme potřebovali na naší Obchodní akademii v Kostelci nad Orlicí někoho zajímavého, kdo by udělal přednášku v angličtině v rámci mezinárodního dne jazyků. On přijel a všechny přítomné doslova uhranul. Jeho session na téma „Jak nepoužívat Czenglish a mluvit správně anglicky“ měla ohromný úspěch. Poté jsme ho pravidelně zvali zhruba třikrát do roka a jeho přednášky byly určeny nejen pro studenty, ale v podvečerních hodinách také pro učitele a ostatní pracující z různých firem, kteří se zajímají o anglický jazyk. Témata byla vždy velmi zajímavá, např. „Varieties of English, Jak se naučit anglicky za pomocí sledování filmů na Netflixu“, nebo přednáška věnovaná důležitosti správné výslovnosti v angličtině. Pokaždé jsme se dozvěděli nové informace a strategie, jak vylepšit svoji angličtinu, a hlavně jak přistupovat k učení cizího jazyka nenásilnou formou a s určitým nadhledem. Kdo to pochopí, zjistí, že mu učení jde mnohem lépe. V tomto je Marek Vít nepřekonatelný, protože dokáže přítomné správně namotivovat. K tomu všemu je ještě autor výukové aplikace anglického jazyka Englisme!, kterou jsme pro naší školu zakoupili, a se kterou nás přijel osobně obeznámit. Prakticky okamžitě jsme ji začali používat a za sebe musím říci, že pozoruji u studentů výrazné zlepšení především v rovině slovní zásoby. Tuto aplikaci bych doporučil každému, kdo se chce v angličtině zlepšit.

Michal Vacek

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS