Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Marie Přibylová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Marie Přibylová — tlumočnice a překladatelka angličtiny, francouzštiny a švédštiny

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Mgr. Marie Přibylová:
Mgr. Renáta Sobolevičová
Marii Přibylovou mohu jako svou dlouholetou kolegyni jednoznačně doporučit. Znalost všech jejích pracovních jazyků se pohybuje na velmi vysoké úrovni, má vytříbený jazykový cit, vynikající rozhled a velmi duchaplně reaguje v nenadálých situacích – to jsou pouze některé z mnoha kvalit, pro které je pro mě ideální kolegyní do tlumočnické kabiny. Stejně tak vím, že jí mohu s důvěrou svěřit práci, na kterou sama momentálně nemám kapacitu či která nespadá do mých jazykových kompetencí.

Mgr. Renáta Sobolevičová

tlumočnice, překladatelka a korektorka angličtiny, francouzštiny, španělštiny a katalánštiny
Paní Přibylová simultánně tlumočila pro naši společnost ENGIE Services a.s. (www.engie.cz) dvoudenní školení pro vedoucí pracovníky na téma Leadership – Health and Safety v pražských Čertousech. Školení bylo pořádáno ve spolupráci s naší mateřskou společnosti ENGIE a ENGIE University. Překládaným jazykem byla francouzština, s ohledem na jazyk školitelů. Paní Přibylová i paní Sobolevičová byly na akci připraveny a veškeré tlumočení probíhalo na profesionální úrovni. Velmi děkujeme za tento přístup a obě dámy vřele doporučujeme pro podobný typ akce.

Monika Pavlíková

výkonná asistentka managementu společnosti ENGIE Services a.s.
www.engie.cz ~ 267 054 909
S paní Marií Přibylovou spolupracujeme již několik let v rámci Ceny Via Bona za filantropii (www.nadacevia.cz/viabona). Během slavnostního předávání cen překládá každoročně pro našeho hosta, velvyslance USA. Kromě toho také tlumočí jeho úvodní řeč hostům večera. Na Marii oceňujeme její profesionální přístup, přátelskost, zodpovědnost a milé vystupování. Je pro nás radostí s ní spolupracovat a také ji doporučit dál.

Jarmila Cihlářová

manažerka filantropických programů, Nadace Via
www.nadacevia.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS