Doporučení z první ruky

Ing. Markéta Čekanová — PR konzultantka, novinářka, moderátorka a copywriterka


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 15 doporučení

Časopis Xantypa byl téměř čtvrt století mým intenzivním životem. Stála jsem u jeho zrodu, vytvářela jeho tvář a zaměření. Jako šéfredaktorce mi šlo nejvíce o neotřelá nadčasová témata a originální fundované autory, které jsem pro časopis pečlivě vybírala. A jednou z takových skvělých autorek byla pro mě Markéta Čekanová. Svými pestrými texty časopis mnohá léta obohacovala a já jí za tu spolupráci velice děkuji.

PhDr. Michaela Gübelová
bývalá výkonná šéfredaktorka časopisu Xantypa
gubelmich@seznam.cz

Spolupracuji s Markétou Čekanovou neuvěřitelných 16 let. Nejprve byla platnou členkou redakční rady Dobřanských listů. Právě na základě této zkušenosti jsme spolupracovali na vydání publikace o dobřanském rodákovi Otu Kovalovi. V současnosti spolupracujeme na obsahu měsíčníku resp. dvouměsíčníku Plzeňský kraj. Právě rozhovory s významnými osobnostmi našeho kraje jsou skvělou vizitkou její mnohaleté praxe. Zároveň si vážím jejího nasazení u nového projektu, tj. podcastů, které jsou určitou nadstavbou právě rozhovorů ve dvouměsíčníku. Těším se zkrátka na další spolupráci a společné projekty. Děkuji, Markéto!

Michal Šašek
Plzeňský kraj
michal.sasek@plzensky-kraj.cz 602 697 596

Profesionální přístup zkušené novinářky, zaměření na detail, ochota naslouchat požadavkům klienta, cit a znalosti českého jazyka, výborná slovní zásoba, příprava konceptu zpravodaje a pravidelných rubrik a v neposlední řadě ochota a vstřícnost, když chcete na poslední chvíli před samotným tiskem provést drobné změny a úpravy. To vše je přidanou hodnotou při spolupráci se sympatickou a milou Markétou.

Eva Hirschfeldová
starostka obce Chotíkov
starostka@chotikov.eu

Spolupráce na rozhovoru s Markétou Čekanovou byla jednoduše výborná od začátku do konce – od velmi vstřícného hledání vhodného termínu, perfektní přípravu na místě natáčení, profesionální vedení rozhovoru až po finální možnost autorizace. Bylo to pro mne lidsky milé setkání a radostné zastavení v nabitém pracovním harmonogramu.

Milena Králíčková
rektorka Univerzity Karlovy
milena.kralickova@lfp.cuni.cz

Jsem moc rád, že na doporučení kolegyně jsem si pro organizaci oslav 800 let obce vybral právě Vás. Přesvědčil jsem se, že to opravdu umíte na profesionální úrovni.

Vítězslav Opálko
starosta obce Dolní Lukavice
starosta@dolni-lukavice.cz

S Markétou je radost spolupracovat, je to opravdový profesionál. Výborně píše, organizuje a moderuje. Dokáže motivovat lidi a vést je. Je i mozkem a hnacím motorem iniciativy Holky holkám. Spolupráci s ní mohu jen doporučit.

Michaela Jirovcová
marketingová konzultantka ve společnosti Regionální rozvojová agentura Plzeňského kraje, o.p.s.

Spolupráci s Markétou Čekanovou všem vřele doporučuji. Na jejím přístupu nejvíce oceňuji rychlost a preciznost dodaných textů. Za patnáct let naší spolupráce se nikdy nestalo, že by texty dodala pozdě, naopak, velmi rychle reaguje i na požadované dodaní textů, které potřebuji zpracovat i po uzávěrce. Texty, které pro nás zpracovává, jsou napsané čtivě, srozumitelně a výstižně.

Katarína Krulichová
vydavatelka kulturního a společenského magazínu Žurnál
www.zurnalmag.cz krulichova@zurnalmag.cz 605 163 634

Moc ráda vzpomínám na několikaletou spolupráci Vás s naším lázeňským infokanálem. Oceňovala jsem, že jste opravdový profesionál a je na Vás spolehnutí a držíte slovo (i termíny).

Mg.A. Eva Douchová
Lázně Františkovy Lázně a.s.
www.frantiskovylazne.cz

Na Markétu Čekanovou je vždy spolehnutí, je erudovaná a má široký záběr zájmů, tudíž se při moderování orientuje velmi samostatně. Ráda jejích služeb v Knihovně města Plzně využívám.

Jana Horáková
PR Knihovna města Plzně
horakovaj@plzen.eu

S Markétou Čekanovou jsme společně vytvořili několik výstav a publikací pro projekt Paměť národa. Kvalitní design nevzniká nikdy sám o sobě jen na straně grafika. Nezbytně se opírá o dialog a porozumění s tím, kdo výtvarnou formu naplňuje po obsahové stránce. Spolupráce s Markétou jako autorkou textů a námětů našich společných projektů byla nejen velmi profesionální, ale především inspirující a plná mnoha dobrých nápadů.

Petr Šabach
grafický designér
sabach.studio info@sabach.studio