Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Markéta Čekanová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Markéta Čekanová — PR konzultantka, novinářka, moderátorka a copywriterka

Zobrazuji č. 110 z celkem 12 doporučení prezentace Ing. Markéta Čekanová:
Jsem moc rád, že na doporučení kolegyně jsem si pro organizaci oslav 800 let obce vybral právě Vás. Přesvědčil jsem se, že to opravdu umíte na profesionální úrovni.

Vítězslav Opálko

starosta obce Dolní Lukavice
starosta@dolni-lukavice.cz
Profesionální přístup zkušené novinářky, zaměření na detail, ochota naslouchat požadavkům klienta, cit a znalosti českého jazyka, výborná slovní zásoba, příprava konceptu zpravodaje a pravidelných rubrik a v neposlední řadě ochota a vstřícnost, když chcete na poslední chvíli před samotným tiskem provést drobné změny a úpravy. To vše je přidanou hodnotou při spolupráci se sympatickou a milou Markétou.

Eva Hirschfeldová

starostka obce Chotíkov
starostka@chotikov.eu
S Markétou je radost spolupracovat, je to opravdový profesionál. Výborně píše, organizuje a moderuje. Dokáže motivovat lidi a vést je. Je i mozkem a hnacím motorem iniciativy Holky holkám. Spolupráci s ní mohu jen doporučit.

Michaela Jirovcová

marketingová konzultantka ve společnosti Regionální rozvojová agentura Plzeňského kraje, o.p.s.
Spolupráci s Markétou Čekanovou všem vřele doporučuji. Na jejím přístupu nejvíce oceňuji rychlost a preciznost dodaných textů. Za patnáct let naší spolupráce se nikdy nestalo, že by texty dodala pozdě, naopak, velmi rychle reaguje i na požadované dodaní textů, které potřebuji zpracovat i po uzávěrce. Texty, které pro nás zpracovává, jsou napsané čtivě, srozumitelně a výstižně.

Katarína Krulichová

vydavatelka kulturního a společenského magazínu Žurnál
www.zurnalmag.cz ~ krulichova@zurnalmag.cz ~ 605 163 634
Moc ráda vzpomínám na několikaletou spolupráci Vás s naším lázeňským infokanálem. Oceňovala jsem, že jste opravdový profesionál a je na Vás spolehnutí a držíte slovo (i termíny).

Mg.A. Eva Douchová

Lázně Františkovy Lázně a.s.
www.frantiskovylazne.cz
Spolupráce na rozhovoru s Markétou Čekanovou byla jednoduše výborná od začátku do konce – od velmi vstřícného hledání vhodného termínu, perfektní přípravu na místě natáčení, profesionální vedení rozhovoru až po finální možnost autorizace. Bylo to pro mne lidsky milé setkání a radostné zastavení v nabitém pracovním harmonogramu.

Milena Králíčková

rektorka Univerzity Karlovy
milena.kralickova@lfp.cuni.cz
Na Markétu Čekanovou je vždy spolehnutí, je erudovaná a má široký záběr zájmů, tudíž se při moderování orientuje velmi samostatně. Ráda jejích služeb v Knihovně města Plzně využívám.

Jana Horáková

PR Knihovna města Plzně
horakovaj@plzen.eu
S Markétou Čekanovou jsme společně vytvořili několik výstav a publikací pro projekt Paměť národa. Kvalitní design nevzniká nikdy sám o sobě jen na straně grafika. Nezbytně se opírá o dialog a porozumění s tím, kdo výtvarnou formu naplňuje po obsahové stránce. Spolupráce s Markétou jako autorkou textů a námětů našich společných projektů byla nejen velmi profesionální, ale především inspirující a plná mnoha dobrých nápadů.

Petr Šabach

grafický designér
sabach.studio ~ info@sabach.studio
Lidé jako Markéta Čekanová dělají z novinařiny literaturu – je to jako obraz, kde žádný tah není zbytečně. Člověk by přitom čekal umělecké manýry, místo toho tu v komunikaci vládne svědomitost a preciznost, nad tím vším pak ohleduplnost a lidskost. Těším se na další spolupráci.

Jan Štifter

šéfredaktor časopisu Barbar
jan.stifter@casopisbarbar.cz
S Markétou máme jen ty nejlepší zkušenosti. Pro naši nadaci (Nadace rozvoje občanské společnosti) lektoruje několik kurzů a zatím každý, který proběhl, byl pro všechny účastníky přínosný. Markéta je zkušený profesionál a těším se na další spolupráci s ní.

Jan Placák

manažer vzdělávání NROS
www.nros.cz ~ jan.placak@nros.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS