Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Markéta Makovská > Doporučení

Doporučení z první ruky

Markéta Makovská — webdesignérka a tvůrkyně webů na platformě WordPress

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Markéta Makovská:
S Markétou jsme spolupracovaly na stavbě našich webových stránek. Její přístup je velmi profesionální, uvítala jsem doporučení a připomínky k našim stránkám. Vždycky pochopila naši představu, což pro nás bylo důležité. Byla vnímavá k naším potřebám, ale zároveň dokázala přinést i jiný, pro nás nový pohled, což vneslo zajímavé změny. Rozhodně jsou jejími talenty kreativita a design. Spolehlivost, kvalita a dodržování termínů je u ní samozřejmostí. Rozhodně spolupráci s ní doporučujeme i v našem okolí.

Iveta Prokšová

CEO
www.jobstars.cz ~ iveta.proksova@jobstars.cz
Markéta je citlivá a empatická webdesignérka. S její prací jsem velmi spokojená! Naprosto se mi trefila do vkusu a to hned na poprvé. Markéta je profesionálka, která se skvěle orientuje ve svém oboru. Vše vysvětlí a ukáže. Markétu můžu jenom doporučit!

Karolína Ivanová

majitelka šperkařského ateliéru Kořeny s přírodou uvnitř
koreny-sperky.cz ~ k.ivanova@email.cz
Markéta mi pomohla s redesignem mého blogu na WordPressu. Ještě než jsme se vůbec na něčem dohodly, udělala mi vyčerpávající analýzu nedostatků a navrhla řešení. Při samotném procesu vždy platilo to, co slíbila. I po ukončení zakázky se na ni můžu kdykoliv obrátit. Profesionální jednání. Doporučuji.

Gabriela Bartošová

copywriterka, překladatelka, blogerka
www.jinyzivot.cz
Markéta je skvělá a samostatná webdesignérka. Pouze jsem jí ukázal svou práci a weby, které se mi líbí, a dále se nemusel o nic starat. Vytvořila skvělý web podle mých představ a potřeb, který funguje přesně podle mých očekávání. Designem se mi trefila do vkusu hned napoprvé. Co oceňuji je, že vytvořila design, který koresponduje s mým uměleckým stylem. Následné úpravy a dolaďování webu probíhalo hladce a bez komplikací. Dále se o web starám sám a s tím, na co sám nestačím, mi vždy ochotně pomůže. Markéta je velmi přátelská a komunikativní profesionálka, kterou mohu jen doporučit, protože rozumí svému řemeslu a umí poradit. Díky!

Adam Klouda

Klam.cz
www.klam.cz ~ info@klam.cz ~ 604 289 334
Spolupracuji s Markétou již několik měsíců a mohu ji jen a jen doporučit. Optimalizovala moje stránky, spoustu toho vylepšila a vždy najde to nejlepší řešení a to v rekordním čase. Mohu se na ni vždy spolehnout a je určitě nejlepším webmasterem, se kterým jsem kdy spolupracovala.

Ivana Dlesková

majitelka cestovní agentury
ivana@pragueando.com
Nemůžu si práci Markéty vynachválit! Mám webové stránky ve Squarespace, které jsem si doposud spravovala sama. Potřebovala jsem stránky zmodernizovat – nový „look and feel“, vytvořit nové landing pages a zakomponovat svůj nový program pro ženy v managementu. Dále pak customizaci k integraci pop-up windows atd. Zvládly jsme vše v rekordním čase – ještě před domluveným termínem. Markéta ihned porozuměla mým požadavkům, navrhla řešení, vzhled a pocity, které přesně vyjadřovaly esenci mé činnosti. Reagovala velmi rychle na všechny mé dotazy a potřeby. Byla to báječná spolupráce, za kterou jsem nesmírně vděčná a velmi děkuji. Markétu 100% doporučují!

Alena Huberová

Trainer & Speaker
www.alenahuberova.com ~ alena@alenahuberova.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS