Doporučení z první ruky

Markéta Makovská — tvůrkyně webů, webdesignérka a UI designérka


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 20 doporučení

Markéta je velmi šikovná UX a UI designérka s velkým talentem, zvědavostí a chutí neustále se rozvíjet a učit novým věcem. Jednoznačně ji mohu doporučit komukoliv, kdo potřebuje udělat kvalitní práci v souladu s moderními praktikami a trendy.

Radovan Šurlák
vývojář a full stack JavaScript programátor webových aplikací
radovansurlak.com me@radovansurlak.com +421944877722
Jenda Žáček

S Markétou spolupracuji nejčastěji na projektech grafických návrhů webů, které vycházejí z vytvořené komunikační strategie a strategie značky. Markéta je spolehlivá, flexibilní, dodává zakázky v domluvených termínech, a zároveň naslouchá potřebám a zpětné vazbě klientů. Spolupráce s Markétou je fajn a rád se k ní se zakázkami různých klientů vracím :)

Jenda Žáček
konzultant a lektor ve strategické komunikaci, strategii organizací a business developmentu
Helena Zázvorková

S Markétou jsem pracovala na několika klientských projektech, ve kterých jsem já byla v roli web copywritera a Markéta v roli UI designérky. Svou práci odváděla svědomitě, přesně a vždy s ohledem na přání klienta. Neměla problém ani s několika koly úprav, trpělivost jí tedy rozhodně nechybí :) Markétu oceňuju pro její klidný, věcný přístup a rozhodně doporučuju k další spolupráci.

Helena Zázvorková
copywriterka se zaměřením na textaci webů

Na základě referencí a náhledu předešlých projektů jsem u Markéty poptal web pro moji digitální agenturu. Výsledek naprosto předčil má očekávání, jelikož i na základě mého velmi neumělého konceptu a představy, vytvořila designově parádní a funkční web, který mi pomůže s rozvojem agentury a služeb. Velmi oceňuji jasné vedení celým projektem, kdy jsme vše konzultovali a dostal jsem spoustu doporučení a vylepšení, na která bych nikdy sám nepřišel a v neposlední řadě i rychlost tvorby. Za mě plně profesionální práce se vším všudy, Markéta své práci rozumí a rozhodně doporučím dále.

Spolupráce s Markétou probíhala skvěle, rychlá domluva, feedbackování, návrhy atd. Její vizuální styl je fresh a moderní, přesně to, co jsme si pro naši cílovou skupinu představovali. Oceňuji její návrhy na vylepšení i dodržení veškerých deadlinů což v dnešní době není v žádném případě standard. Rozhodně budu ráda spolupracovat s Markétou znovu.

Irena Rákosová
produktový manažer Studenta.cz
jsmestudenta.cz irena.rakosova@gmail.com 732 462 938

Webdesignérku Markétu Makovskou jsme oslovili s realizací webu pro naše design studio. Komunikace probíhala od začátku až do konce velice svižně a na profesionální bázi. Výsledek je opravdu nad mé očekávání! Počítáme tedy s dlouhodobou spoluprací a až budeme web za pár let aktualizovat, opět využijeme jejích služeb. Mohu tedy opravdu vřele doporučit pro realizaci i vaší webové prezentace.

Tibor Mužík
produktový a průmyslový designér
www.industrystudio.cz tibor@industrystudio.cz 720 531 608

S Markétou jsme spolupracovaly na stavbě našich webových stránek. Její přístup je velmi profesionální, uvítala jsem doporučení a připomínky k našim stránkám. Vždycky pochopila naši představu, což pro nás bylo důležité. Byla vnímavá k naším potřebám, ale zároveň dokázala přinést i jiný, pro nás nový pohled, což vneslo zajímavé změny. Rozhodně jsou jejími talenty kreativita a design. Spolehlivost, kvalita a dodržování termínů je u ní samozřejmostí. Rozhodně spolupráci s ní doporučujeme i v našem okolí.

Markéta je citlivá a empatická webdesignérka. S její prací jsem velmi spokojená! Naprosto se mi trefila do vkusu a to hned na poprvé. Markéta je profesionálka, která se skvěle orientuje ve svém oboru. Vše vysvětlí a ukáže. Markétu můžu jenom doporučit!

Karolína Ivanová
majitelka šperkařského ateliéru Kořeny s přírodou uvnitř
koreny-sperky.cz k.ivanova@email.cz

Markéta je skvělá a samostatná webdesignérka. Pouze jsem jí ukázal svou práci a weby, které se mi líbí, a dále se nemusel o nic starat. Vytvořila skvělý web podle mých představ a potřeb, který funguje přesně podle mých očekávání. Designem se mi trefila do vkusu hned napoprvé. Co oceňuji je, že vytvořila design, který koresponduje s mým uměleckým stylem. Následné úpravy a dolaďování webu probíhalo hladce a bez komplikací. Dále se o web starám sám a s tím, na co sám nestačím, mi vždy ochotně pomůže. Markéta je velmi přátelská a komunikativní profesionálka, kterou mohu jen doporučit, protože rozumí svému řemeslu a umí poradit. Díky!

Adam Klouda
Klam.cz
www.klam.cz info@klam.cz 604 289 334

Nemůžu si práci Markéty vynachválit! Mám webové stránky ve Squarespace, které jsem si doposud spravovala sama. Potřebovala jsem stránky zmodernizovat – nový „look and feel“, vytvořit nové landing pages a zakomponovat svůj nový program pro ženy v managementu. Dále pak customizaci k integraci pop-up windows atd. Zvládly jsme vše v rekordním čase – ještě před domluveným termínem. Markéta ihned porozuměla mým požadavkům, navrhla řešení, vzhled a pocity, které přesně vyjadřovaly esenci mé činnosti. Reagovala velmi rychle na všechny mé dotazy a potřeby. Byla to báječná spolupráce, za kterou jsem nesmírně vděčná a velmi děkuji. Markétu 100% doporučují!

Alena Huberová
Trainer & Speaker
www.alenahuberova.com alena@alenahuberova.com