Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Markéta Paráčková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Markéta Paráčková — copywriterka a projektová manažerka se zaměřením na HR marketing a employer branding

Zobrazuji č. 110 z celkem 12 doporučení prezentace Mgr. Markéta Paráčková:
PhDr. Eva Kupcová
S Markétou Paráčkovou spolupracuji již několik let. Nejprve jsem byla součástí jejího týmu v magazínu Studenta a podílela jsem se na tvorbě jejího obsahu, a to poté i z pozice PR partnera, který Markétě nabízel obsahová témata externě. V obou případech musím říct, že její přístup k obsahu je neotřelý a snaží se na věci vždy dívat z nového úhlu, zajímavého pro cílovou skupinu, která se v případě studentů neustále mění. Snažila se vždy vyjít mým potřebám, ať už jako svého redaktora, anebo partnera, nebála se ale ani střízlivě odmítnout cokoli, co nezapadlo do konceptu. Povedly se nám obsahově i graficky moc pěkné rozhovory, v kterých mě Markéta stejně jako celý svůj tým podporovala. I organizačně jsem nikdy neměla pocit, že by mi cokoli chybělo.

PhDr. Eva Kupcová

PR konzultantka
Michael Petrus
Markétu jsem poznal jako profesionálku, která rozumí své práci a je otevřená nápadům. Není dnes standardem, že by lidé o projektech vždy přemýšleli komplexně. Opakem tomu je u Markéty, které neunikne zdánlivě nepodstatná chyba či nedostatek. Oceňuji čistou a jasnou komunikaci, která nedá prostor pro domněnky v tom, co se má dít a jakým způsobem. Ctít svůj tým a spolupracovníky je pro ni samozřejmostí, a proto ji bez váhání doporučuji pro vedení týmu, začlenění do něj nebo jako kvalitní externí kolegyni.

Michael Petrus

ilustrátor, art director a konzultant
Ing. Natálie Rumpala
S Markétou jsme se potkaly na projektu Časopisu Pauza, který vede jakožto šéfredaktorka redakce. Má perfektní přístup k práci, inovativní nápady i jasnou představu o cíli. Je na ní spolehnutí, pracuje vždy v přesně daných termínech. Dá se na ni spolehnout nejen jako na součást týmu, ale i jako na vedení. Dává podnětné zpětné vazby, rychle komunikuje a skvěle vede tým.

Ing. Natálie Rumpala

copywriterka se specializací na sociální média
Markéta je kreativní autorka a velmi schopná projektová manažerka. Spolupráce s ní jako s šéfredaktorkou magazínu Studenta probíhala vždy hladce, v přátelském duchu a s dobrými výsledky. Můžu ji jen a jen doporučit a těším se, až se naše cesty zase v budoucnu setkají.

Jana Samšuková

Marketing Specialist, KPMG Czech Republic
Markéta je opravdový profesionál. Její znalost Generace Y je vynikající, ví, jak psát, a je plně schopna řídit tým redaktorů. Bylo potěšující a zábavné s ní spolupracovat na některých nejoblíbenějších speciálních projektech časopisu Studenta.

Jonáš Havlíček

Business Development & Employer Branding, magazín Studenta
Upřímnost, dodržené pracovní termíny, zodpovědnost a přátelské jednání. Tak vypadá spolupráce s Markétou, která bezpochybně tvoří důležitou část Časáku Pauza. Buďte na ni hodní a ona bude hodná na vás. Zaručená kvalitní práce. Díky za vše co jsme zatím dokázali a more to come.

Aiman Al Masani

Founder Časopisu Pauza
www.casakpauza.cz ~ masani@hyphen.cz
S Markétou spolupracuji především na tvorbě časopisů už více než pět let a za tu dobu jsem se podílela na několika různých projektech, které ona z pozice šéfredaktorky nebo projektové manažerky vedla. Lepší spolupráci jsem v mediální branži asi nezažila. Markéta je za všech okolností profesionální, skvěle zvládá řešení problémů – i těch naprosto akutních. Její pracovní nasazení je nevídané, dává si záležet na komunikaci, a to jak s podřízenými, tak s klienty. Její pracovní výkony jsou naprosto stoprocentní. Nikdy nezapomene na zpětnou vazbu a nebojí se říkat i nepříjemné věci. Pokud to ale dělá, dělá to s citem a opět vysoce profesionálně. Když mě zvala do nového projektu, neváhala jsem ani sekundu, i když vůbec nebylo jisté, jak to nakonec skončí. S Markétou budu spolupracovat vždy ráda, ať půjde o cokoliv.

Nela Vejvodová

novinářka
Markétu jsem poznala při práci na časopise Pauza. Hned po prvním telefonátu jsem tušila, že bude radost s ní spolupracovat. Velmi milé jednání a profesionalita za každé situace jsou vždy samozřejmostí. Jsem moc ráda, že náš tým vede právě někdo takový!

Anna Bejvlová

studentka
S Markétou jako šéfredaktorkou byla radost spolupracovat – je velmi schopná manažerka, umí povzbudit, inspirovat, nakopnout k práci. Měla plno skvělých nápadů a zároveň vždy byla otevřená nápadům druhých! Navíc jsem ji potkávala vždycky jako pozitivně naladěnou!

Andrea Rozsypalová

Complaints Manager v BNP Paribas
Markéta je skvělý marketingový specialista. Spolupracujeme dlouhodobě na realizaci našich klientů a věřím, že naše spolupráce bude dále pokračovat. Nejvíce si u ní cením empatie a citu při sběru informací od klienta, které jsou zásadní při kvalitě odvedení práce. Její myšlení je kreativní a žene ji silný vnitřní drive k posunu klienta, který přináší měřitelné výsledky. Markéto, za společnost B-effective.cz děkuji.

Vojtěch Forejtek

Partner & Manager Business Development B-effective.cz
www.b-effective.cz ~ forejtek@b-effective.cz ~ 732 489 098
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS