Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Markéta Paráčková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Markéta Paráčková — copywriterka a projektová manažerka se zaměřením na HR marketing a employer branding

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Mgr. Markéta Paráčková:
PhDr. Eva Kupcová
S Markétou Paráčkovou spolupracuji již několik let. Nejprve jsem byla součástí jejího týmu v magazínu Studenta a podílela jsem se na tvorbě jejího obsahu, a to poté i z pozice PR partnera, který Markétě nabízel obsahová témata externě. V obou případech musím říct, že její přístup k obsahu je neotřelý a snaží se na věci vždy dívat z nového úhlu, zajímavého pro cílovou skupinu, která se v případě studentů neustále mění. Snažila se vždy vyjít mým potřebám, ať už jako svého redaktora, anebo partnera, nebála se ale ani střízlivě odmítnout cokoli, co nezapadlo do konceptu. Povedly se nám obsahově i graficky moc pěkné rozhovory, v kterých mě Markéta stejně jako celý svůj tým podporovala. I organizačně jsem nikdy neměla pocit, že by mi cokoli chybělo.

PhDr. Eva Kupcová

PR konzultantka
Michael Petrus
Markétu jsem poznal jako profesionálku, která rozumí své práci a je otevřená nápadům. Není dnes standardem, že by lidé o projektech vždy přemýšleli komplexně. Opakem tomu je u Markéty, které neunikne zdánlivě nepodstatná chyba či nedostatek. Oceňuji čistou a jasnou komunikaci, která nedá prostor pro domněnky v tom, co se má dít a jakým způsobem. Ctít svůj tým a spolupracovníky je pro ni samozřejmostí, a proto ji bez váhání doporučuji pro vedení týmu, začlenění do něj nebo jako kvalitní externí kolegyni.

Michael Petrus

ilustrátor, art director a konzultant
Markéta je kreativní autorka a velmi schopná projektová manažerka. Spolupráce s ní jako s šéfredaktorkou magazínu Studenta probíhala vždy hladce, v přátelském duchu a s dobrými výsledky. Můžu ji jen a jen doporučit a těším se, až se naše cesty zase v budoucnu setkají.

Jana Samšuková

Marketing Specialist, KPMG Czech Republic
Markéta je opravdový profesionál. Její znalost Generace Y je vynikající, ví, jak psát, a je plně schopna řídit tým redaktorů. Bylo potěšující a zábavné s ní spolupracovat na některých nejoblíbenějších speciálních projektech časopisu Studenta.

Jonáš Havlíček

Business Development & Employer Branding, magazín Studenta
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS