Doporučení z první ruky

Martin Barna — výživový kouč a fitness trenér se zaměřením na hubnutí, nabírání svalů a zvýšení sportovního výkonu


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 63 doporučení

Ing. Natálie Rumpala

Martin je naprosto perfektní coach. Ne, není to přehánění ani klišé. Je to pravda. Jinak bych s ním už více než 5 let nespolupracovala. Extrémně hodně mě toho naučil, strašně moc mě podporuje, dokázala jsem s ním získat svou vysněnou postavu. A ač bych ho už nejspíš nepotřebovala, spolupracujeme dál, protože každá zpráva, každá hlasovka, každý e-mail od Martina má přidanou hodnotu. Skvělý člověk i coach. Martina doporučuju všemi deseti.

Ing. Natálie Rumpala
copywriterka se specializací na sociální média

Martin je opravdový profesionál s hlubokými znalostmi a vášní pro zdraví a pohyb. Jeho podpora nebyla pouze o cvičení, ale také o vytváření zdravých stravovacích návyků a udržitelného životního stylu. Velmi mu děkuji za jeho úsilí a doporučuji ho každému, kdo hledá nejen profesionálního, ale také přátelského kouče na cestě ke zdraví a splnění svých cílů. 💪🏻

Sandra Klegová

Martina sleduji už velmi dlouho a musím říct , že mne fascinuje jeho nadšení, píle a neustále se vzdělávání na jeho dlouhé cestě , která určitě nebyla jednoduchá. Dneska jsem absolvovala jeho online koučing a můžu jen doporučit. To jak dokáže namotivovat, ta jeho energie, porozumění pro vaše přešlapy je až neuvěřitelná... i ten jeden online vstup prostě stojí za to.

Edita Šidélková

Martin je jednoznačně ta nejlepší volba pro spolupráci. Než jsem začala svou hubnoucí cestu s ním, cvičila jsem sama doma, načetla si na internetu různé články o hubnutí, co je dobře a co špatně. Žádné výsledky se ale nedostavily. Moje motivace začala uvadat a já se vrátila zpátky do starých kolejí. Byla jsem unavená, fyzička žádná, zadýchala jsem se i u obyčejné chůze. Martina znám opravdu dlouho a jedno ráno jsem se vzbudila, oslovila ho a po společném půlroce se cítím jako nikdy předtím. Nejen, že jsem se díky němu naučila pravidelnosti, vyváženosti a spoustu věcí, které se nikde nedočtete, ale taky mi stouplo sebevědomí, našla jsem díky němu v sobě odhodlání, o kterém jsem ani nevěděla, že ho mám. Jeho přístup je velmi lidský, neznám nikoho, kdo by se takto staral o své klienty, neustále nás zásobuje informacemi, pořád vymýšlí něco nového, každý den jsem díky němu chytřejší. Takže za mě jedno velké DÍKY a rozhodně víc než doporučuji!

Adéla Pustková

Doporučuji hlavně jako člověka, který je encyklopedie informací a zkušeností komplexně... překypuje elánen a nadšením k jakékoliv výzvě v této oblasti a stále se vzdělává!! Je mi 62 let a již jsem s jeho vedením úspěšně „zatočila“ se svými špíčky a ačkoli ráda hřeším a občas polevím, vím jak začít znovu správně postupovat... díky Marťo 😘

Daniela Bittnerová

S Martinem spolupracuji necelé 2 týdny a i po tak krátké době vidím pozitivní změny, jak na svém těle, tak psychické. Vím, že Martinovi můžu věřit ve všem, co mi řekne ohledně práce s tělem a jídlem a to je zásadní! Díky Martine🤝🏽

Tomáš Pácl

S velkou radostí píšu tuto recenzi o svých zkušenostech s fitness a stravováním od Martina Barny. Po dlouhém hledání jsem konečně našel toho správného trenéra, který mi pomohl zlepšit přístup ke cvičení a přitom se cítit šťastně a zdravě. Je velmi zanícený a kompetentní trenér, který má skvělé znalosti o tom, jak se správně stravovat a cvičit. Jeho přístup je hodně osobní a přizpůsobuje se potřebám každého klienta individuálně. Skutečně se zajímá o můj pokrok a snaží se mi pomoci dosáhnout cílů co nejrychleji a nejefektivněji (jsem dost líný). Co se týká stravování, Martin mi pomohl vytvořit plán stravování, který je založen na zdravých potravinách, které poskytují všechny potřebné hodnoty a jeho rady a doporučení jsou přínosné a snadno se dají aplikovat do každodenního života. Investice se vyplatila. Děkuji!

Pavel Fary Farský

Díky Martinovi jsem poprvé ve své sportovní kariéře měl v dietě řád a shazování do váhového limitu bylo bez hladovění. Ví o čem mluví a hodně mi pomohl a celkově mi změnil přístup ke stravování.

Vítek Rajnoch

Jestli hledáte trenéra, který vás nebude vnímat pouze jako peněženku , ale bude mít unikátní přístup, chcete jíst jako člověk, který občas dostane chuť na nějaký ten „junk food“, tak můžu jen doporučit. Žádné zbytečně diety a jojo efekty, člověk který vás naučí jak jíst stylem, který vám vyhovuje a přesto uvidíte výsledky. 5/5 *

Lukáš Janík

Absolvovala jsem s Martinem školení ohledně zdravého životního stylu, velmi mě inspiroval. Po třech týdnech, kdy došlo k pokračování školení, jsem už měla 2,5 kg dole. Těším se na další školení, má skvělé rady ohledně různých chutí a taky výborně poradí s cvičením. Doporučuji!

Eva Opravilová