Doporučení z první ruky

Martin Janda — grafik a konzultant reklamní grafiky pro firmy i nezávislé profesionály


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 17 doporučení

Mgr. Jan Šimral

Martin Janda pro mě zpracovával několik grafických zadání a s jeho prací jsem byl velice spokojen, mohu ho doporučit. Kromě kvalitního provedení samotného zadání mi dal i několik cenných grafických doporučení navíc ohledně podoby mého webu a podobně.

Mgr. Jan Šimral
PR konzultant se specializací na sektor služeb a B2B

Martina znám velmi dlouho ze svého působení ve Ford Motor Company. Již v té době přinesl do našeho poprodejního marketingu neotřelé nápady a nikdy se nebál na rovinu sdělit svůj názor. Jeho zpětná vazba dává a vždy dávala rozhodně smysl a otevřela prostor pro další otázky a posunula řešení dopředu. To byl přesně důvod, proč jsem se na něj obrátil již jako soukromník, konzultant na volné noze s pomocí vyřešit osobní webovou prezentaci. A mohu jen potvrdit, že jeho služby skvěle fungují nejenom pro vekou korporátní společnost (Ford), ale i pro malou firmu, fyzickou osobu, OSVČ. Martina mohu jednoznačně doporučit, už jen hodinový telefonický rozhovor je s ním velmi inspirující a posouvající řešenou problematiku zase o kus dál.

Martin Sládek
servisní konzultant a specialista
www.sladekmartin.cz kontakt@sladekmartin.cz 602 613 942

Martin pro nás připravil kompletní rebranding značky od loga až po web ve vysoké kvalitě pod silným časovým tlakem – zvládl to za něco málo přes měsíc!! Má obrovské zkušenosti, z nich vyplývající rychlé a dokonalé pochopení potřeby klienta, je flexibilní a spolehlivě dává i strašidelné deadliny.

David Fojtík
humancraft
www.humancraft.cz david.fojtik@humancraft.cz

S Martinem spolupracujeme už druhým rokem. Mám pocit, že není nic, co by nezvládl. Pořád mě dokáže překvapit tvořivostí, s jakou připraví výstupy pro naše klienty, navrhne katalog služeb nebo vymyslí funkční strukturu našeho webu. Navíc je schopen i slyšet a zapracovat návrhy, které sami přineseme.

Hana Kyrianova
Tres Consulting
www.tresconsulting.cz kyrianova@tresconsulting.cz

Martina můžu určitě doporučit, je neskutečně šikovný. Velmi dobře se s ním spolupracuje, protože míří přesně a je pečlivý, máloco opomene nebo přehlédne. Vždy hledá ta nejlepší řešení. Můžete se spolehnout, že často dostanete ještě víc, než jste původně chtěli. Všechno vidí v souvislostech a plánuje snad 10 kroků dopředu. Nezřídka ho zneužívám i jako konzultanta.

Petra Mikesková
Labeta
www.labeta.cz petra.mikeskova@labeta.cz

S Martinem spolupracujeme už přes 15 let. Vnímám ho jako spolehlivého profesionála s velkým rozhledem, který se dobře orientuje i v často hodně vzdálených oborech. Většina zakázek s ním je „na první dobrou“. Rádi ho využíváme i jako konzultanta, který doporučuje nejvhodnější řešení.

Luděk Jirman
Ogilvy Development
ludek@jirman.cz

S panem Jandou jsme realizovali několik zakázek, vždy nám vyšel vstříc a výsledek byl vždy dokonalý. I když jsme si dokola vymýšleli různé změny, pokaždé nám vše upravil a vnášel i svou invenci. Do budoucna s ním budeme určitě spolupracovat.

Luděk Šalda
AVOSS s.r.o.
salda@avoss.cz

S panem Jandou spolupracujeme pravidelně již pět let na propagaci našich společenských akcí. Jeho grafické návrhy jsou vždy kreativní a zcela přesně odpovídají našim zadáním, která dokáže často posunout i za hranici našich původních představ. Neopakovatelně vystihne podstatu celé věci a přenese ji na papír a do výsledného produktu. Komunikativnost, vstřícnost a pozitivní duch se nese celým tvůrčím postupem, ačkoliv ne vždy je mu dán z naší strany dostatečný časový prostor. Jednoznačně doporučuji.

Michal Cypris
majitel taneční školy
michalcypris@seznam.cz 775 300 407

Martin Janda je velmi kreativní člověk. Jeho umělecká duše a šikovné ruce umí zázraky. Potkáváme se a pracujeme už bezmála 15 let a vždy u něj najdu jak grafické řešení, tak i jeho velmi dobré technické znalosti z polygrafie a konstrukce. Spoustu dobré práce jsme zrealizovali a doufám, že ještě zrealizujeme. Jeho nápady neznají limity. Logo, leták, web nebo složitý stojánek – vše umí a zvládá bravurně. Opravdový profesionál.

Stanislav Jemelka
Prague Print s.r.o.
www.prague-print.cz standa@prague-print.cz 776 488 211

Ke spolupráci s Martinem se opakovaně vracíme již přes sedm let pro naprostou spokojenost s jeho přístupem a výsledky. V současnosti pro nás připravuje již třetí zakázku a stále je nápaditý ohledně nacházení nových skvělých řešení, trpělivý při vzájemné komunikaci a spolehlivý v kvalitě odevzdané práce a dodržování termínů. Jednoduše: co navrhne – funguje, co slíbí – to platí.

Ondřej Moc
Fakulta sociálně ekonomická UJEP
724 743 731