Doporučení z první ruky

Martin Janda — grafik a konzultant reklamní grafiky pro firmy i nezávislé profesionály


Zobrazuji č. 11-17 z celkem 17 doporučení

S Martinem jsem spolupracoval od roku 1998. Martin těží nejen z let zkušeností, kdy si oblastí DTP/grafiky prošel od píky, ale především ze svého grafického talentu. Martin dokáže perfektně pochopit očekávání a potřeby klienta a promítnout je do výborného výstupu. Proti řadě ostatních „umělecky založených“ kolegů je spolehlivý partner, který plní, co slíbí.

Miroslav Renda
miroslav.renda@seznam.cz 603 519 008

Martina znám dlouho a vím, že grafice rozumí jako nikdo jiný. Spolupracuji s ním již od roku 1995 a vždy navrhnul řešení, ze kterého jsem byl nadšen nejen já, ale i lidé kolem. Nejednou se mě lidé ptali na plakát od Martina, že chtějí také takový. Líbí se mi jeho nápady a grafický styl. Vedle neotřelé grafiky dokáže i dobře poradit. Prostě rozumí tomu, co dělá. A tak to má být.

Petr Řehák
finanční a realitní poradce
petrrehak.cz petr.rehak@email.cz 731 612 507

Martina znám jako kamaráda i jako profíka v oboru reklamy a marketingu. V obojím funguje stejně – pro (pře)plnění slibu by si nechal uříznout ruku, je kreativní, má neuvěřitelný přehled a zároveň schopnost jít věcem pěkně pod kůži – jeho „proč“ často donutí přehodnotit pohled na věc v tu pravou chvíli. Martina mám rád i pro jeho hodnoty – férovost, skromnost, touhu posouvat svět, sebe i ostatní a přinášet pro to netuctová, ale stoprocentně funkční řešení. Jako odborníka jsem ho doporučil už několikrát a udělal bych to kdykoliv znovu.

Michal Slavíček
HR manažer, konzultant
slavicekmichal@seznam.cz
Tomáš Gažůr

S panem Jandou spolupracuji více jak 8 let na tvorbě webových prezentací. Jeho práce a přístup je profesionální. Mám s ním jen ty nejlepší zkušenosti. Můžu ho s čistým svědomím doporučit! :)

Tomáš Gažůr
webdesignér a kodér se zaměřením na redakční systém WordPress

Martin Janda je profesionál ve svém oboru. Je velmi kreativní. V dlouhodobé spolupráci mohu určitě potvrdit dodržování termínů. Má schopnost předvídat situace, o kterých já jako zákazník nevím.

Jiří Syrovátka
prodej a montáž tepelných čerpadel
ivtcerpadlaslany.cz jirsyr1968@gmail.com 602 761 864

Spolupráce s Martinem je pro naše loutkové divadlo taková originální a doufejme, že dlouhodobá pohádka. Martinovy návrhy plakátů, PF nebo CD bookletů jsou neotřelé, detailně propracované a vyzařují nadšením, se kterým jsou vytvářeny. Překvapují mě jeho bezedné nápady a podrobný sběr informací, díky kterým je výsledek opravdu famózní. Martin je zárukou příjemné spolupráce, spolehlivosti a osobitosti.

Šárka Ritschelová
loutkové divadlo Skaláček
sarka.ritschelova80@gmail.com 723 210 756

Milý a příjemný profesionál, se kterým je radost spolupracovat. Nebojí se nabourat vaše představy, pokud je přesvědčen, že jeho výsledek bude lepší, než je vaše vize. Vytvářel pro mě webové stránky a pomáhá mi s mým PR a celkovou komunikací a prezentací se zákazníkem. Vždy ke 100% spokojenosti. Mohu jen doporučit.

Martin Zůna
OSVČ
www.bikebonus.cz martin@bikebonus.cz 604 482 176