Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Martin Matějů > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Martin Matějů — programátor a specialista na WordPress

Zobrazuji č. 110 z celkem 30 doporučení prezentace Ing. Martin Matějů:
Mgr. Vítězslav Válka
Martin je profesionální ve všem co dělá. Pragmaticky posuzuje problematiku, kterou právě řeší a vidí vždy několik kroků dopředu. Společně jsme se podíleli už na několika projektech a dlouhodobě ho beru jako člověka, který ví co dělá. Nerozptyluje se, prostě jde za vytýčeným cílem. Pro mě je vždy obrovskou inspirací.

Mgr. Vítězslav Válka

webdesignér a odborník na použitelnost
Robert Vlach
Martin Matějů je profesionál s velkými zkušenostmi v oblasti online podnikání a marketingu. Během let vybudoval řadu úspěšných internetových projektů s fungujícím byznysem. Je to mazák s přehledem, který mu může závidět většina webových zelenáčů.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Mgr. Vojtěch Jurík
Když jsem vymýšlel novou verzi své osobní stránky www.vhrsti.cz, dostal jsem se do péče Martina Matějů. Jeho přístup k zakázce mě mile překvapil. Kromě nesporné odborné erudice byl Martin za všech okolností komunikativní, věcný, vstřícný a ochotný. Když jsme pak o několik měsíců později vymýšleli stránky pro mou manželku www.katkajurikova.cz, ani mě nenapadlo hledat pro spolupráci někoho jiného. To asi mluví za vše.

Mgr. Vojtěch Jurík

spisovatel, ilustrátor, komiksový kreslíř a scenárista
Martin je člověk na správném místě a jeden z technicky nejzdatnějších expertů v oblasti WP, se kterými jsem měl možnost spolupracovat. Vedle své odbornosti si na Martinovi cením především skvělé komunikační reaktivity, rychlosti a snahy pomoci i nad rámec zadání. Jeho služby mohu rozhodně doporučit.

Mgr. Lukáš Trnka

marketingový poradce a koordinátor produkčních aktivit
lukastrnka.cz ~ posta@lukastrnka.cz ~ 774 103 333
Martina považuji za SEO mága. Spolupracujeme spolu téměř 10 let a vždy dokázal našim klientům pomoci dosáhnout předních míst ve vyhledávačích. Jsem rád, že můžeme využívat jeho know-how z internetového marketingu a provádět s ním konzultace.

Marek Brabec

www.virtual-zoom.cz
S Martinem spolupracuji již několik let a výsledek jeho práce byl pokaždé perfektní. Své práci skutečné rozumí, a když jsem po něm chtěl nějaký nesmysl, tak mi dokázal jasně a srozumitelně vysvětlit, jak to udělat správně – nemusím asi říkat, že to bylo vždy ku prospěchu věci. Velkou přidanou hodnotou je, že pokud se na řešeném projektu vyskytl nějaký problém (což se stává asi vždycky), nikdy jsem od něj neslyšel slovo nejde, ale pokaždé návrh, jak to udělat. Práce byla vždy dokončena ve smluvených termínech (dost často i před nimi) a za předem dohodnutý rozpočet.

Jan Matějka

www.aitom.cz ~ jan2matejka@gmail.com ~ 777 071 880
S Martinem jsem spolupracoval na velkém množství projektů na základě předchozího skvělého doporučení. Hlavním důvodem dlouhodobé spolupráce byla Martinova schopnost převzít celkovou zodpovědnost za exekuci, proaktivní myšlení a zkušenosti, které mu umožňují dopředu upozornit na možná úskalí a rizika projektu. Vynikající kvalitu práce a dodržení timingu jsem pak už prostě mohl očekával vždycky.

Martin Ježek

Managing Director Inspiro Solutions, spoluzakladatel Brand Embassy
www.inspiro-solutions.cz
Pana Matějů vřele doporučuji! Vždy předává kvalitní práci a je ochotný začít řešit i velmi problematické věci, do kterých se nikdo jiný není ochotný pustit. Velká spokojenost i s jeho jednáním a přístupem k lidem, co programování moc nerozumí. Už je to můj třetí programátor, který pro mě pracoval a zatím k němu nemám žádné negativní připomínky. Proto se mu také chystám zadat další práci!

Jiří Langer

majitel webu Rybářský rozcestník.cz
rybarskyrozcestnik.cz
Martin nám pomáhal (a stále pomáhá) s vývojem a nasazením našich webů na bázi WordPressu www.profiq.com a www.pracevsiliconvalley.cz. Cením si kvality jeho práce, zákaznického přístupu a zodpovědného postoje i po nasazení řešení do ostrého provozu. Dodávka u něj nekončila nasazením. Věnuje čas tomu, aby pochopil problémy, které se objeví po nasazení a snaží se pochopit a najít řešení i pro případy, které jdou za hranice technické implementace, kde by mohl rozporovat, zda to patří do jeho okruhu zodpovědností či nikoliv. Záleželo mu na tom, aby bylo řešení dodané ke spokojenosti zákazníka.

Gábor Puhalla

CEO, profiq
www.profiq.com
S Martinem Matějů jsem měl možnost spolupracovat při redesignu našeho firemního webu a práci na souvisejících projektech. Se spoluprací jsme absolutně spokojeni, a to nejen po stránce kvality, ale i termínů, komunikace a v neposlední řadě nákladů, které jsou ve vztahu k poskytnutým službám velmi efektivně vynaložené. Martin je skvělý profesionál a na jeho pomoc se můžeme spolehnout jak při velkém zadání, tak i malém dílčím úkolu. A spolupráce s ním je i lidsky příjemná.

David Dvorský

ředitel školy jazyků Glossa
www.glossa.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS