Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Martin Matějů > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Martin Matějů — programátor a specialista na WordPress

Zobrazuji č. 2130 z celkem 30 doporučení prezentace Ing. Martin Matějů:
Martin Matějů mi byl doporučen při finalizaci jednoho projektu kde ostatním „došel dech“. Nejenže si s nevděčnou rolí poradil a vše vyřešil v dohodnutém čase, ale celý projekt ještě posunul o stupeň výše.

Robert Grohmann

603 317 252
Martina mohu pro spolupráci jedině doporučit. Je spolehlivý, trpělivý, flexibilní, kreativní a dodržuje termíny a rozpočty.

Klára B. Follová

producentka
www.klarafollova.com
Martin je spolehlivý a kreativní. Spolupracovali jsme na 2 projektech, termíny dodržel a práci odvedl profesionálně. Jednání s ním je velmi příjemné.

Eva Nečasová

webdesigner
www.designity.cz
S Martinem ráda pracuji, je flexibilní, spolehlivý, rychlý. Když jsem potřebovala, nebylo to jen o kódování a programování webových stránek, ale uměl zajistit i jejich grafické zpracování nebo si vzal celý projekt na sebe a dodal mi finální produkt. Spolupracovali jsme spolu již na mnoha projektech a do budoucna věřím, že ještě budeme!

Jana Lunerová

komunikační agentura DOING THE BEST
www.doingthebest.com
S panem Matějů jsem spolupracoval poprvé a jsem velmi spokojený. Jednalo se o zhotovení nové šablony pro WordPress. Hned po prvním kontaktu bylo jasné, že je to ten správný člověk pro můj projekt. Doporučil výborného grafika, se kterým je sehraný a veškerou práci dokončil ve stanoveném termínu a za dohodnutou cenu. Spolupráci s panem Matějů mohu jen doporučit!

Jan Vágner

vagnerhonza@gmail.com ~ 777 087 631
Martin je flexibilní, spolehlivý, rychle reaguje a vždy nám dodal domluvenou práci v termínu. Děkuji mu za spolupráci a doporučuji ostatním :)

Marek Novák

www.webprofits.cz
S Martinem Matějů jsme spolupracovali na webovém seznamů přání. Už od první schůzky vše probíhalo hladce. Splnil všechny naše požadavky, kde mohl, tam poradil a úkoly plnil v domluvených termínech. WordPress zná jako své boty a nezná sousloví „to nejde“. Spolupráci velmi doporučuji.

Jiří Ryszawy

725 746 320
Martinovy služby plně doporučuji. Vynikající komunikace, spolupráce a ochota.

K. Veselý

kvmedia.cz
S Martinem byla vždy skvělá spolupráce. Spolupracujeme už několik let v oblasti tvorby webových stránek. Výsledkem jsou spokojení klienti, kteří si pochvalují, jak jim web pěkně funguje, jak dobře vypadá a jak jim přibývají zákazníci. Martin je první, na koho se obracím, kdykoliv potřebuji cokoliv ohledně webů a WordPressu.

Miklós Csémy

Potřebujete web? Martin je určitě tím pravým. Perfektně ovládá HTML/CSS/JS a to je asi tak všechno co k webu potřebujete.

Václav Mikeska

16 let ve vývoji software
gloobster.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS