Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Talavášek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Martin Talavášek — webdesignér a programátor

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Martin Talavášek:
Doporučuji Martina díky dobré zkušenosti, kdy pro Shipito.com vytvářel design a kód pro speciální požadavky a konsolidace.

John Vanhara

zakladatel Shipito.com
john@eastbiz.com ~ +17753391642
Mgr. Vítězslav Válka
Martin je zkušený programátor velkých aplikací. Společně jsme ve fotobance Pixmac řešili billing a front-end funkcionalitu a Martin se nebál žádné výzvy – a že jich bylo. Spolupráce s ním byla vždy efektivní, příjemná a měla výsledky. Nebál bych se s ním pustit do malého i velkého webového projektu a držím mu palce do budoucna!

Mgr. Vítězslav Válka

webdesignér a odborník na použitelnost
Martin je zkušený profesionál s hlubokou znalostí svého oboru. Je na něj plné spolehnutí jak ohledně kvality práce, tak dodržování termínů. Spolupracovali jsme společně na mnoha projektech a tudíž ho mohu s klidným svědomím doporučit!

Vít Dlouhý

www.nuvio.cz ~ vit.dlouhy@nuvio.cz
Martin Talavášek je velmi přátelský člověk a dobře se s ním jedná. Pracuje samostatně a má skvělé nápady. Nad prací opravdu přemýšlí a to je k nezaplacení. Jeho zapálení pro projekt Hafici.cz bylo úžasné. Martina mohu na základě dlouholeté spolupráce vřele doporučit. Je to prostě prvotřídní profesionál a to skrz na skrz.

Ing. Kateřina Fialová

projektový manažer Hafici.cz
S Martinem jsem spolupracoval na projektu Pixmac, do kterého přinesl svůj výrazně proaktivní přístup, orientaci na výsledky a smysl pro pečlivou práci. Asi nemá smysl vysvětlovat, proč je on tou správnou volbou, když hledáte spolehlivého parťáka pro váš projekt. Výsledky jeho práce mluví za sebe. Co projekt, to leader na trhu ve své oblasti. To už nemůže být náhoda!

Martin Vlčko

Online Marketing Freelancer
https://www.linkedin.com/in/martinvlcko
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS