Doporučení z první ruky

Martin Talavášek — programátor a vývojář webových stránek


Zobrazuji všech 5 doporučení

Doporučuji Martina díky dobré zkušenosti, kdy pro Shipito.com vytvářel design a kód pro speciální požadavky a konsolidace.

John Vanhara
zakladatel Shipito.com
Mgr. Vítězslav Válka

Martin je zkušený programátor velkých aplikací. Společně jsme ve fotobance Pixmac řešili billing a front-end funkcionalitu a Martin se nebál žádné výzvy – a že jich bylo. Spolupráce s ním byla vždy efektivní, příjemná a měla výsledky. Nebál bych se s ním pustit do malého i velkého webového projektu a držím mu palce do budoucna!

Mgr. Vítězslav Válka
webový a grafický designér, UX konzultant a expert na použitelnost

Martin je zkušený profesionál s hlubokou znalostí svého oboru. Je na něj plné spolehnutí jak ohledně kvality práce, tak dodržování termínů. Spolupracovali jsme společně na mnoha projektech a tudíž ho mohu s klidným svědomím doporučit!

Martin Talavášek je velmi přátelský člověk a dobře se s ním jedná. Pracuje samostatně a má skvělé nápady. Nad prací opravdu přemýšlí a to je k nezaplacení. Jeho zapálení pro projekt Hafici.cz bylo úžasné. Martina mohu na základě dlouholeté spolupráce vřele doporučit. Je to prostě prvotřídní profesionál a to skrz na skrz.

Ing. Kateřina Fialová
projektový manažer Hafici.cz

S Martinem jsem spolupracoval na projektu Pixmac, do kterého přinesl svůj výrazně proaktivní přístup, orientaci na výsledky a smysl pro pečlivou práci. Asi nemá smysl vysvětlovat, proč je on tou správnou volbou, když hledáte spolehlivého parťáka pro váš projekt. Výsledky jeho práce mluví za sebe. Co projekt, to leader na trhu ve své oblasti. To už nemůže být náhoda!

Martin Vlčko
Online Marketing Freelancer
https://www.linkedin.com/in/martinvlcko