Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Martin Tesárek > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Bc. Martin Tesárek — realitní makléř a majitel realitní kanceláře Makléři na doporučení

Zobrazuji č. 1118 z celkem 18 doporučení prezentace Bc. Martin Tesárek:
Píšu Vám, protože jsem se pevně rozhodl, že svůj život a svojí vášeň chci směřovat cestou známého a vyhledávaného realitního odborníka. Po shlédnutí všech videí na vašem Youtube kanále, prostudování mnoha článků a názorů jste mě nejvíce oslovili Vy a společnost RE/MAX, kteří podle mě a získaných informací kladou důraz na kvalitní a neustálé vzdělávání v tomhle oboru. Miluji osobní rozvoj, leadership (což se může časem hodit, při otevření vlastní pobočky), překonávání cílů a všestranně spokojený obchod. Vyrostl jsem v rodinně soukromích podnikatelů a v současné době pracuji na naší druhé prodejně, kde hlavním odlišením od konkurence je náš osobitý přístup a snesení modrého z nebe našim zákazníkům. Právě proto je mi přístup ,,Makléřů na doporučení“ velice sympatický. Mám několik let zkušeností z obchodu (z aktivního prodeje po telefonu, ale i z osobního prodeje). V oboru realit zkušenosti nemám, ale naopak disponuji velice silným tahem na branku, chutí být nejlepší a reálnou představou o náplni a těžkostech kvalitního realitního makléře. Chci budovat svojí osobní značku, zastoupený jedinečnou firmou, která mi bude oporou, a kterou budu moci hrdě reprezentovat a propagovat.

Tomáš Pech

Ahoj Martine, píšu ti s ohromným nadšením. Přibližně před týdnem jsem čistě náhodou narazil na Marketing pro makléře a úplně mě to fascinovalo! Je úžasné, že chceš pomáhat ostatním makléřům. Už samotná videa, která jsou zdarma, poskytují ohromné množství informací a postupů, které by makléř neměl zanedbávat a měl by se jim věnovat. Díky tobě budou někteří makléři úspěšnější a šťastnější :) Realitní makleřina mě ohromně zajímá. Sleduji videa na Makléři na doporučení, Marketing pro makléře i YouTube.cz, kde máte zveřejněný webinář, různá videa atd. Vše je to ohromně zajímavé, pokrokové a je vidět, že z vás mluví zkušenosti. Mé stálé hledání je nejspíš zapříčiněné tím, že bych se chtěl věnovat realitám, je to i můj sen. Jenže už se o to pokouším necelý rok a stále bez výsledku. Určitě to není neúspěch, je to zkušenost, při které jsem zjistil, že musím dělat něco špatně. Pročítal jsem stránku Makléři na doporučení a zjistil jsem, že lze s vámi spolupracovat. Neváhal jsem a vyplnil jsem formulář a odeslal. Určitě nedělám průzkum trhu a nejsem od konkurence. Jsem klučina, co by chtěl něco dokázat, dělat to, co by ho bavilo a mohl tím někomu pomoci a také si plnit své sny. Myslím to vážně, že bych se chtěl stát Makléřem na doporučení. V Makléřích na doporučení vidím ohromný potenciál do budoucna, tím jsem si jist. Děkuji vám už za tak ohromné množství informací, které jsou volně dostupné. Ohromně si vážím toho, co už jste teď udělal pro mě a děláte i pro ostatní.

Vladimír Turýnek

Pana Tesárka, resp. jeho videokurz 7 nejčastějších chyb při prodeji nemovitosti, jsem objevil na jaře roku 2014. Byl pro mě, jakožto realitního makléře, naprostým zjevením v realitní branži. Díky jeho videokurzu a projektu Marketing pro makléře jsem přehodnotil svůj pohled na práci realitního makléře, změnil jsem své zaběhlé postupy a jsem si jistý, že to byla správná volba. Martinu Tesárkovi upřímně vděčím za to, že mě naučil přemýšlet nad prodejem realit, marketingem a obchodem jinak.

Radek Pavlíček

607 449 868
Martine, s Vaší realitní společností Makléři na doporučení jsem maximálně spokojen. Realizoval jsem přes Vás již 3 pronájmy k mé naprosté spokojenosti. U Vás a Vašich kolegů jsem se opakovaně setkal s profesionalitou, maximální vstřícností a solidností, mohu ji vřele doporučit.

Michal Karas

ředitel společnosti Herbadent
www.herbadent.cz
Chtěla bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za velice rychlý prodej naší nemovitosti, který proběhl do 30 dnů od naší první schůzky. Také za slušné a vstřícné jednání, profesionální přístup a trpělivost. Byla to celá řada věcí, které byly velice důležité, jak profesionální nafocení bytu a jeho vystihující popis, tak následný soupis jednotlivých kroků, které nás čekají. Po celou dobu prodeje jsme byli v kontaktu a celý prodej nemovitosti proběhl dobře a včas. Za naši rodinu Vás opravdu můžeme jen doporučit.

Naděžda Bradáčková

775 954 419
Spolupráce s Vaší realitní společností Makléři na doporučení byla na profesionální úrovni, výborná komunikace a ochota, jsem velmi spokojená.

Kateřina Malá

Bexte Reality s.r.o.
776 600 133
Martine, těšila mě spolupráce s Vámi a děkuji, že jste nám tolik pomohl s prodejem bytu.

Andrea Blahovská

728 602 425
Pane Tesárku, chci Vám ještě jednou poděkovat za péči, kterou jste nám věnoval. Včera dcera obdržela peníze na účet, plynárny i elektrárny poslaly vyúčtování. Ukončení smluvního vztahu máme už i se sdružením vlastníků. Přejeme Vám v novém roce co nejvíce takto spokojených klientů, jakým je naše rodina.

Dr. Jaroslav Beran

737 624 331
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS