Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Martin Tesárek > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Bc. Martin Tesárek — realitní makléř, investor a developer

Zobrazuji č. 1120 z celkem 22 doporučení prezentace Bc. Martin Tesárek:
S panem Tesárkem jsme spolupracovali už dvakrát – nejprve při koupi stavebního pozemku v Rostoklatech a následně při pronájmu našeho bytu v Praze. V obou případech hodnotím spolupráci jako vynikající. Pan Tesárek je profesionál, který dokáže zajistit vše od profesionálního fotografa až po vynikající právní servis. Velmi kladně hodnotím jeho komunikaci, která je vždy rychlá a maximálně věcná. Pokud budu někdy v budoucnu potřebovat služby realitního makléře, určitě se znovu obrátím na p. Tesárka a zároveň ho budu doporučovat všem mým známým.

Michal Fazekaš

Na Martina jsem dostala doporučení od mých dobrých přátel, když jsem prodávala svůj byt v Uruguayské ulici na Vinohradech. S jeho službami jsem byla velice spokojená, zejména s profesionálním a odborným přístupem při prodeji bytu a jeho časovou flexibilitou. Díky své početné databázi klientů prodal Martin můj byt ještě dříve, než jsme spustili veřejnou inzerci na realitních portálech. Díky tomu jsem byla ihned schopna zarezervovat nový byt ve Valjevu (Srbsko) a dostat slevu za rychlou koupi. Ve stejný okamžik mi Martin pomohl najít druhý byt v Praze v Kodaňské ulici a pomohl mi pohlídat právní stránku při jeho koupi. Martina bych jednoznačně doporučila všem, kteří prodávají nebo kupují byt!

Radmila Nikśič

Bydlím ve Frýdlantském výběžku a když jsem chtěla prodávat svůj dům, dostala se ke mně informace o realitním on-line kurzu Martina Tesárka. Kurz jsem shlédla a napadlo mě, že by bylo skvělé, kdybych při prodeji domu mohla spolupracovala právě s Martinem, a tak jsem mu hned druhý den zatelefonovala. Udělala jsem dobře, že jsem dala na svou intuici. Ačkoliv Martin spolupracuje především s klienty z Prahy a jejího okolí, reagoval velmi pružně a nabídl mi možnost, jak by mi s prodejem mého domu mohl pomoci. Na naši vzájemné spolupráci jsem si nejvíce cenila toho, jak Martin dokáže skloubit profesionální jednání realitního makléře s otevřeností, upřímností a laskavostí, která se ve světě byznysu nevidí úplně často. Je to zkrátka profesionál se srdcem „na pravém místě“.

Klára Heytmánková

www.radost-inspirace.com
S panem Tesárkem jsme byli velmi spokojeni. Byl pečlivý, důsledný a měl s námi trpělivost a osobitý přístup. Vše měl velmi dobře připravené a propracované. Jím zpracované inzeráty na prodej našeho bytu byly poutavé a pro potenciální kupce jistě zajímavé se všemi potřebnými informacemi – žádná informace, kterou bych jako kupující chtěl vědět, nechyběla. Pana Tesárka můžeme všem klientům, ať už prodávají nebo nakupují nemovitost, vřele doporučit. Pokud bychom chtěli někdy v budoucnu my nebo někdo z našich rodinných příslušníků, přátel nebo známých prodávat či kupovat nemovitost, rádi znovu využijeme Vašich služeb.

Jiří Pořický

Pane Tesárku, vaše stránky Makléři na doporučení jsou moc zajímavé, pročetla jsem si je od začátku do konce. Myslím, že i v mé branži bych se měla od vás co učit. Klobouk dolů. Kromě toho jsem vám chtěla ještě jednou poděkovat za velmi profesionální služby, které jste pro nás zajistil při koupi garáže. Ocenila jsem hlavně váš velmi osobní přístup a dodržení všech ujednání a lhůt. Velmi rádi se na vás obrátíme, kdykoli bychom potřebovali pomoci s prodejem nebo nákupem nemovitostí.

Hana Vydrová

Chtěla bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za velice rychlý prodej naší nemovitosti, který proběhl do 30 dnů od naší první schůzky. Také za slušné a vstřícné jednání, profesionální přístup a trpělivost. Byla to celá řada věcí, které byly velice důležité, jak profesionální nafocení bytu a jeho vystihující popis, tak následný soupis jednotlivých kroků, které nás čekají. Po celou dobu prodeje jsme byli v kontaktu a celý prodej nemovitosti proběhl dobře a včas. Za naši rodinu Vás opravdu můžeme jen doporučit.

Naděžda Bradáčková

Pan Tesárek mi pomohl s koupí bytu k mé maximální spokojenosti. Nemusel jsem se téměř o nic starat, vše potřebné zařídil a s ochotou mi jednotlivé kroky vysvětloval. Díky němu proběhlo vše hladce. Obzvláště vděčný jsem za jeho trpělivé jednání s prodávající stranou, se kterou to nebylo vůbec jednoduché. Touto cestou bych mu chtěl ještě jednou poděkovat a jeho služby mohu jen vřele doporučit.

Tomáš Popek

Martine, s Vaší realitní společností Makléři na doporučení jsem maximálně spokojen. Realizoval jsem přes Vás již 3 pronájmy k mé naprosté spokojenosti. U Vás a Vašich kolegů jsem se opakovaně setkal s profesionalitou, maximální vstřícností a solidností, mohu ji vřele doporučit.

Michal Karas

ředitel společnosti Herbadent
www.herbadent.cz
Chci vám poděkovat za vaši nezištnou práci, kterou děláte pro úplné laiky v oboru realit. Hodlám pronajímat zrekonstruovaný byt v Brně a vaše videa, zvláště realitní snídaně, mně pro začátek velmi pomohla. Čeká mě ještě spousta věcí nastudovat, co se týká smluv, předávacích protokolů a v konečné fázi i přiznání daně. Přesvědčil jste mě, že mohou být i poctiví realitní makléři, kteří to dobře myslí se svými zákazníky. Snad ho i já použiji. Pracuji jako živnostník, takže vím, o čem mluvím. Dělám také pro zákazníky a vím, co to je si dělat reklamu prací. Rozhodně je to náročnější, ale člověka to více těší. Ještě jednou děkuji a přeji vám hodně spokojených zákazníků.

Petr Stoudek

Se službami pana Tesárka jsme moc spokojení a můžeme je vřele doporučit. Máme již z dřívějška špatnou zkušenost s jednou velkou známou realitkou, naproti tomu spolupráce s panem Tesárkem a jeho týmem byla úplně o něčem jiném. Dokázali přizpůsobit podmínky obchodu potřebám a požadavkům obou stran, vždy dodrželi vše, na čem jsme se dohodli a koupě tak proběhla hladce. Pane Tesárku, děkujeme za Vaše služby a budeme-li potřebovat, rádi se na Vás znovu obrátíme.

Ivo Dokoupil

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS