Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Martin Tesárek > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Bc. Martin Tesárek — realitní makléř a majitel realitní kanceláře Makléři na doporučení

Zobrazuji č. 1119 z celkem 19 doporučení prezentace Bc. Martin Tesárek:
Pane Tesárku, vaše stránky Makléři na doporučení jsou moc zajímavé, pročetla jsem si je od začátku do konce. Myslím, že i v mé branži bych se měla od vás co učit. Klobouk dolů. Kromě toho jsem vám chtěla ještě jednou poděkovat za velmi profesionální služby, které jste pro nás zajistil při koupi garáže. Ocenila jsem hlavně váš velmi osobní přístup a dodržení všech ujednání a lhůt. Velmi rádi se na vás obrátíme, kdykoli bychom potřebovali pomoci s prodejem nebo nákupem nemovitostí.

Hana Vydrová

Chtěla bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za velice rychlý prodej naší nemovitosti, který proběhl do 30 dnů od naší první schůzky. Také za slušné a vstřícné jednání, profesionální přístup a trpělivost. Byla to celá řada věcí, které byly velice důležité, jak profesionální nafocení bytu a jeho vystihující popis, tak následný soupis jednotlivých kroků, které nás čekají. Po celou dobu prodeje jsme byli v kontaktu a celý prodej nemovitosti proběhl dobře a včas. Za naši rodinu Vás opravdu můžeme jen doporučit.

Naděžda Bradáčková

Pan Tesárek mi pomohl s koupí bytu k mé maximální spokojenosti. Nemusel jsem se téměř o nic starat, vše potřebné zařídil a s ochotou mi jednotlivé kroky vysvětloval. Díky němu proběhlo vše hladce. Obzvláště vděčný jsem za jeho trpělivé jednání s prodávající stranou, se kterou to nebylo vůbec jednoduché. Touto cestou bych mu chtěl ještě jednou poděkovat a jeho služby mohu jen vřele doporučit.

Tomáš Popek

Martine, s Vaší realitní společností Makléři na doporučení jsem maximálně spokojen. Realizoval jsem přes Vás již 3 pronájmy k mé naprosté spokojenosti. U Vás a Vašich kolegů jsem se opakovaně setkal s profesionalitou, maximální vstřícností a solidností, mohu ji vřele doporučit.

Michal Karas

ředitel společnosti Herbadent
www.herbadent.cz
Setkání s Martinem Tesárkem bylo zlomové v mém podnikání v realitním byznysu. Najednou jsem viděl mladého a úspěšného člověka, ze kterého vyzařuje pohoda a vstřícnost. Prostě vlastnosti makléře, které jsem ve svém okolí zatím moc neviděl. Najednou se ve mně zapálila taková ta zdravá dravost dokázat, že se dostanu na jeho úroveň minimálně stejně rychle jako on a na trhu, který je tomu pražskému trochu vzdálenější. To bude neuvěřitelný úspěch. Přeji všem lidem v Praze a okolí, kteří zvažují prodej, nákup nebo investici v nemovitostech, aby měli šanci se potkat s tímto odborníkem. Je to totiž ten jeden z mála profesionálů, kteří nevytáčejí čísla, ale hovory přijímají. A to je meta, kam se každý podnikatel chce dostat. Včetně mě.

Ondřej Sotorník

realitní makléř
Chci vám poděkovat za vaši nezištnou práci, kterou děláte pro úplné laiky v oboru realit. Hodlám pronajímat zrekonstruovaný byt v Brně a vaše videa, zvláště realitní snídaně, mně pro začátek velmi pomohla. Čeká mě ještě spousta věcí nastudovat, co se týká smluv, předávacích protokolů a v konečné fázi i přiznání daně. Přesvědčil jste mě, že mohou být i poctiví realitní makléři, kteří to dobře myslí se svými zákazníky. Snad ho i já použiji. Pracuji jako živnostník, takže vím, o čem mluvím. Dělám také pro zákazníky a vím, co to je si dělat reklamu prací. Rozhodně je to náročnější, ale člověka to více těší. Ještě jednou děkuji a přeji vám hodně spokojených zákazníků.

Petr Stoudek

Ahoj Martine, píšu ti s ohromným nadšením. Přibližně před týdnem jsem čistě náhodou narazil na Marketing pro makléře a úplně mě to fascinovalo! Je úžasné, že chceš pomáhat ostatním makléřům. Už samotná videa, která jsou zdarma, poskytují ohromné množství informací a postupů, které by makléř neměl zanedbávat a měl by se jim věnovat. Díky tobě budou někteří makléři úspěšnější a šťastnější :) Realitní makleřina mě ohromně zajímá. Sleduji videa na Makléři na doporučení, Marketing pro makléře i YouTube.cz, kde máte zveřejněný webinář, různá videa atd. Vše je to ohromně zajímavé, pokrokové a je vidět, že z vás mluví zkušenosti. Mé stálé hledání je nejspíš zapříčiněné tím, že bych se chtěl věnovat realitám, je to i můj sen. Jenže už se o to pokouším necelý rok a stále bez výsledku. Určitě to není neúspěch, je to zkušenost, při které jsem zjistil, že musím dělat něco špatně. Pročítal jsem stránku Makléři na doporučení a zjistil jsem, že lze s vámi spolupracovat. Neváhal jsem a vyplnil jsem formulář a odeslal. Určitě nedělám průzkum trhu a nejsem od konkurence. Jsem klučina, co by chtěl něco dokázat, dělat to, co by ho bavilo a mohl tím někomu pomoci a také si plnit své sny. Myslím to vážně, že bych se chtěl stát Makléřem na doporučení. V Makléřích na doporučení vidím ohromný potenciál do budoucna, tím jsem si jist. Děkuji vám už za tak ohromné množství informací, které jsou volně dostupné. Ohromně si vážím toho, co už jste teď udělal pro mě a děláte i pro ostatní.

Vladimír Turýnek

Se službami pana Tesárka jsme moc spokojení a můžeme je vřele doporučit. Máme již z dřívějška špatnou zkušenost s jednou velkou známou realitkou, naproti tomu spolupráce s panem Tesárkem a jeho týmem byla úplně o něčem jiném. Dokázali přizpůsobit podmínky obchodu potřebám a požadavkům obou stran, vždy dodrželi vše, na čem jsme se dohodli a koupě tak proběhla hladce. Pane Tesárku, děkujeme za Vaše služby a budeme-li potřebovat, rádi se na Vás znovu obrátíme.

Ivo Dokoupil

Martine, s vaší spoluprací jsem byla velmi spokojená. Otevřený přístup, kvalitní poradenství, jasně naplánované kroky, plná informovanost o spolupráci, lidskost, znalost celé problematiky a s tím související kroky a rychlost v celém procesu prodeje. Co jsem nejvíce ocenila bylo, že se jednalo o balíček služeb „all inclusive“ – od přípravy inzerátu, perfektní video prohlídky, až po vypracování daňového přiznání a odhlášení z katastru nemovitostí. To vše mi dovolilo plně důvěřovat v zájemnou spolupráci a plně se na vás spolehnout. Bez vaší spolupráce bych prodej bytu určitě nezvládla! V případě prodeje nebo koupě nemovitosti v budoucnosti se na vás určitě obrátím a budu vás doporučovat všem svým známým. Děkuji!

Ing. Andrea Majkovičová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS