Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Martin Tesárek > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Bc. Martin Tesárek — realitní makléř, investor a developer

Zobrazuji č. 21 a 22 z celkem 22 doporučení prezentace Bc. Martin Tesárek:
Martine, s vaší spoluprací jsem byla velmi spokojená. Otevřený přístup, kvalitní poradenství, jasně naplánované kroky, plná informovanost o spolupráci, lidskost, znalost celé problematiky a s tím související kroky a rychlost v celém procesu prodeje. Co jsem nejvíce ocenila bylo, že se jednalo o balíček služeb „all inclusive“ – od přípravy inzerátu, perfektní video prohlídky, až po vypracování daňového přiznání a odhlášení z katastru nemovitostí. To vše mi dovolilo plně důvěřovat v zájemnou spolupráci a plně se na vás spolehnout. Bez vaší spolupráce bych prodej bytu určitě nezvládla! V případě prodeje nebo koupě nemovitosti v budoucnosti se na vás určitě obrátím a budu vás doporučovat všem svým známým. Děkuji!

Ing. Andrea Majkovičová

Robert Vlach
Martin Tesárek je realitní makléř a konzultant, kterého pravidelně doporučuji svým přátelům a známým, kteří buď chtějí uskutečnit nějaký jednorázový (a pro ně zásadní) prodej či nákup nemovitosti, nebo třeba i investovat do konkrétních realit v Praze. Špičkový, solidní profesionál, který se vyzná v tržní situaci a trendech, a navíc pomáhá svým méně zkušenějším kolegům prostřednictvím projektu Makléři makléřům. Doporučuji!

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS