Doporučení z první ruky

Mgr. Martin Vosátka — grafický designér a logotvůrce


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 40 doporučení

S panem Vosátkou jsem spolupracoval již na několika projektech a vždy vše proběhlo k vzájemné spokojenosti. Byly dodrženy termíny i obsah zakázky. Poptával jsem nejvíce webdesign nebo tvorbu loga.

Dominik Letko
tvůrce webů a marketér
letkodominik@gmail.com

S panem Vosátkou jsme spolupracovali na logu pro naši mobilní aplikaci, která se váže k projektu FreMEn contra COVID. Projekt vznikl jako spolupráce ČVUT a řady dalších zahraničních univerzit. Na vzniku loga jsem ocenil především rychlost a kvalitu zpracování, a i jsme dostali další doporučení pro vytváření vizuální identity projektu. Komunikace byla bezproblémová. Spolupráci doporučuji všem, kteří hledají moderní loga a profesionální přístup.

Filip Majer
vědecký pracovník Centra umělé inteligence

Jsem velmi spokojený s výsledkem grafiky. Práce byla odvedená rychle a k mé spokojenosti. Mohu doporučit dalším lidem.

Richard Hejret

S panem Vosátkou jsem byl nad míru spokojen. Z naší první spolupráce jsem byl nadšený. Skvělá komunikace, díky níž jsme se dopracovali k výsledku přesně dle mích představ. Budu se těšit na další spolupráci.

Jan Martinovský
XiaomiMarket.cz
XiaomiMarket.cz fujtajxle@email.cz 777 558 640

S Martinem se mi výborně spolupracovalo. Logo navrhl přesně dle požadavků a v krátkém čase. Komunikace byla naprosto bezproblémová, můžu jenom doporučit.

Jakub Havlík

S Martinem jsem spolupracoval v rámci budování osobního podnikatelského brandu. Spolupráce s ním byla profesionální, rychlá a ve všech požadavcích mi vyšel vstříc. Navíc poskytl inovativní pohled na jisté aspekty věci, který přidal výsledku další rozměr.

Ondřej Snopek

Bylo mi potěšením spolupracovat s Martinem Vosátkou. K našim projektům měl vždy profesionální a pozitivní postoj, takže ho velmi rád doporučím. Těším se na další spolupráci a děkuji.

Lukas Kratochvil
Let it grow vision

S Martinem se mi spolupracovalo velmi dobře. Na základě jeho doporučení jsme došli ke skvělému a smysluplnému řešení.

Daniel Tlustý
dan.therm@gmail.com

S panem Vosátkou jsem byl velmi spokojen. Vše v nejlepším pořádku, rychlá domluva i výsledek v požadované kvalitě. Mohu jen doporučit.

Jiří Božan

Martin je pracovitý a dobře komunikativní. Cením kreativní myšlení.

Ctibor Příbor