Doporučení z první ruky

Mgr. Martin Vosátka — grafický designér a logotvůrce


Zobrazuji č. 31-33 z celkem 33 doporučení

V rámci projektu Dehydraw.Tech probíhala spolupráce s grafickým designérem Mgr. Martinem Vosátkou, která byla zaměřená na vytvoření silné a pozitivní image značky. Soubor aktivit obsahuje: vytvoření nového brand loga, vytvoření vizuálního stylu značky (corporate design), vytvoření obalového a propagačního materiálu. V průběhu spolupráce byl časový limit plně dodržen. Zvláště chci poznamenat individuální přístup k zadání klienta. Díky tomu dokázal doručit maximální výsledky.

Mgr. Alexej Ljuljava, Ph.D
zakladatel a autor projektu Dehydraw.Tech
www.dehydraw.tech alex@dehydraw.tech 776 557 529

Ráda bych všem vřele doporučila Martina pro jakoukoli práci týkající se tvorby loga, vizuální identity či brandingu. Martin s námi pracoval na renovaci loga a korporátní identity. Během spolupráce prokázal mimořádnou kreativitu, technické dovednosti a profesionální přístup. Martin trpělivě dodával kvalitní návrhy, které překračovaly naše očekávání. Má vynikající oko pro detail a jeho návrhy vždy navazovaly na naši zpětnou vazbu. Kromě svých technických dovedností byl Martin velmi příjemný k práci. Vždy reagoval velmi rychle a byl pozorný k našim potřebám. Pravidelně dodržoval termíny a během spolupráce byl velmi komunikativní.

Ing. et Ing. Klára Zemanová
Clinical Reserch Coordinator at eppdata

Martin nám vytvořil kompletní brand manuál, design obalových materiálů a instore komunikace pro novou italskou pekárnu. Spolupráce probíhala po celou dobu velmi konstruktivně, pružně a v plánovaném časovém rámci. Martin má skvělý cit pro detail a podařilo se mu vytvořit velmi zajímavý a moderní design, který bude perfektně reprezentovat náš brand. Za to velké díky!!!