Doporučení z první ruky

Mgr. Martin Vosátka — grafický designér a logotvůrce


Zobrazuji č. 31-40 z celkem 41 doporučení

V rámci projektu Dehydraw.Tech probíhala spolupráce s grafickým designérem Mgr. Martinem Vosátkou, která byla zaměřená na vytvoření silné a pozitivní image značky. Soubor aktivit obsahuje: vytvoření nového brand loga, vytvoření vizuálního stylu značky (corporate design), vytvoření obalového a propagačního materiálu. V průběhu spolupráce byl časový limit plně dodržen. Zvláště chci poznamenat individuální přístup k zadání klienta. Díky tomu dokázal doručit maximální výsledky.

Mgr. Alexej Ljuljava, Ph.D
zakladatel a autor projektu Dehydraw.Tech
www.dehydraw.tech alex@dehydraw.tech 776 557 529

Ráda bych všem vřele doporučila Martina pro jakoukoli práci týkající se tvorby loga, vizuální identity či brandingu. Martin s námi pracoval na renovaci loga a korporátní identity. Během spolupráce prokázal mimořádnou kreativitu, technické dovednosti a profesionální přístup. Martin trpělivě dodával kvalitní návrhy, které překračovaly naše očekávání. Má vynikající oko pro detail a jeho návrhy vždy navazovaly na naši zpětnou vazbu. Kromě svých technických dovedností byl Martin velmi příjemný k práci. Vždy reagoval velmi rychle a byl pozorný k našim potřebám. Pravidelně dodržoval termíny a během spolupráce byl velmi komunikativní.

Ing. et Ing. Klára Zemanová
Clinical Reserch Coordinator at eppdata

Martin nám vytvořil kompletní brand manuál, design obalových materiálů a instore komunikace pro novou italskou pekárnu. Spolupráce probíhala po celou dobu velmi konstruktivně, pružně a v plánovaném časovém rámci. Martin má skvělý cit pro detail a podařilo se mu vytvořit velmi zajímavý a moderní design, který bude perfektně reprezentovat náš brand. Za to velké díky!!!

Martin odvedl precizní práci s velkou pozorností k detailům. Jeho schopnost prezentovat své myšlenky, práci a vysvětlit rozhodnutí byla excelentní, a díky tomu se podařilo projekt realizovat.

Marek Ostrý

Obrátila jsem se na Martina ohledně tvorby originálního loga pro své podnikání. S jeho profesionálním přístupem jsem byla velice spokojena a zadání splnil na jedničku. Zejména oceňuji individuální přístup a empatii vcítit se do potřeb a přání klienta. Děkuji a doporučuji.

Ing. Kristýna Hanáková

S Martinem spolupracuji již druhým rokem a mohu ho vřele doporučit. Oceňuji jeho profesionální přístup, spolehlivost, rychlou komunikaci a ochotu. Má originální nápady a jedinečné provedení.

Alex Strnadová
Ing. Karel Kvítek

Spolupráci s Martinem mohu jen doporučit. Profesionální přístup, skvělá komunikace a kvalitní grafické zpracování. Věřím, že společně zrealizujeme i další úspěšné projekty.

Ing. Karel Kvítek
frontend vývojář webových stránek a aplikací

Martin pro nás pracoval na kompletní identitě značky pro nový projekt. Dokonale pochopil zadání a cíle projektu, vypracoval počáteční koncept a rozvinul jej do podoby kompletního řešení vizuální identity, a to vše při zachování vysoké kvality a dodržení dohodnutých termínů. S výsledkem jsem nadmíru spokojen a spolupráci s Martinem vřele doporučuji.

Jozef Ševčík
jednatel, CodeScale s.r.o.

S Martinem jsme spolupracovali na tvorbě korporátní identity advokátní kanceláře. Martin ve značně krátkém čase připravil velmi povedené návrhy názvu i loga na základě obecného zadání. Celá spolupráce byla profesionální a probíhala svižně, efektivně a bez jakýchkoliv problémů.

Ondřej Snopek
AVENTAS s.r.o., advokátní kancelář
aventas.cz

Martin pro mě vytvořil logo, korporátní identitu a spolupracuji s ním i na vizuálu webu. Vybral jsem si ho proto, že mě oslovila jeho předchozí práce. Spolupráce s ním je super, přemýšlí v širších souvislostech a dopředu. Má vkus, jeho práce má moderní rukopis a přemýšlí i v kontextu značky, kterou chcete budovat a prostředí, ve kterém se bude značka prezentovat. Rozhodně doporučuji mu důkladně odpovědět na všechny dotazy, věřit mu a nechat ho pracovat. Dostaví se totiž výsledek, který jste si na začátku ani neuměli představit. Za mě jsou jeho práce nadčasové a zároveň vkusné, takže se vám nestane, že se vám vaše logo hned okouká. Naopak se Martin snaží přemýšlet tak, aby se dala vizuální identita dál posouvat a rozvíjet.

Matěj Komárek
advokát
www.komarek.legal