Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Martin Vosátka > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Martin Vosátka — grafický designér a logotvůrce

Zobrazuji č. 2125 z celkem 25 doporučení prezentace Mgr. Martin Vosátka:
Svižná a spolehlivá komunikace v rámci výroby nového loga. Díky!

Jakub Kopecký

Martin vytvořil logo pro naši litografickou dílnu. S jeho prací jsme byli velmi spokojeni. Martin do tvůrčího procesu přináší individuální a empatický přístup, takže spolupráce s ním byla přirozená – jednoduchá. Má spoustu dobrých nápadů a vždy vyjde vstříc. Můžeme jenom doporučit!

Štěpán Keprta

litografická dílna
Pro firemní projekt jsem potřeboval vytvořit grafické ilustrace a line-art. Komunikace byla výborná a rychlá. Rezultat byl po pár drobných úpravách přesně podle našich představ. Martin Vosátka vytvořil ilustrace velice rychle tak, že jsme do dvou týdnů mohli ukončit náš projekt. Určitě doporučuji spolupráci.

Kevin Jagr

Zakázka: Návrh a tvorba loga pro videopořad. S panem Vosátkou byla perfektní komunikace od zadání poptávky po realizaci. Vyšel nám vstříc s požadovanými úpravami, vždy velice rychle a kvalitně zpracoval a navíc poskytl i několik rad a doporučení. Stanovené termíny byly dodrženy a s kvalitou celkové zakázky jsme byli velice spokojeni. Spolupráci mohu jedině doporučit.

Radovan Hyps

spoluzakladatel pracovního portálu JenPráce.cz
www.jenprace.cz
Pokud hledáte kreativního a zároveň profesionálního člověka, tak s panem Vosátkou určitě neuděláte krok vedle. Vřele doporučuji.

Leonard Cigna

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS