Doporučení z první ruky

Mgr. Martin Vosátka — grafický designér a logotvůrce


Zobrazuji č. 21-30 z celkem 34 doporučení

Svižná a spolehlivá komunikace v rámci výroby nového loga. Díky!

Jakub Kopecký

Martin vytvořil logo pro naši litografickou dílnu. S jeho prací jsme byli velmi spokojeni. Martin do tvůrčího procesu přináší individuální a empatický přístup, takže spolupráce s ním byla přirozená – jednoduchá. Má spoustu dobrých nápadů a vždy vyjde vstříc. Můžeme jenom doporučit!

Štěpán Keprta
litografická dílna

Pro firemní projekt jsem potřeboval vytvořit grafické ilustrace a line-art. Komunikace byla výborná a rychlá. Rezultat byl po pár drobných úpravách přesně podle našich představ. Martin Vosátka vytvořil ilustrace velice rychle tak, že jsme do dvou týdnů mohli ukončit náš projekt. Určitě doporučuji spolupráci.

Kevin Jagr

Zakázka: Návrh a tvorba loga pro videopořad. S panem Vosátkou byla perfektní komunikace od zadání poptávky po realizaci. Vyšel nám vstříc s požadovanými úpravami, vždy velice rychle a kvalitně zpracoval a navíc poskytl i několik rad a doporučení. Stanovené termíny byly dodrženy a s kvalitou celkové zakázky jsme byli velice spokojeni. Spolupráci mohu jedině doporučit.

Radovan Hyps
spoluzakladatel pracovního portálu JenPráce.cz
www.jenprace.cz

Pokud hledáte kreativního a zároveň profesionálního člověka, tak s panem Vosátkou určitě neuděláte krok vedle. Vřele doporučuji.

Leonard Cigna

Martin nám v neuvěřitelně krátkém čase připravil logo, které zapadlo do nové komunikační strategie. Poměrně striktní zadání ale dokázal obohatit o vlastní nápady, díky čemuž jsme brandovou koncepci rozšířili o další prvky. Reaguje velice rychle a dodává včas. Špičkový profesionál.

Viktor C.
CMO 4KIDS
www.4kids.cz

Spolupráci s Martinem si pochvalujeme. Rychlost, profesionalita, dodržování termínů a především kvalita výstupu je na vysoké úrovni. Práce v anglickém jazyce pro něj není problém, což byl pro nás důležitý faktor. Doporučujeme a sami se těšíme na další spolupráci.

Martin Prazan
švýcarská agentura YouSelect
www.youselect.ch

Martina jsem oslovil jako jednoho z grafiků ohledně tvorby loga pro mou novou společnost. Rozhodl jsem se využít jeho služeb, jelikož mě přesvědčil jeho proces a následně jeho abduktivní uvažování nad logem. Na základě jeho doporučení jsme spolupráci rozšířili na tvorbu celého vizuálu. S výsledkem jsem velmi spokojen.

Václav Pirsch
CEO

Spolupráce s Martinem byla perfektní. Se vším nám vyšel vstříc. Můžeme vřele doporučit.

Klient Adam
postprodukční studio Baldwin Prague
baldwinprague.com adam@baldwinprague.com

S Martinem se skvěle spolupracovalo. Má profesionální přístup a vše dodal včas, s výborným výsledkem.

Nikolas Koch
koch.nikolas@seznam.cz 603 502 429