Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martina Hrabětová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Martina Hrabětová — konzultantka pro oblasti kvality, životního prostředí, BOZP a PO, lektorka a interim manažerka

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Martina Hrabětová:
Jsem velmi potěšena, že jsem mohla spolupracovat s Martinou. Martina je spolehlivá a důsledná osoba zaměřená na cíl. Dokáže vést obtížné jednání i humorně odlehčit situaci. Děkuji za možnost Martinu potkat.

Pavlína Urbanová

S Martinou jsem měl tu čest několik měsíců spolupracovat. Již od počátku bylo nepochybné, že se jedná o dámu vysoce profesionálních a lidských kvalit, od které je vždy možné se něčemu novému přiučit. Pokud bych měl možnost ještě někdy s Martinou spolupracovat, přijmu tuto výzvu bez zaváhání a bylo by mi velkou ctí.

Petr Starý

Quality Professional
S Martinou jsme pracovali na několika projektech v oblasti kvality a HSE. Martina má příjemnou schopnost propojit orientaci na klienta a jasně se zaměřit na výsledky. Velmi profesionální přístup.

Martin Hroch

Bylo mi potěšením pracovat s Martinou, je to správný člověk na správném místě. Má velmi velký přehled v procesech Q. Děkuji.

Michal Blažko

Mám tu čest doporučit Martinu Hrabětovou, která nastoupila do společnosti Inteva Products Czech Republic jako Manager Quality procesní výroby. Martina má vynikající komunikační dovednosti a pomáhá zlepšovat chod kvality v oblasti výroby v souvislosti s novým projektem Daimler, protože je vždy orientovaná na zákazníka.

Josef Balát

Martina prokázala vysokou profesionalitu a nadšení ve své práci jako manažerka Q & EHS ve společnosti Parker Hannifin Industrial s.r.o.

Radim Otipka

Martina prokázala vysokou profesionalitu během mého zahraničního působení v Chomutově v České republice. Bylo velmi snadné s ní vyjít a měla bohaté zkušenosti s řízením kvality, bezpečností a řízení lidí.

Milan Moravec

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS