Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Matěj Chodelka > Doporučení

Doporučení z první ruky

Matěj Chodelka — byznys konzultant pro e-commerce projekty

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Matěj Chodelka:
Ing. Pavel Drábek
S panem Chodelkou spolupracuji na několika projektech. Nejvíce si cením jeho velkého rozhledu v e-commerce a spolehlivosti. Spolupráce funguje velmi dobře. Mám k dispozici veškeré podklady, které potřebuji pro dobře fungující PPC reklamu. Díky tomu se nám daří společně posouvat projekty rychlým tempem kupředu.

Ing. Pavel Drábek

PPC specialista
Jan Vašek
Efektivní profesionální spolupráce, takto bych shrnul spolupráci s Matějem. Pomáhá nám prezentovat služby, které v rámci projektů, na kterých spolupracujeme, nabízíme. Společně s námi hledá tu nejlepší možnou cestu, jak projekty monetizovat a pomáhá nám i v tom, jak navázat spolupráce s klíčovými partnery. Matěj se vyzná a jistě pomůže i vám.

Jan Vašek

webový grafik a UX designér
S Matějem se výborně spolupracovalo. Má drive a hledá nové cesty, jak dosáhnout cíle. Má zkušenosti jak se založením a rozjetím eshopu, tak i s jeho následným rozvojem. Nejvíc si cením jeho znalostí v oblasti optimalizace produktových stránek a pricingu.

Jakub Jandík

PPC specialista
jjandik.com
Spolupráce s Matějem probíhala na velice profesionální úrovni. Má obrovský vhled do e-commerce a eshopů obecně. Pomohl nám nastavit celkovou strategii, zefektivnit některé kampaně, zvýšit konverzní poměry a zvýšit celkovou hodnotu objednávek.

Peter Ďurec

Online advertising manager, SOCIALSHARKS
https://www.linkedin.com/in/peter-durec/ ~ durec.pe@gmail.com ~ 725 369 366
Spolupracujeme s panem Chodelkou od začátku roku 2020. Přesto, že jsme měli na začátku meeting v jiné záležitosti, v rámci konzultace jsme našli jiné příležitosti pro daný e-commerce projekt. Velmi rychle jsme se domluvili, začali s realizací, která jim dodává zajímavé prodeje z nových kanálů. Oceňuji jeho otevřenost k řešení, rozpoznání příležitostí, rozhodnost, delegování, odbornost a celkovou profesionalitu při řízení daných projektů.

Petr Buroň

Co-Founder & CEO at bV24
www.bv24.cz
S Matějem jsem prošla doporučení od A do Z ke změně webu a hlavně eshopu. Matěj byl první, kdo mi dokázal poradit, jak efektivně postupovat, čím začít, co je priorita a co udělat v průběhu a na konec. Jeho důslednost, připomínky a efektivita jsou kroky, které jsem jinde nenašla.

Michaela Votýpková

jednatelka GemMedical s.r.o.
www.gemmedical.cz ~ info@gemmedical.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS