Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Matěj Chodelka > Doporučení

Doporučení z první ruky

Matěj Chodelka — byznys konzultant pro e-commerce projekty

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Matěj Chodelka:
Ing. Pavel Drábek
S panem Chodelkou spolupracuji na několika projektech. Nejvíce si cením jeho velkého rozhledu v e-commerce a spolehlivosti. Spolupráce funguje velmi dobře. Mám k dispozici veškeré podklady, které potřebuji pro dobře fungující PPC reklamu. Díky tomu se nám daří společně posouvat projekty rychlým tempem kupředu.

Ing. Pavel Drábek

PPC specialista
S Matějem se výborně spolupracovalo. Má drive a hledá nové cesty, jak dosáhnout cíle. Má zkušenosti jak se založením a rozjetím eshopu, tak i s jeho následným rozvojem. Nejvíc si cením jeho znalostí v oblasti optimalizace produktových stránek a pricingu.

Jakub Jandík

PPC specialista
jjandik.com
Spolupráce s Matějem probíhala na velice profesionální úrovni. Má obrovský vhled do e-commerce a eshopů obecně. Pomohl nám nastavit celkovou strategii, zefektivnit některé kampaně, zvýšit konverzní poměry a zvýšit celkovou hodnotu objednávek.

Peter Ďurec

Online advertising manager, SOCIALSHARKS
https://www.linkedin.com/in/peter-durec/ ~ durec.pe@gmail.com ~ 725 369 366
Spolupracujeme s panem Chodelkou od začátku roku 2020. Přesto, že jsme měli na začátku meeting v jiné záležitosti, v rámci konzultace jsme našli jiné příležitosti pro daný e-commerce projekt. Velmi rychle jsme se domluvili, začali s realizací, která jim dodává zajímavé prodeje z nových kanálů. Oceňuji jeho otevřenost k řešení, rozpoznání příležitostí, rozhodnost, delegování, odbornost a celkovou profesionalitu při řízení daných projektů.

Petr Buroň

Co-Founder & CEO at bV24
www.bv24.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS