Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michael Petrus > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Michael Petrus — ilustrátor, art director a konzultant

Zobrazuji č. 1120 z celkem 37 doporučení prezentace Michael Petrus:
Konzultace s Michaelem mi přinesla spoustu užitečných rad ohledně efektivity, nacenění práce, licencí a spoustu nápadů, jak svou práci rozvíjet dál. Rozhodně doporučuji, pokud potřebujete trochu postrčit v tom co děláte, potřebujete poradit v oblasti podnikání na volné noze nebo prostě chcete slyšet názor a zkušenosti inspirativního a šikovného člověka, který úspěšně podniká na volné noze. Obecně je Michael sympaťák, který ví o čem mluví. Dokáže se s odstupem podívat na to, čemu se věnujete a vnést do vaší práce zajímavé, odvážné a čerstvé nápady. Bravůrně odpověděl na všechno, s čím jsem potřebovala poradit. Od otázky, jak se ráno vykopat z postele a být efektivní, až po dotaz, jak nacenit svou práci. Z kurzu jsem odcházela s úsměvem od ucha k uchu a s pocitem, že dokážu cokoli. Že moje práce má smysl.

Bc. Barbora Hurychová Vavřinová

grafička a ilustrátorka
www.bar-va.cz
Konzultace s Michaelem byla velmi přínosná, inspirativní a nabíjející elánem do další práce a především podpořila mé odhodlání postupně přejít na volnou nohu. Nastínil mi možnosti kudy se ubírat, kde a jak se prezentovat a probrali jsme další důležitá témata ohledně cenotvorby, komunikace s klientem atd. Michaelovi patří velké díky za ochotu, se kterou se velmi přívětivým způsobem dělí o své znalosti a zkušenosti!

Jana Zvěřinová

webová designérka
janinazz@gmail.com ~ 604 967 055
Michael a jeho tým překlopili naše psané nápady do živých barevných komiksů pro naše vzdělávací účely. Vytvořili vizuálně ohromující a akční stránky, které jsou perfektním spojením fantazie a realismu, pro teenagery, na které míříme. Tým je kreativní, talentovaný a velmi dobře se s ním pracuje.

Auburn Scallon

editor v Bridge Publishing House
www.bridge-online.cz
Kristýna Sataryová
Poutavá přednáška Michaela Petruse o tvorbě komiksu utekla neskutečně rychle. Ani vteřinu jsem se nenudila. Michael umí zaujmout jak svým příjemným vystupováním a řečnickým umem, tak názornými ukázkami ze své i cizí tvorby, kterými předkládané informace brilantně ilustruje. Jeho vlastní ilustrace a komiksy mají šťávu a sálá z nich dynamická energie, která chtě nechtě přitáhne vaši pozornost :) Michael na mne zapůsobil jako profesionál na svém místě, který žije svou vášní. A který to všechno navíc dokáže s lehkostí předávat dál.

Kristýna Sataryová

ilustrátorka a kreativní kreslířka
Veronika Biskupová
Michael je nasáklý oborem, žije pro něj a žije v něm. Od takového člověka je super „nakazit se“. Je zážitek ho pozorovat v jeho světě. Chtěla jsem na kurzu se co nejvíc přiblížit komiksu a zjistit o čem jeho tvorba je. To mi kurz splnil na 500 %. Téma komiksu se tak pro mě stalo ještě atraktivnější a otevřelo mi mnohé dveře k prozkoumávání. Moje kreativita dostala pod nohy další cestu, do které se pustit nebo alespoň čerpat z ní a ochutnávat. Kurz bych rozhodně doporučila všem, které komiks alespoň trochu přitahuje a buduje v nich zvědavost. Všechny informace jsou skvěle vizuálně předávány, tak jde každý aspekt komiksu bezvadně pochopit. Moc mi dalo i zkusit si podle Michaelova scénáře kreslit storyboard a pak začít stránku skečovat.

Veronika Biskupová

ilustrátorka
Michaela Nussbergerová
Michael je profesionál. Už pár let jsem na volné noze a po tak dlouhé době jsem potřebovala trochu nakopnout, namotivovat a popovídat si nezávazně s profesionálem z kreativního oboru. Zaujal mě kurz, který pořádá právě Michal. Setkání bylo velmi příjemné, rozebrali jsme mou současnou pracovní situaci a možnosti, jak se dál rozvíjet. Po setkání mám pocit, že dokážu konečně vystoupit ze zajetých kolejí, více na sobě zapracovat a jít zase trochu jiným směrem. Michala mohu tedy vřele doporučit a to nejen začátečníkům v podnikání, ale i lidem, co už mají něco za sebou.

Michaela Nussbergerová

grafická designérka se specializací na reklamní grafiku a DTP
U Michaela oceňujeme zejména jeho schopnosti výjimečně kreativní a umění rozumět tomu, co jako klient přesně chceme. A mně osobně imponuje jeho autorská tvorba umělce 21. století.

Petr Vrabec

jednatel mediální společnosti cz1970
Michael je pro nás skvělý ilustrátor – pro Bridge Publishing House ho využíváme pro ilustrace a komiksy do časopisu Gate. Jeho styl, profesionalita, plnění deadlinů a schopnost se maximálně a flexibilně přizpůsobit požadavkům z něj dělají ideálního autora. Jeho služeb chceme využívat dlouhodobě.

Josef Šorm

editor / marketing, magazín Gate
www.bridge-online.cz
S Michaelem mám zkušenost jak z pohledu scénáristy, tak i z pohledu zadavatele komiksu. V prvním případě velmi kladně hodnotím disciplinované ctění navrženého storyboardu, nápadité vizuální návrhy jednotlivých charakterů i dodržování termínů. Právě zodpovědný přístup k termínům, ale rovněž i zajímavá kresba, která se stále vyvíjí kupředu, jsou pro mě jasnými argumenty k další spolupráci.

Zdeněk Ležák

šéfredaktor časopisu ABC
www.abicko.cz
Michael je pravidelným lektorem na Komiksových workshopech, které společně s knihovnou pořádám. Michal je jednoduše profesionál ve svém oboru, ale navíc velice příjemně a přesně dokáže o své profesi přednášet. Jeho výklad technik využitých pro dynamiku v komiksu by musel pochopit i naprostý amatér či slepec.

Vojtěch Rabyniuk

Performance Specialist
www.geekcave.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS