Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michael Petrus > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Michael Petrus — ilustrátor a mentor kreativních profesionálů

Zobrazuji č. 1120 z celkem 32 doporučení prezentace Michael Petrus:
Kristýna Sataryová
Poutavá přednáška Michaela Petruse o tvorbě komiksu utekla neskutečně rychle. Ani vteřinu jsem se nenudila. Michael umí zaujmout jak svým příjemným vystupováním a řečnickým umem, tak názornými ukázkami ze své i cizí tvorby, kterými předkládané informace brilantně ilustruje. Jeho vlastní ilustrace a komiksy mají šťávu a sálá z nich dynamická energie, která chtě nechtě přitáhne vaši pozornost :) Michael na mne zapůsobil jako profesionál na svém místě, který žije svou vášní. A který to všechno navíc dokáže s lehkostí předávat dál.

Kristýna Sataryová

ilustrátorka a kreativní kreslířka
Veronika Biskupová
Michael je nasáklý oborem, žije pro něj a žije v něm. Od takového člověka je super „nakazit se“. Je zážitek ho pozorovat v jeho světě. Chtěla jsem na kurzu se co nejvíc přiblížit komiksu a zjistit o čem jeho tvorba je. To mi kurz splnil na 500 %. Téma komiksu se tak pro mě stalo ještě atraktivnější a otevřelo mi mnohé dveře k prozkoumávání. Moje kreativita dostala pod nohy další cestu, do které se pustit nebo alespoň čerpat z ní a ochutnávat. Kurz bych rozhodně doporučila všem, které komiks alespoň trochu přitahuje a buduje v nich zvědavost. Všechny informace jsou skvěle vizuálně předávány, tak jde každý aspekt komiksu bezvadně pochopit. Moc mi dalo i zkusit si podle Michaelova scénáře kreslit storyboard a pak začít stránku skečovat.

Veronika Biskupová

výtvarnice, ilustrátorka a grafická designérka
Michaela Nussbergerová
Michael je profesionál. Už pár let jsem na volné noze a po tak dlouhé době jsem potřebovala trochu nakopnout, namotivovat a popovídat si nezávazně s profesionálem z kreativního oboru. Zaujal mě kurz, který pořádá právě Michal. Setkání bylo velmi příjemné, rozebrali jsme mou současnou pracovní situaci a možnosti, jak se dál rozvíjet. Po setkání mám pocit, že dokážu konečně vystoupit ze zajetých kolejí, více na sobě zapracovat a jít zase trochu jiným směrem. Michala mohu tedy vřele doporučit a to nejen začátečníkům v podnikání, ale i lidem, co už mají něco za sebou.

Michaela Nussbergerová

grafická designérka se specializací na reklamní grafiku a DTP
U Michaela oceňujeme zejména jeho schopnosti výjimečně kreativní a umění rozumět tomu, co jako klient přesně chceme. A mně osobně imponuje jeho autorská tvorba umělce 21. století.

Petr Vrabec

jednatel mediální společnosti cz1970
Michael je pro nás skvělý ilustrátor – pro Bridge Publishing House ho využíváme pro ilustrace a komiksy do časopisu Gate. Jeho styl, profesionalita, plnění deadlinů a schopnost se maximálně a flexibilně přizpůsobit požadavkům z něj dělají ideálního autora. Jeho služeb chceme využívat dlouhodobě.

Josef Šorm

editor / marketing, magazín Gate
www.bridge-online.cz
S Michaelem mám zkušenost jak z pohledu scénáristy, tak i z pohledu zadavatele komiksu. V prvním případě velmi kladně hodnotím disciplinované ctění navrženého storyboardu, nápadité vizuální návrhy jednotlivých charakterů i dodržování termínů. Právě zodpovědný přístup k termínům, ale rovněž i zajímavá kresba, která se stále vyvíjí kupředu, jsou pro mě jasnými argumenty k další spolupráci.

Zdeněk Ležák

šéfredaktor časopisu ABC
www.abicko.cz
Michael je pravidelným lektorem na Komiksových workshopech, které společně s knihovnou pořádám. Michal je jednoduše profesionál ve svém oboru, ale navíc velice příjemně a přesně dokáže o své profesi přednášet. Jeho výklad technik využitých pro dynamiku v komiksu by musel pochopit i naprostý amatér či slepec.

Vojtěch Rabyniuk

Performance Specialist
www.geekcave.cz
Hledal jsem ilustrátora pro sérii knih vodáckých povídek. Přes inzerát jsem online našel tým Pavel Talaš – Michael Petrus a když jsem viděl jejich práci, věděl jsem, že dál hledat nemusím. Michael Petrus dodává Pavlovým obrázkům jedinečnou atmosféru a jeho práce je vždy prvotřídní. Letos mi dodali titulní obrázek již na třetí knihu a v pořadí druhý Vodácký zpěvník a rád bych s jejich spoluprací počítal i nadále. Michael Petrus je profesionál a to dnes není samozřejmost.

Jiří Nosek

vydavatel knih a grafický designér
www.klika.noskova.eu ~ realphoto@email.cz ~ 603 742 006
Jsem vděčná za příležitost konzultovat s někým, kdo se vyzná v oboru a dokáže poradit i začínajícímu umělci v různých oblastech. Konzultace je ideální pro ty, kteří se sebou chtějí začít něco dělat. Michael je odborník. Ne každý je ochotný ukázat jiným jak být úspěšný. Takoví to lidé jsou vzácní.

Monika Vymerová

animátorka, concept artist
Spolupráce s Michaelem byla perfektní, klient byl okamžitě spokojen, úpravy storyboardu dle režisérových připomínek proběhly okamžitě.

Jakub Špiroch

produkční, FRAME100R
www.frame100r.com ~ spiroch@frame100r.com ~ 603 822 850
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS