Doporučení z první ruky

Michael Petrus — ilustrátor, vizuální tvůrce a art director


Zobrazuji č. 31-40 z celkem 42 doporučení

Michael bezvadně vystihl barevnost a hravost taneční soutěže, na kterou nám již počtvrté připravil plakáty. Spolupráce s ním je vždycky perfektní, je to profesionál každým coulem.

Martin Čabrada
vedoucí a choreograf taneční skupiny MARTY DANCE
www.martydance.cz

Konzultace probíhala v přátelském a vstřícném jednání. Získal jsem mnoho užitečných rad a informací jak postupovat při rozvoji mé kariéry i podnikání na volné noze. Při hodnocení mých dosavadních prací mi Michael dal i tipy, kde se zlepšit a na co se zaměřit. Celý rozhovor byl pro mě motivační a velmi přínosný.

Jan Mareš
malíř a ilustrátor
jan-mares.webnode.cz

Spolupráce s Michaelem byla perfektní. Dlouho jsem nezažila objektivní kritiku, dobré rady i pomoc v momentech, kdy jsem kolísala. Otevřený, pozitivní a motivující přístup. Měla jsem chuť k práci, snahu se zlepšit. Pro mne to byla jedna z nejlepších životních zkušeností, která mne opravdu přiměla k tomu na sobě dále pracovat. Doufám, že ještě někdy budu mít tu možnost pracovat pod jeho vedením.

Veronika Vondrová
ilustrátorka

Michael mi pomohl udělat první krok z profesní křižovatky, ke které mě život přivedl. Bylo velmi příjemné a přínosné se po velmi dlouhé době pobavit s člověkem z oboru, který si zodpověděl otázky, které já si teprve kladu. Michael na mě působil profesionálně a přitom sympaticky a přátelsky. Po hodinové konzultaci jsem ho požádal o čas navíc a po 2,5 hodinách jsem odházel s pocitem dobře investovaného času i peněz.

Milan Jedlička
UI & Graphic designer
www.jedlicka-design.eu

Po dvou letech na volné noze, neustálého tápání a hledaní informací z všemožných zdrojů jsem objevila možnost probrat své dotazy ohledně práce na volné noze s Michaelem. Dal mi za hodinu konzultace spoustu užitečných rad a postřehů přímo na míru, díky kterým mám elán do další práce a moje pracovní zaměření má nyní jasnější směr.

Kateřina Pechalová
3D grafička
pechalova.katka@gmail.com 604 355 113

Michael pro nás připravil profesionálně vedený workshop s podstatnými informacemi pro studenty, podaný velmi atraktivní formou, která vtáhne studenty do problematiky komiksu. Přes velký počet účastníků oceňuji individuální a přátelský přístup ke každému ze studentů. Workshop měl výborně propracovaný obsah, každá chvíle byla plně využitá a přesto vše probíhalo v příjemném tempu.

Dana Urbánková
lektorka workshopů Animánie

Když máte více možností a úkolů, potřebujete si nutně udělat pořádek. Michaelův objektivní přístup a systematický náhled je velmi užitečná a přínosná služba a v neposlední řadě pomoc v momentě, kdy například nevíte kudy a jak dál. Od sebeprezentace až po proces tvorby a komunikaci vám Michael určitě poradí.

Martin Málek
ilustrátor, concept artist

Michael s týmem připravil pro agenturu Workshop týkající se vizualizace prezentací. Naše požadavky na zadání bylo dokonale splněno. Oceňuji hlavně adaptaci na konkrétní potřeby účastníků, srozumitelnost a opravdu velký přínos pro naše specifické účely. Spolupráce s Michalem byla výborná a workshop na vizualizaci prezentací doporučuji všem, kteří někdy něco prezentují. Díky.

Michal Ťoupalík
OMD

Michael pro naše grafiky připravil přednášku o tom, jak se postavit na volnou nohu, když vás baví kreslit. Dostali jsme tak plno praktických rad, jak si organizovat práci, jak si říct o honorář nebo jak bojovat s prokrastinací. Krom přednášky ukázal Michael základní pravidla tvorby komiksů a na závěr jsme si pod jeho vedením zkusili načrtnout několik stripů. Takže vedle kupy užitečných rad jsme si i něco zkusili. Díky za to, bylo to povedené! 

Matez Jindra
Majitel Bastard.cz
www.bastard.cz

V konzultaci s Michaelem byla slyšet zkušenost. Jeho znalosti nepůsobí lacině, ani jako získané z jednoho či dvou kurzů. Je fajn, že se o mě zajímal jako o typ kreativce (každý tvoříme něco jiného a jinak) a nehodnotil mě podle toho, co se líbí jen jemu. Shrnutí a dodatky jsem měla hned v mailu. Zvukový záznam je super věc. Vždycky mám u konzultací obavu, že si něco zapomenu zaznamenat nebo zkrátka zapomenu.

Lucie Doležalová
Illustrative Designer