Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michael Petrus > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Michael Petrus — ilustrátor a mentor kreativních profesionálů

Zobrazuji č. 3133 z celkem 33 doporučení prezentace Michael Petrus:
Michael s týmem připravil pro agenturu Workshop týkající se vizualizace prezentací. Naše požadavky na zadání bylo dokonale splněno. Oceňuji hlavně adaptaci na konkrétní potřeby účastníků, srozumitelnost a opravdu velký přínos pro naše specifické účely. Spolupráce s Michalem byla výborná a workshop na vizualizaci prezentací doporučuji všem, kteří někdy něco prezentují. Díky.

Michal Ťoupalík

OMD
Michael pro naše grafiky připravil přednášku o tom, jak se postavit na volnou nohu, když vás baví kreslit. Dostali jsme tak plno praktických rad, jak si organizovat práci, jak si říct o honorář nebo jak bojovat s prokrastinací. Krom přednášky ukázal Michael základní pravidla tvorby komiksů a na závěr jsme si pod jeho vedením zkusili načrtnout několik stripů. Takže vedle kupy užitečných rad jsme si i něco zkusili. Díky za to, bylo to povedené! 

Matez Jindra

Majitel Bastard.cz
www.bastard.cz
V konzultaci s Michaelem byla slyšet zkušenost. Jeho znalosti nepůsobí lacině, ani jako získané z jednoho či dvou kurzů. Je fajn, že se o mě zajímal jako o typ kreativce (každý tvoříme něco jiného a jinak) a nehodnotil mě podle toho, co se líbí jen jemu. Shrnutí a dodatky jsem měla hned v mailu. Zvukový záznam je super věc. Vždycky mám u konzultací obavu, že si něco zapomenu zaznamenat nebo zkrátka zapomenu.

Lucie Doležalová

Illustrative Designer
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS