Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michael Petrus > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Michael Petrus — ilustrátor, art director a konzultant

Zobrazuji č. 3140 z celkem 41 doporučení prezentace Michael Petrus:
Konzultace probíhala v přátelském a vstřícném jednání. Získal jsem mnoho užitečných rad a informací jak postupovat při rozvoji mé kariéry i podnikání na volné noze. Při hodnocení mých dosavadních prací mi Michael dal i tipy, kde se zlepšit a na co se zaměřit. Celý rozhovor byl pro mě motivační a velmi přínosný.

Jan Mareš

malíř a ilustrátor
jan-mares.webnode.cz
Spolupráce s Michaelem byla perfektní. Dlouho jsem nezažila objektivní kritiku, dobré rady i pomoc v momentech, kdy jsem kolísala. Otevřený, pozitivní a motivující přístup. Měla jsem chuť k práci, snahu se zlepšit. Pro mne to byla jedna z nejlepších životních zkušeností, která mne opravdu přiměla k tomu na sobě dále pracovat. Doufám, že ještě někdy budu mít tu možnost pracovat pod jeho vedením.

Veronika Vondrová

ilustrátorka
Michael mi pomohl udělat první krok z profesní křižovatky, ke které mě život přivedl. Bylo velmi příjemné a přínosné se po velmi dlouhé době pobavit s člověkem z oboru, který si zodpověděl otázky, které já si teprve kladu. Michael na mě působil profesionálně a přitom sympaticky a přátelsky. Po hodinové konzultaci jsem ho požádal o čas navíc a po 2,5 hodinách jsem odházel s pocitem dobře investovaného času i peněz.

Milan Jedlička

UI & Graphic designer
www.jedlicka-design.eu
Po dvou letech na volné noze, neustálého tápání a hledaní informací z všemožných zdrojů jsem objevila možnost probrat své dotazy ohledně práce na volné noze s Michaelem. Dal mi za hodinu konzultace spoustu užitečných rad a postřehů přímo na míru, díky kterým mám elán do další práce a moje pracovní zaměření má nyní jasnější směr.

Kateřina Pechalová

3D grafička
pechalova.katka@gmail.com ~ 604 355 113
Michael pro nás připravil profesionálně vedený workshop s podstatnými informacemi pro studenty, podaný velmi atraktivní formou, která vtáhne studenty do problematiky komiksu. Přes velký počet účastníků oceňuji individuální a přátelský přístup ke každému ze studentů. Workshop měl výborně propracovaný obsah, každá chvíle byla plně využitá a přesto vše probíhalo v příjemném tempu.

Dana Urbánková

lektorka workshopů Animánie
Když máte více možností a úkolů, potřebujete si nutně udělat pořádek. Michaelův objektivní přístup a systematický náhled je velmi užitečná a přínosná služba a v neposlední řadě pomoc v momentě, kdy například nevíte kudy a jak dál. Od sebeprezentace až po proces tvorby a komunikaci vám Michael určitě poradí.

Martin Málek

ilustrátor, concept artist
Michael s týmem připravil pro agenturu Workshop týkající se vizualizace prezentací. Naše požadavky na zadání bylo dokonale splněno. Oceňuji hlavně adaptaci na konkrétní potřeby účastníků, srozumitelnost a opravdu velký přínos pro naše specifické účely. Spolupráce s Michalem byla výborná a workshop na vizualizaci prezentací doporučuji všem, kteří někdy něco prezentují. Díky.

Michal Ťoupalík

OMD
Michael pro naše grafiky připravil přednášku o tom, jak se postavit na volnou nohu, když vás baví kreslit. Dostali jsme tak plno praktických rad, jak si organizovat práci, jak si říct o honorář nebo jak bojovat s prokrastinací. Krom přednášky ukázal Michael základní pravidla tvorby komiksů a na závěr jsme si pod jeho vedením zkusili načrtnout několik stripů. Takže vedle kupy užitečných rad jsme si i něco zkusili. Díky za to, bylo to povedené! 

Matez Jindra

Majitel Bastard.cz
www.bastard.cz
V konzultaci s Michaelem byla slyšet zkušenost. Jeho znalosti nepůsobí lacině, ani jako získané z jednoho či dvou kurzů. Je fajn, že se o mě zajímal jako o typ kreativce (každý tvoříme něco jiného a jinak) a nehodnotil mě podle toho, co se líbí jen jemu. Shrnutí a dodatky jsem měla hned v mailu. Zvukový záznam je super věc. Vždycky mám u konzultací obavu, že si něco zapomenu zaznamenat nebo zkrátka zapomenu.

Lucie Doležalová

Illustrative Designer
Byla jsem na jedné ukázkové hodině. Pozitivně mě překvapil propracovaný dotazník i Michaelova příprava. Ukázal mi funkční způsoby otázek, jak se ptát, pokud nad něčím váhám – wau – a to přesto, že tuto reflexi píšu po více než měsíci. I díky téhle „malé“ ukázce cítím rozšířený způsob mého uvažování a pochopila jsem, jak může pravidelný mentoring pomoci k rozvoji. Měla jsem opravdu příjemný pocit z Michaelovy vnitřní pohody, obdivuji jeho vřelost, otevřenost i chuť pomáhat.

BcA. Michaela Nováková

kameramanka, střihačka a videoprodukční
www.videolover.cz ~ novakova.michaela@centrum.cz ~ 721 732 081
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS