Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michael Petrus > Doporučení

Doporučení z první ruky

Michael Petrus — ilustrátor a mentor kreativních profesionálů

Zobrazuji č. 110 z celkem 36 doporučení prezentace Michael Petrus:
Robert Vlach
Michael Petrus je špičkový ilustrátor a kreslíř, kterého vřele doporučuji. A nejde zdaleka jen o to, že kreslit umí, takových je ostatně mraky. Pro náš blog Na volné noze a mé články na jiných médiích vytvořil řadu originálních ilustrací, takže mohu vyzdvihnout i jeho další přednosti: 1) Je spolehlivý, což je u kreativců fakt vzácné. 2) Když je třeba, je rychlý jak blesk. 3) Má blízko k technologiím a neustále zkouší nebo dokonce sám vyvíjí nové. 4) Intenzivně používá sociální sítě a vyzná se v používaných formátech. 5) Nemá jen jeden styl, čili se snáze přizpůsobí libovolnému zadání. 6) Je zcela nekonfliktní, pohodový a přátelský, takže se s ním báječně spolupracuje. 7) Kreativním profesionálům i sám radí s jejich podnikáním, proto má na svůj věk až neskutečný přehled, a to nejen v rámci ČR. Takže to máte hned sedm důvodů, proč jej milovat a okamžitě oslovit ke spolupráci, dokud má ještě prostor v diáři!

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Antonín Pátek
Setkání s člověkem, jako je Michael, jsou z těch, na které se nezapomíná. Na diskusi se dokonale připraví a přijde včas. Pečlivě naslouchá vašim starostem, potížím, vizím, radostem a nejasnostem. Aby trefně a v klidu odhalil nedostatky a doporučil dobrý směr. Osobně jsem si setkání užil. Potřeboval jsem si promluvit s někým, kdo je z oboru a má dost zkušeností na volné noze, aby mě pochopil. Mám mnoho rad a doporučení, které nyní budu převádět do praxe. Jsem skutečně rád, že jsem Michaela Petruse mohl poznat.

Antonín Pátek

grafik a DTP specialista
Mgr. Jan Tichý
Po šesti letech, kdy se naplno živím jako fotograf, jsem se chtěl podívat na své podnikání novým pohledem a zjistit, kde mám mezery a co přehlížím hlavně v oblasti propagace a marketingu. Michael se mi zdál pro tuto konzultaci jako správná volba, protože se sám pohybuje v kreativním světě. A nezklamal jsem se. Na naše setkání přišel skvěle připravený. Během hodiny a půl trvajícího hovoru jsem dostal spousty konkrétních tipů i mnoho podnětů směřujících k hlubší strategii, jak se prezentovat. No a z té hodiny a půl mám teď tak rok co dělat, abych všechny nápady zrealizoval :)

Mgr. Jan Tichý

portrétní fotograf
Mgr. Richard Skolek
Absolvoval jsem jednorázový mentoring a s odstupem musím říct, že mi opravdu výrazně pomohl. Michael vystihl podstatu problému a dal mi konkrétní doporučení, která skutečně zabrala (a to přesto, že nepracujeme ve stejném oboru). Konzultaci bych doporučil každému kreativnímu profesionálovi, který stojí o pohled zvenčí a o radu někoho zkušenějšího.

Mgr. Richard Skolek

překladatel a korektor angličtiny a španělštiny, lektor tvůrčího psaní
Iveta Autratová
Michael přišel na naši konzultační schůzku skvěle připraven. Má sympatické vystupování a líbí se mi jeho nenásilné předávání rad a zkušeností, prokládané obrazovými ukázkami, jeho neotřelou kreativitou a zájmem o věc. Pomohl mi najít moje slabá místa a poradil, co bych mohla vylepšit a jak se posunout dál. Od prvního kontaktu reagoval rychle, jasně a srozumitelně. Poslední dobou jsem cítila, že přešlapuji na místě a povídání s profesionálem, kterým Michael bezesporu je, pro mně bylo velikým přínosem a zároveň „adrenalinovou injekcí". Michaela mohu vřele doporučit všem, kteří mají neodbytný pocit, že mohou pracovat lépe, ale i těm, které to ještě ani nenapadlo.

Iveta Autratová

ilustrátorka a malířka
Oceňuji Michaelovu maximální snahu pochopit naši představu, ale zároveň doporučit to, co bude opravdu fungovat. Vše, co jsme si dohodli, také platilo.

Barbora Filáčková

majitelka WinWinJob
www.winwinjob.cz
Spolehlivost, profesionalita, neotřelost, nápaditost a kreativita. To byla kritéria při hledání umělce, grafika, který by připravil obálku pro luxusní vydání Čapkovy Války s mloky. Michael navrhnul dokonalou titulku a dokázal ještě víc. Jeho obálka byla vyhlášena jako nejkrásnější sci-fi obálka od českého autora za rok 2014! Bitvu knižních obálek organizoval prestižní měsíčník XB-1. Více referencí není potřeba a těšíme se na další spolupráci.

Petr Svoreň

ředitel nakladatelství Millennium Publishing
S Michaelem mám jenom pozitivní zkušenosti. Spolupráci s ním charakterizuje profesionalita, jak v jednání tak v provedení, férovost a samozřejmě spolehlivost. Určitě musím vyzvednout jeho práci s barvou a jeho cit pro atmosféru. Jeho koloring je jeden z důkazů, že své práci rozumí a odvádí ji na té nejlepší možné úrovni.

Robert Kaločai

promo producer, TV NOVA
www.lookupmedia.eu
Za roky co jsem na volné noze se ve mně nastřádalo pár věcí, u kterých si stále nejsem jistý, zda je dělám správně. Proto jsem se rozhodl pro setkání s kreativním mentorem Michaelem Petrusem. Naše osobní konzultace byla velice příjemná, Michael trpělivě naslouchal mým problémům. Byl na mě perfektně připraven a párkrát mě i překvapilo, jak dobře mě „zná“. Zanalyzoval a pojmenoval moje slabá místa a navrhl několik řešení, která, pokud dodržím, tak si myslím, že se zase posunu profesně dál. Po schůzce mi zaslal e-mailem náš nahraný rozhovor a spoustu užitečných rad a odkazů, které stojí rozhodně za zhlédnutí. Z konzultace jsem si odnesl novou motivaci, že moje práce má smysl, a že to chce pár věcí změnit a jen vydržet.

Michal Muzikant

grafický designér
www.michalmuzikant.cz ~ design@michalmuzikant.cz ~ 608 028 070
Konzultace s Michaelem mi přinesla spoustu užitečných rad ohledně efektivity, nacenění práce, licencí a spoustu nápadů, jak svou práci rozvíjet dál. Rozhodně doporučuji, pokud potřebujete trochu postrčit v tom co děláte, potřebujete poradit v oblasti podnikání na volné noze nebo prostě chcete slyšet názor a zkušenosti inspirativního a šikovného člověka, který úspěšně podniká na volné noze. Obecně je Michael sympaťák, který ví o čem mluví. Dokáže se s odstupem podívat na to, čemu se věnujete a vnést do vaší práce zajímavé, odvážné a čerstvé nápady. Bravůrně odpověděl na všechno, s čím jsem potřebovala poradit. Od otázky, jak se ráno vykopat z postele a být efektivní, až po dotaz, jak nacenit svou práci. Z kurzu jsem odcházela s úsměvem od ucha k uchu a s pocitem, že dokážu cokoli. Že moje práce má smysl.

Bc. Barbora Hurychová Vavřinová

grafička a ilustrátorka
www.bar-va.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 4 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS