Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michael Petrus > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Michael Petrus — ilustrátor, art director a konzultant

Zobrazuji č. 2130 z celkem 41 doporučení prezentace Michael Petrus:
U Michaela oceňujeme zejména jeho schopnosti výjimečně kreativní a umění rozumět tomu, co jako klient přesně chceme. A mně osobně imponuje jeho autorská tvorba umělce 21. století.

Petr Vrabec

jednatel mediální společnosti cz1970
Michael je pro nás skvělý ilustrátor – pro Bridge Publishing House ho využíváme pro ilustrace a komiksy do časopisu Gate. Jeho styl, profesionalita, plnění deadlinů a schopnost se maximálně a flexibilně přizpůsobit požadavkům z něj dělají ideálního autora. Jeho služeb chceme využívat dlouhodobě.

Josef Šorm

editor / marketing, magazín Gate
www.bridge-online.cz
S Michaelem mám zkušenost jak z pohledu scénáristy, tak i z pohledu zadavatele komiksu. V prvním případě velmi kladně hodnotím disciplinované ctění navrženého storyboardu, nápadité vizuální návrhy jednotlivých charakterů i dodržování termínů. Právě zodpovědný přístup k termínům, ale rovněž i zajímavá kresba, která se stále vyvíjí kupředu, jsou pro mě jasnými argumenty k další spolupráci.

Zdeněk Ležák

šéfredaktor časopisu ABC
www.abicko.cz
Michael je pravidelným lektorem na Komiksových workshopech, které společně s knihovnou pořádám. Michal je jednoduše profesionál ve svém oboru, ale navíc velice příjemně a přesně dokáže o své profesi přednášet. Jeho výklad technik využitých pro dynamiku v komiksu by musel pochopit i naprostý amatér či slepec.

Vojtěch Rabyniuk

Performance Specialist
www.geekcave.cz
Hledal jsem ilustrátora pro sérii knih vodáckých povídek. Přes inzerát jsem online našel tým Pavel Talaš – Michael Petrus a když jsem viděl jejich práci, věděl jsem, že dál hledat nemusím. Michael Petrus dodává Pavlovým obrázkům jedinečnou atmosféru a jeho práce je vždy prvotřídní. Letos mi dodali titulní obrázek již na třetí knihu a v pořadí druhý Vodácký zpěvník a rád bych s jejich spoluprací počítal i nadále. Michael Petrus je profesionál a to dnes není samozřejmost.

Jiří Nosek

vydavatel knih a grafický designér
www.klika.noskova.eu ~ realphoto@email.cz ~ 603 742 006
Jsem vděčná za příležitost konzultovat s někým, kdo se vyzná v oboru a dokáže poradit i začínajícímu umělci v různých oblastech. Konzultace je ideální pro ty, kteří se sebou chtějí začít něco dělat. Michael je odborník. Ne každý je ochotný ukázat jiným jak být úspěšný. Takoví to lidé jsou vzácní.

Monika Vymerová

animátorka, concept artist
Spolupráce s Michaelem byla perfektní, klient byl okamžitě spokojen, úpravy storyboardu dle režisérových připomínek proběhly okamžitě.

Jakub Špiroch

produkční, FRAME100R
www.frame100r.com ~ spiroch@frame100r.com ~ 603 822 850
Stoprocentně bych vyzdvihl kreativitu a nápaditost pana Petruse. Jsem maximálně spokojen.

Marek Řezáč

frontman kapely HAZARDOOM
www.hazardoom.cz
Přednáška Michaela Petruse byla nejen zajímavá a skvěle připravená, ale věřím, že skutečně přínosná jak pro komikové začátečníky, tak i pro zkušené komiksové tvůrce. Michael dokázal skvěle představit komplexní proces tvorby komiksu od skici, přes způsoby panelování až po lettering. A to vše skvěle vysvětlit názornými ukázkami.

Michal Rumlena

ilustrátor
Michael bezvadně vystihl barevnost a hravost taneční soutěže, na kterou nám již počtvrté připravil plakáty. Spolupráce s ním je vždycky perfektní, je to profesionál každým coulem.

Martin Čabrada

vedoucí a choreograf taneční skupiny MARTY DANCE
www.martydance.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS