Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michael Petrus > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Michael Petrus — ilustrátor a mentor kreativních profesionálů

Zobrazuji č. 2130 z celkem 33 doporučení prezentace Michael Petrus:
Spolupráce s Michaelem byla perfektní, klient byl okamžitě spokojen, úpravy storyboardu dle režisérových připomínek proběhly okamžitě.

Jakub Špiroch

produkční, FRAME100R
www.frame100r.com ~ spiroch@frame100r.com ~ 603 822 850
Stoprocentně bych vyzdvihl kreativitu a nápaditost pana Petruse. Jsem maximálně spokojen.

Marek Řezáč

frontman kapely HAZARDOOM
www.hazardoom.cz
Přednáška Michaela Petruse byla nejen zajímavá a skvěle připravená, ale věřím, že skutečně přínosná jak pro komikové začátečníky, tak i pro zkušené komiksové tvůrce. Michael dokázal skvěle představit komplexní proces tvorby komiksu od skici, přes způsoby panelování až po lettering. A to vše skvěle vysvětlit názornými ukázkami.

Michal Rumlena

ilustrátor
Michael bezvadně vystihl barevnost a hravost taneční soutěže, na kterou nám již počtvrté připravil plakáty. Spolupráce s ním je vždycky perfektní, je to profesionál každým coulem.

Martin Čabrada

vedoucí a choreograf taneční skupiny MARTY DANCE
www.martydance.cz
Konzultace probíhala v přátelském a vstřícném jednání. Získal jsem mnoho užitečných rad a informací jak postupovat při rozvoji mé kariéry i podnikání na volné noze. Při hodnocení mých dosavadních prací mi Michael dal i tipy, kde se zlepšit a na co se zaměřit. Celý rozhovor byl pro mě motivační a velmi přínosný.

Jan Mareš

malíř a ilustrátor
jan-mares.webnode.cz
Spolupráce s Michaelem byla perfektní. Dlouho jsem nezažila objektivní kritiku, dobré rady i pomoc v momentech, kdy jsem kolísala. Otevřený, pozitivní a motivující přístup. Měla jsem chuť k práci, snahu se zlepšit. Pro mne to byla jedna z nejlepších životních zkušeností, která mne opravdu přiměla k tomu na sobě dále pracovat. Doufám, že ještě někdy budu mít tu možnost pracovat pod jeho vedením.

Veronika Vondrová

ilustrátorka
Michael mi pomohl udělat první krok z profesní křižovatky, ke které mě život přivedl. Bylo velmi příjemné a přínosné se po velmi dlouhé době pobavit s člověkem z oboru, který si zodpověděl otázky, které já si teprve kladu. Michael na mě působil profesionálně a přitom sympaticky a přátelsky. Po hodinové konzultaci jsem ho požádal o čas navíc a po 2,5 hodinách jsem odházel s pocitem dobře investovaného času i peněz.

Milan Jedlička

UI & Graphic designer
www.jedlicka-design.eu
Po dvou letech na volné noze, neustálého tápání a hledaní informací z všemožných zdrojů jsem objevila možnost probrat své dotazy ohledně práce na volné noze s Michaelem. Dal mi za hodinu konzultace spoustu užitečných rad a postřehů přímo na míru, díky kterým mám elán do další práce a moje pracovní zaměření má nyní jasnější směr.

Kateřina Pechalová

3D grafička
pechalova.katka@gmail.com ~ 604 355 113
Michael pro nás připravil profesionálně vedený workshop s podstatnými informacemi pro studenty, podaný velmi atraktivní formou, která vtáhne studenty do problematiky komiksu. Přes velký počet účastníků oceňuji individuální a přátelský přístup ke každému ze studentů. Workshop měl výborně propracovaný obsah, každá chvíle byla plně využitá a přesto vše probíhalo v příjemném tempu.

Dana Urbánková

lektorka workshopů Animánie
Když máte více možností a úkolů, potřebujete si nutně udělat pořádek. Michaelův objektivní přístup a systematický náhled je velmi užitečná a přínosná služba a v neposlední řadě pomoc v momentě, kdy například nevíte kudy a jak dál. Od sebeprezentace až po proces tvorby a komunikaci vám Michael určitě poradí.

Martin Málek

ilustrátor, concept artist
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS