Doporučení z první ruky

Michael Petrus — ilustrátor, vizuální tvůrce a art director


Zobrazuji č. 21-30 z celkem 42 doporučení

Michael je profesionál. Už pár let jsem na volné noze a po tak dlouhé době jsem potřebovala trochu nakopnout, namotivovat a popovídat si nezávazně s profesionálem z kreativního oboru. Zaujal mě kurz, který pořádá právě Michal. Setkání bylo velmi příjemné, rozebrali jsme mou současnou pracovní situaci a možnosti, jak se dál rozvíjet. Po setkání mám pocit, že dokážu konečně vystoupit ze zajetých kolejí, více na sobě zapracovat a jít zase trochu jiným směrem. Michala mohu tedy vřele doporučit a to nejen začátečníkům v podnikání, ale i lidem, co už mají něco za sebou.

Michaela Nussbergerová
grafická designérka se specializací na reklamní grafiku a DTP
www.minuss.cz

U Michaela oceňujeme zejména jeho schopnosti výjimečně kreativní a umění rozumět tomu, co jako klient přesně chceme. A mně osobně imponuje jeho autorská tvorba umělce 21. století.

Petr Vrabec
jednatel mediální společnosti cz1970

Michael je pro nás skvělý ilustrátor – pro Bridge Publishing House ho využíváme pro ilustrace a komiksy do časopisu Gate. Jeho styl, profesionalita, plnění deadlinů a schopnost se maximálně a flexibilně přizpůsobit požadavkům z něj dělají ideálního autora. Jeho služeb chceme využívat dlouhodobě.

Josef Šorm
editor / marketing, magazín Gate
www.bridge-online.cz

S Michaelem mám zkušenost jak z pohledu scénáristy, tak i z pohledu zadavatele komiksu. V prvním případě velmi kladně hodnotím disciplinované ctění navrženého storyboardu, nápadité vizuální návrhy jednotlivých charakterů i dodržování termínů. Právě zodpovědný přístup k termínům, ale rovněž i zajímavá kresba, která se stále vyvíjí kupředu, jsou pro mě jasnými argumenty k další spolupráci.

Zdeněk Ležák
šéfredaktor časopisu ABC
www.abicko.cz

Michael je pravidelným lektorem na Komiksových workshopech, které společně s knihovnou pořádám. Michal je jednoduše profesionál ve svém oboru, ale navíc velice příjemně a přesně dokáže o své profesi přednášet. Jeho výklad technik využitých pro dynamiku v komiksu by musel pochopit i naprostý amatér či slepec.

Vojtěch Rabyniuk
Performance Specialist
www.geekcave.cz

Hledal jsem ilustrátora pro sérii knih vodáckých povídek. Přes inzerát jsem online našel tým Pavel Talaš – Michael Petrus a když jsem viděl jejich práci, věděl jsem, že dál hledat nemusím. Michael Petrus dodává Pavlovým obrázkům jedinečnou atmosféru a jeho práce je vždy prvotřídní. Letos mi dodali titulní obrázek již na třetí knihu a v pořadí druhý Vodácký zpěvník a rád bych s jejich spoluprací počítal i nadále. Michael Petrus je profesionál a to dnes není samozřejmost.

Jiří Nosek
vydavatel knih a grafický designér
www.klika.noskova.eu realphoto@email.cz 603 742 006

Jsem vděčná za příležitost konzultovat s někým, kdo se vyzná v oboru a dokáže poradit i začínajícímu umělci v různých oblastech. Konzultace je ideální pro ty, kteří se sebou chtějí začít něco dělat. Michael je odborník. Ne každý je ochotný ukázat jiným jak být úspěšný. Takoví to lidé jsou vzácní.

Monika Vymerová
animátorka, concept artist

Spolupráce s Michaelem byla perfektní, klient byl okamžitě spokojen, úpravy storyboardu dle režisérových připomínek proběhly okamžitě.

Jakub Špiroch
produkční, FRAME100R
www.frame100r.com spiroch@frame100r.com 603 822 850

Stoprocentně bych vyzdvihl kreativitu a nápaditost pana Petruse. Jsem maximálně spokojen.

Marek Řezáč
frontman kapely HAZARDOOM
www.hazardoom.cz

Přednáška Michaela Petruse byla nejen zajímavá a skvěle připravená, ale věřím, že skutečně přínosná jak pro komikové začátečníky, tak i pro zkušené komiksové tvůrce. Michael dokázal skvěle představit komplexní proces tvorby komiksu od skici, přes způsoby panelování až po lettering. A to vše skvěle vysvětlit názornými ukázkami.

Michal Rumlena
ilustrátor