Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Michaela Nepustilová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Michaela Nepustilová — projektantka pozemních staveb

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Ing. Michaela Nepustilová:
Mgr. Lukáš Svoboda
Míša nám chystala projektovou dokumentaci pro náš rodinný dům. Kromě bezproblémové komunikace a perfektně připraveného projektu pro stavební povolení si hlavně ceníme toho, že nám pomohla s uspořádáním vnitřní dispozice i doporučila vhodnou skladbu materiálů. Během samotné realizace jsme pak průběžně konzultovali aktuální stav prací a společně kontrolovali provedené práce od jednotlivých řemeslníků. Pomohla nám tak odhalit drobné nedostatky, kterých bychom si jako laici nevšimli. Jsme rádi, že se nebála nám rozmluvit některé naše nápady, a po společných diskuzích vznikl nakonec domek, ve kterém se nám už více než pět let výborně bydlí. Což je asi ta nejlepší reference.

Mgr. Lukáš Svoboda

kodér
Projekt na rodinný dům jsme začali společně řešit na jaře 2020 a navzdory covidovým komplikacím jsme se posunuli hodně daleko ve výstavbě (viz foto). Je to především díky profesionální a svižné spolupráci s Míšou Nepustilovou. Velmi oceňujeme veškerou přípravu a vychystání podkladů projektové dokumentace, komunikaci s dotčenými orgány a osobní konzultace přímo na stavbě. Nelze opomenout individuální a vstřícný přístup, otevřenost našim požadavkům s ohledem na uplatnění dlouholetých zkušeností a nápadů. Odvádí skvělou práci a my máme to štěstí spolupracovat právě s ní.

Renáta a Radek Sloupští

Rychlý, profesionální přístup. Skvěle odvedená práce, vřele doporučujeme paní projektantku. Prostě odborník na svém místě.

PhDr. Tomáš Beneš

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS