Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michaela Nussbergerová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Michaela Nussbergerová — grafická designérka se specializací na reklamní grafiku a DTP

Zobrazuji č. 110 z celkem 12 doporučení prezentace Michaela Nussbergerová:
Mgr. Adéla Rúčková Moravcová
Michaela je šikovná grafička, která rozumí své profesi. Pracuje velmi pohotově a spolehlivě, jednání s ní je věcné a příjemné. Máme za sebou úspěšnou spolupráci a rozhodně doufám, že ne poslední. Míšu mohu jen doporučit!

Mgr. Adéla Rúčková Moravcová

ilustrátorka
S Míšou dlouhodobě spolupracujeme při vytváření propagačních materiálů našeho nakladatelství, jedná se především o plakáty, tiskovou inzerci, brožury autorů, pozvánky na křty a další. Její návrhy jsou vždy kreativní, nápadité a vždy dodávány v plánovaném termínu. Se spoluprací jsme nadmíru spokojeni.

Martina Kasalová

Albatros Media a.s.
Na Míšu jen samá chvála. Hledali jsme externího grafika, který dokáže rychle reagovat na naše náročné požadavky. Veškeré korektury komunikujeme převážně přes email a požadované úpravy zasílá prakticky okamžitě. Pro její profesionální přístup a rychlou práci je radost s ní spolupracovat.

Dana Tůmová

marketing manager, SUPER PET, a.s.
S Míšou jsem spolupracoval na několika projektech, od pozvánek, přes inzeráty až po rozsáhlé katalogy. Komunikace s ní byla vždy příjemná a bez problémů. Oceňuji nejen kvalitu zpracování a jeho rychlost, ale také příjemné ceny. Míšu mohu jedině doporučit.

Petr Dragoun

CZECH PROMOTION consulting, s.r.o.
S Míšou jsme spolupracovali při zavádění nového grafického image advokátní kanceláře – návrh nového loga, návrhy vizitek, hlavičkových papírů a ostatních materiálů. Spolupráce byla vždy bez nejmenších problémů. Návrhy byly kvalifikované a odrážely zkušenost v daném oboru. Neméně důležitá pro nás byla rychlost – požadované návrhy byly vždy dodávány ve velmi krátkých termínech – maximálně v řádu dnů, v urgentních případech dokonce i v řádu několika hodin.

Václav Burda

Advokátní kancelář Dany Burdové
Spolupráce s grafičkou Míšou Nussbergerovou při tvorbě našich katalogů byla vždy bezproblémová. Její vstřícné a přátelské jednání a rychlou komunikaci jsme velmi ocenili. S návrhy jsme byli spokojeni, popřípadě nebyl problém zakomponovat do nich naši představu. Grafické služby Míši Nussbergerové tudíž můžeme jedině doporučit dalším!

Lenka Srpová

CK MEDINA TOURS
Při zakládání eshopu jsme potřebovali vyřešit grafiku, která by byla jiná oproti ostatním. Proto jsme oslovili Míšu Nussbergerovou. Výsledek její práce se velice zdařil, protože se líbí nejen nám, ale hlavně našim klientům, kterým se líbí jednoduchost loga, barev a pozitivní naladění. V průběhu spolupráce jsme oceňovali zejména rychlost a nápaditost návrhů, proto můžeme její práci jen doporučit.

Mgr. Marcela Fujanová

Tragoo s.r.o.
S Míšou spolupracujeme již od založení agentury. Vyhovuje nám její všestrannost, kdy dokáže grafiku kreativně navrhnout dle zadání, ale pokryje i DTP operace a drobné grafické práce tak, že dodá kompletní hotová tisková data. Míša Nussbergerová pro nás vytvářela grafické návrhy reklamních letáků, kompletní layouty katalogů a veškeré grafické práce s tím spojené. Dále vytvářela mnoho grafických návrhů pro outdoorové kampaně našich klientů. Navrhovala pro nás také logotypy a CI. Věřím, že nejlepší referencí je, že s Míšou spolupracujeme po celou dobu naší existence.

Radek Velechovský

agentura CZECH PROMOTION consulting
S Míšou Nussbergerovou spolupracuji již několik let a velmi oceňuji její originalitu a kreativní myšlení, kterou vyjadřuje v zadaných projektech. Velkou předností je také časová flexibilita, díky které mám grafický návrh často do druhého dne k dispozici a to hned v několika variantách. Navíc není nutné vypisovat zdlouhavá grafická zadání, ale vše mohu zadat prostřednictvím emailu v několika bodech.

Patrik Madle

Marketing Specialist, John Grove & partner, s.r.o.
Spolupráci s Míšou Nussbergerovou hodnotím velmi pozitivně po osobní i profesní stránce. Míša je moc milá a vstřícná, její návrhy jsou nápadité a originální. Kromě toho dokáže výborně vycítit, co se hodí k dané značce, takže u většiny návrhů lze použít první verze, nebo je jen mírně doladit. Další velkou výhodou je flexibilita a rychlost dodání materiálů. Spolupráci s Míšou mohu jen doporučit.

Aneta Faráriková

Business Development Manager, XenTan
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS