Doporučení z první ruky

Michaela Nussbergerová — grafická designérka se specializací na reklamní grafiku a DTP


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 12 doporučení

Mgr. Adéla Rúčková Moravcová

Michaela je šikovná grafička, která rozumí své profesi. Pracuje velmi pohotově a spolehlivě, jednání s ní je věcné a příjemné. Máme za sebou úspěšnou spolupráci a rozhodně doufám, že ne poslední. Míšu mohu jen doporučit!

Mgr. Adéla Rúčková Moravcová
ilustrátorka a malířka

S Míšou dlouhodobě spolupracujeme při vytváření propagačních materiálů našeho nakladatelství, jedná se především o plakáty, tiskovou inzerci, brožury autorů, pozvánky na křty a další. Její návrhy jsou vždy kreativní, nápadité a vždy dodávány v plánovaném termínu. Se spoluprací jsme nadmíru spokojeni.

Martina Kasalová
Albatros Media a.s.

Na Míšu jen samá chvála. Hledali jsme externího grafika, který dokáže rychle reagovat na naše náročné požadavky. Veškeré korektury komunikujeme převážně přes email a požadované úpravy zasílá prakticky okamžitě. Pro její profesionální přístup a rychlou práci je radost s ní spolupracovat.

Dana Tůmová
marketing manager, SUPER PET, a.s.

S Míšou jsem spolupracoval na několika projektech, od pozvánek, přes inzeráty až po rozsáhlé katalogy. Komunikace s ní byla vždy příjemná a bez problémů. Oceňuji nejen kvalitu zpracování a jeho rychlost, ale také příjemné ceny. Míšu mohu jedině doporučit.

Petr Dragoun
CZECH PROMOTION consulting, s.r.o.

S Míšou jsme spolupracovali při zavádění nového grafického image advokátní kanceláře – návrh nového loga, návrhy vizitek, hlavičkových papírů a ostatních materiálů. Spolupráce byla vždy bez nejmenších problémů. Návrhy byly kvalifikované a odrážely zkušenost v daném oboru. Neméně důležitá pro nás byla rychlost – požadované návrhy byly vždy dodávány ve velmi krátkých termínech – maximálně v řádu dnů, v urgentních případech dokonce i v řádu několika hodin.

Václav Burda
Advokátní kancelář Dany Burdové

Spolupráce s grafičkou Míšou Nussbergerovou při tvorbě našich katalogů byla vždy bezproblémová. Její vstřícné a přátelské jednání a rychlou komunikaci jsme velmi ocenili. S návrhy jsme byli spokojeni, popřípadě nebyl problém zakomponovat do nich naši představu. Grafické služby Míši Nussbergerové tudíž můžeme jedině doporučit dalším!

Lenka Srpová
CK MEDINA TOURS

Při zakládání eshopu jsme potřebovali vyřešit grafiku, která by byla jiná oproti ostatním. Proto jsme oslovili Míšu Nussbergerovou. Výsledek její práce se velice zdařil, protože se líbí nejen nám, ale hlavně našim klientům, kterým se líbí jednoduchost loga, barev a pozitivní naladění. V průběhu spolupráce jsme oceňovali zejména rychlost a nápaditost návrhů, proto můžeme její práci jen doporučit.

Mgr. Marcela Fujanová
Tragoo s.r.o.

S Míšou spolupracujeme již od založení agentury. Vyhovuje nám její všestrannost, kdy dokáže grafiku kreativně navrhnout dle zadání, ale pokryje i DTP operace a drobné grafické práce tak, že dodá kompletní hotová tisková data. Míša Nussbergerová pro nás vytvářela grafické návrhy reklamních letáků, kompletní layouty katalogů a veškeré grafické práce s tím spojené. Dále vytvářela mnoho grafických návrhů pro outdoorové kampaně našich klientů. Navrhovala pro nás také logotypy a CI. Věřím, že nejlepší referencí je, že s Míšou spolupracujeme po celou dobu naší existence.

Radek Velechovský
agentura CZECH PROMOTION consulting

S Míšou Nussbergerovou spolupracuji již několik let a velmi oceňuji její originalitu a kreativní myšlení, kterou vyjadřuje v zadaných projektech. Velkou předností je také časová flexibilita, díky které mám grafický návrh často do druhého dne k dispozici a to hned v několika variantách. Navíc není nutné vypisovat zdlouhavá grafická zadání, ale vše mohu zadat prostřednictvím emailu v několika bodech.

Patrik Madle
Marketing Specialist, John Grove & partner, s.r.o.

Spolupráci s Míšou Nussbergerovou hodnotím velmi pozitivně po osobní i profesní stránce. Míša je moc milá a vstřícná, její návrhy jsou nápadité a originální. Kromě toho dokáže výborně vycítit, co se hodí k dané značce, takže u většiny návrhů lze použít první verze, nebo je jen mírně doladit. Další velkou výhodou je flexibilita a rychlost dodání materiálů. Spolupráci s Míšou mohu jen doporučit.

Aneta Faráriková
Business Development Manager, XenTan