Doporučení z první ruky

Michaela Rýdlová — HR manažerka a konzultantka, koordinátorka vzdělávání a koučka


Zobrazuji všech 5 doporučení

Michaela Rýdlová je skutečně zkušená personalistka s širokým přehledem nejen v oblasti řízení lidských zdrojů, ale i dalších oblastech spojených s vedením, vzděláváním a motivováním lidí. Oceňuji u ní především její empatii, rychlé rozhodování, organizační schopnosti a vysoké pracovní nasazení. Také je třeba vyzdvihnout její až neuvěřitelnou schopnost stmelovat kolektiv a budovat funkční vztahy uvnitř společnosti, a to i v takovém turbulentním prostředí, jakým je zdravotnictví.

Mgr. David Vondruška
Managing Director, FlashHealth s.r.o.
www.flashhealth.cz

Spolupráce s Míšou byla vždy perfektní. Jedná se o profesionálku v oblasti HR, která je procesně orientovaná, má tah na branku a přitom lidský přístup. Ve své práci se setkala s mnoha klíčovými momenty v životě HR manažera: implementace nového HR systému, maticové mezinárodní řízení, vedení týmu (nejen HR), krizový management, stakeholder management, aj. Je cílevědomá, dokáže plně rozlišit priority, je silně orientovaná na zákazníka a otevřená hledání společných řešení. Její profesní zkušenosti pokrývají agendu HR od A do Z. Nebojí se přijímat výzvy a dokáže plně nést odpovědnost za svá rozhodnutí.

Lenka Kružíková
Senior HR Manager
www.innogy.cz

Míšu Rýdlovou znám už řadu let. Coby holku po škole si mě vybrala do svého týmu nadnárodní společnosti, kde jsem několik let mohla pozorovat její růst a neustálé vzdělávání v pozici HR. Míša je velmi houževnatý člověk, který umí v druhých lidech vyvolat zájem a nadšení. Lidi do našeho týmu vybírala pečlivě a s citem, aby zapadli do naší pracovní rodiny. Řekla bych, že Míše se práce prolínala i do soukromého života. Mimo pracovních teamových akcí v rámci různých školení jednotlivých oddělení, ale i celofiremních teambuildingů, plánovala akce víkendové, kdy jsme společně v menších skupinkách jezdívali k ní na chatu. V rámci těchto víkendů jsme utužovali pracovní vztahy. Jak šel čas, tak se naše cesty na nějakou dobu rozešly. Možná proto, abychom se mohly za pár let potkat v pozici klient a agentura. Míša za klienta a já za agenturu, která v rámci výběrového řízení vyhrála tender na teambuilding. Spolupráci z pozice klient a dodavatel, kterým jsem tou dobou za naši agenturu byla, hodnotím velmi pozitivně. Na samotné akci jsem měla možnost poznat řadu dalších Míši kolegů, kteří si jí váží nejen pro její skvělé pracovní výkony, ale především jako člověka, který je ochotný naslouchat jejich problémům (a to nejen pracovním), být jim nápomocen a řešit je. Pro ně samotné a pro plynulý chod společnosti. Jinými slovy, Míša je velmi loajální člověk, kterého vám v rámci spolupráce mohu jedině doporučit. Dávám 10 z 10 😊

Petra Sajdlová
práce v oblasti marketingu - kampaně, strategie, teambuilding, stavba webu, výstavy, konference, experience marketing
innovate.rocks petra.sajdlova@innovate.cz

Michaela Rýdlová reprezentuje ve svém oboru profesionalismus! Zkušenosti, letitá praxe a přehled v oboru zdobí její kariéru. Naše spolupráce byla vždy korektní, příkladná a co považuji za velmi důležité, Míša vždy hledá pozitivní řešení v každé situaci. Empatie vůči kolegům a spolupracovníkům na jedné straně a odvaha k jasným a srozumitelným řešením jsou pro ni samozřejmé.

Ing. Josef Hrzán
jednatel
www.globtime.cz josef.hrzan@globtime.cz 724 305 504

Míšu doporučuji jako zkušeného HR manažera a konzultanta. Během naší dlouholeté spolupráce jsem měla možnost vidět její profesionální přístup a schopnost efektivně řešit rozmanité situace. Oceňuji, že jde rychle do akce a hledá řešení opřené o své dovednosti a zkušenosti, a zároveň si stále udržuje lidský a empatický přístup, vytváří v týmu dobrou atmosféru a podporujte druhé.

Mgr. Kateřina Hebelková
jednatelka
www.hormed.cz katerinahebelkova@hormed.cz 602 312 989