Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Michal Abaffy > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Michal Abaffy — business konzultant pro firemní kulturu a leadership

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Mgr. Michal Abaffy:
Michal je velmi dobrý posluchač, obdivuju jeho klidné otázky, kterými zmapuje celou situaci jak pro sebe, tak i pro ucelený pohled zájemce. Následně jsme si u mého projektu prošli cíle v různých horizontech a scénářích a šli jsme do hloubky k mé osobní motivaci a naproti tomu vlastním zdrojům na různých úrovních, což se mi jevilo jako velmi užitečná metoda pro libovolná důležitá osobní rozhodnutí. Na konci 2. setkání jsem měl jasnou mysl, kterou cestou se chci vydat ke svému cíli včetně konkrétních potřebných činů. Díky!

Martin Vlach

All in all – bylo to super a děkujeme, rádi tě budeme doporučovat dále.

Jaroslav Kováč

CEO, HomeHunters
Když s Michalem strávíte jen krátkou dobu, jeho myšlenky, nápady a postoje se vám opakují, dokud se nerozhodnete provést skutečnou změnu. Jen o dvě schůzky a o 4 měsíce později jsme přestěhovali naši kancelář, vylepšili procesy v kvalitě a řízení času, ukončili spolupráci s lidmi, s nimiž jsme měli problémy se spoluprací, a najali lidi, kteří mají stejné hodnoty. Těšíme se, co se stane v příštích 4 měsících.

Ľubomír Černý

CEO, IMCerny
Michal svou systematickou prací výrazně pomohl naší firmě ve zlepšení vývojového procesu, kvalitě produktu, fungování technického týmu i s nastavením procesů. S Michalem jsme spolupracovali více než půl roku a můžeme říci, že jsme se posunuli ze startupu na firmu, kde jsou dobře nastavené procesy, tým správně funguje a firma má jasně nastaveno, kterým směrem jít vpřed. Jeho práce nám nepomohla procesy jen nastavit, ale i udržet a zlepšovat v průběhu času. Pokud jste firma, která působí v IT a vyvíjí produkt nebo více produktů, Michal vám dokáže svými zkušenostmi a metodickým přístupem pomoci směrem ke kvalitnějšímu a rychlejšímu vývoji, zároveň i ke spokojenějšímu a motivovanějšímu týmu.

Marián Hurta

engeto.com
Po konzultaci s Michalem si více uvědomuji, že přemýšlím nad tím, jak daný zážitek nebo den má vliv na mou fyzickou, mentální, emocionální/sociální a spirituální stránku.

Martin Holec

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS