Doporučení z první ruky

Mgr. Michal Kašparovský — tvůrce videí


Zobrazuji všech 7 doporučení

S Michalem máme tu nejlepší zkušenost a rozhodně doporučujeme jeho profesionalitu, kreativitu a spolehlivost. Určitě plánujeme další spolupráci, protože jsme s výsledkem moc spokojení.

Lukáš Kerhart
spoluzakladatel Prague Sport Games

Rychlá domluva, rychlá výroba a především profesionálně zpracované video. To je ve zkratce spolupráce s Joker Films Michala Kašparovského. Vytvářeli pro nás několik videí od instruktážních až po reportážní a vždy jsme byli spokojeni s výsledkem jejich práce i s perfektní komunikací.

David Šmída
Likos International

S panem Kašparovským máme tu nejlepší zkušenost. Skvěle pochopil zadání, které rychle, kreativně a hlavně velmi kvalitně zpracoval. Jako plus vidím i zcela bezproblémovou komunikaci a celkově profesionální přístup. V budoucnu se na něj rádi opět obrátíme.

Hana Pokorná
manažerka programu HOBIT, FN U svaté Anny v Brně

S Michalem jsme za pět let naší spolupráce natočili videa různého zaměření. Náborová, školící, imageová, reportážní i produktová. Samozřejmě, že umí svou práci udělat rychle, dobře a za dobrou cenu. Ale hlavně - díky svému přístupu k práci a své kreativitě prostě točí lepší videa než ostatní. Do každého videa dokáže dostat něco navíc.

Jan Kebza
HR business partner production and shared services

Obrázek je víc než tisíc slov. A pohyblivé obrázky jsou ještě lepší. A ty od Joker Films jsou vůbec nejlepší. Naše spolupráce trvá již řadu let a za tu dobu vzniklo několik desítek videí, jejichž společným prvkem je profesionální přístup před, během i po natáčení. A na výsledcích je to opravdu znát.

Adam Pilmaier
marketingový specialista, TART

Michal nám vytvářel celou řadu propagačních videí pro naše weby. Musím říct, že odvádí výbornou práci. A nejen to, na rozdíl od celé řady jiných dodavatelů vždy odevzdává výsledky práce v požadovaném termínu. A to se opravdu cení. Michala můžu jen doporučit.

Jiří Zmidloch
jednatel Z-AGENCY

Pan Kašparovský pro naši společnost vytvořil sérii vzdělávacích a promo videí, které využíváme pro interní i externí účely. Výborná domluva, originální přístup i nápady. Jednoduše doporučuji a těším se na další spolupráci.

Jan Čentíš
business development, Swiss Life Select ČR