Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Michala Bastin > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Michala Bastin — tlumočnice a soudní překladatelka ruského a čínského jazyka

Zobrazuji č. 110 z celkem 26 doporučení prezentace Mgr. Michala Bastin:
Mgr. Drahomíra Rezková
Se slečnou Peterkovou jsem dva roky spolupracovala v tlumočnickém a překladatelském týmu. Je to profesionálka, která perfektně tlumočí obchodní jednání na vysoké úrovni, formální recepce, oficiální projevy i odborné prezentace a přednášky. Na překladech si dává maximálně záležet. Kromě toho má příjemný projev a je přátelská a komunikativní. Doporučuji!

Mgr. Drahomíra Rezková

překladatelka a tlumočnice angličtiny a francouzštiny
Ing. Martin Kříž, PhD.
Michala je profesionálka a kolegyně, se kterou jsem se seznámil před mnoha lety ještě za studií. Vždy skvěle připravena a vždy seriozní a zodpovědný přístup k práci. Mohu vřele doporučit.

Ing. Martin Kříž, PhD.

překladatel čínštiny, soudní tlumočník čínského a ruského jazyka
Společnost Kampa Group spolupracuje s paní Michalou Peterkovou již delší dobu. Spolupráci si nemůžeme vynachválit. Požadujeme překlady do ruského jazyka. Překlady se týkají našich menu do obou restaurací, jak do Kampa Parku, tak i do Hergetovy Cihelny. Obvykle měníme položky jídel v menu dost narychlo a i přesto dostaneme překlad okamžitě. Služby paní Peterkové jsou opravdu na vysoké úrovni a určitě doporučujeme!

Marie Lidická

Office manager, Kampa Group
www.kampagroup.com ~ marie@kampagroup.com
Ještě jednou děkujeme za zajištění profesionálních průvodcovských služeb pro naše klienty. Zvláště oceňujeme časovou flexibilitu, milý a vstřícný přístup. Určitě se na vás rádi opět obrátíme.

Zdeněk Žďánský

BowTie Prague
www.bowtieprague.cz ~ zdenek@bowtieprague.cz
S Míšou Peterkovou spolupracuji již více jak 3 roky, využívám jejích služeb tlumočnice pro ruského lektora na jeho kurzech. Všichni jsme s tlumočením Míši Peterkové velice spokojeni, její tlumočení je na vysoké profesionální úrovni. Jako tlumočnici ji mohu 100% doporučit. Využijte jejích služeb, budete nadmíru spokojeni!

Jana Duchková

Aum Therapy s.r.o.
aum.praha@centrum.cz ~ 604 761 791
Chci poděkovat Michale Peterkové za výbornou spolupráci v rámci překladů textů v jazykové kombinaci CZ – RU – EN. Michala je velmi pečlivá a spolehlivá. I když jsme potřebovali překlad na poslední chvíli, vždy nám vyšla vstříc. Pokud budete potřebovat opravdu kvalitní překlad či korekturu, můžete se na Michalu obrátit a dostanete perfektní výsledek. Společně s mými kolegy se těšíme na další spolupráci a služby Michaly vřele doporučujeme.

Viktoria Yemchenko

manažerka realizace kongresů a konferencí v ČR a v zahraničí
www.guarant.cz ~ yemchenko@guarant.cz ~ 601 321 896
Michala Peterková pro nás tlumočila v rámci setkání skupiny vysokých ukrajinských úředníků a ředitelů odborů s českými politiky, úředníky a podnikateli na téma Energetická politika. Schůzky proběhly úspěšně. S tlumočením Michaly Peterkové jsme byli velmi spokojeni, proto ji můžeme vřele doporučit i dalším klientům či firmám.

Helena Schulzová

Tlumočení z čínštiny a do čínštiny opakovaně využíváme v rámci našeho poradenství v oblasti vzdělávání. S profesionálním přístupem paní Peterkové a kvalitou jejího tlumočení a překladů jsme velmi spokojeni. Její tlumočnické služby můžeme všem doporučit.

Hana Marková

META, o.p.s. – Společnost pro příležitosti mladých migrantů
markova@meta-ops.cz
Michala Peterková pro nás tlumočila návštěvu delegace čínských cestovních kanceláří v Praze pořádanou agenturou CzechTourism dne 8. března 2018, kterým jsme prezentovali nabídku Renesanční hostinu na dvoře Rudolfa II. jako zážitkovou akci pro jejich klienty v Martinickém paláci na Hradčanském náměstí. Tlumočení a práce Michaly Peterkové je profesionální a rozhodně doporučujeme.

Petr Herčík

www.rbprague.com ~ petr@rbprague.com ~ 732 457 780
Paní Michala Bastin tlumočila oficiální jednání s našimi čínskými akcionáři, jednání s čínskými partnery, prohlídky výrobních hal a výrobního provozu společnosti, oficiální večeře a recepce a také na naší zahraniční cestě do Číny. Na Michale oceňuji především její profesionalitu a kvalitu poskytovaných služeb, precizní znalost odborné terminologie. Při jednáních je vždy připravená, milá a profesionální v každém okamžiku. Je radost s ní spolupracovat.

Pavel Cesnek

Generální ředitel Žďas, a.s.
www.zdas.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS