Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Milada Zemanová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Milada Zemanová — obsahová marketérka a copywriterka

Zobrazuji č. 110 z celkem 16 doporučení prezentace Milada Zemanová:
S Miladou jsem v úzkém kontaktu přes 3 roky a vážím si jí jako člověka i jako schopné redaktorky a copywriterky. Je schopná najít, uchopit a dobře sepsat marketingová témata, obzvláště pak ta se zaměřením na sociální média. Pomáhá jí v tom, že sama působí jako marketér specializující se na digitální prostředí. Dnes je vzácné najít někoho, na koho je stoprocentní spoleh. Milada mezi tyto lidi patří.

Petr Michl

Marketing Journal
https://www.focus-age.cz/m-journal/
S Miladou se těšíme již několikaleté úspěšné spolupráci. Původně zamýšlená správa PPC kampaní pro 1 web se rozšířila na webů přibližně 5, v rámci kterých neřešíme jen PPC kampaně, ale i obsah a propagaci na sociálních sítích. Milada je ohromně spolehlivá, organizovaná a vstřícná. Díky svému přesahu mezi marketingovými obory umí vždy poradit a prokonzultovat i témata, které neřešíme na denní bázi. Navíc má pochopení k našim složitým rozhodovacím procesům a má s námi neskutečnou trpělivost.

Barbora Prade

www.designbath.cz
Naše vzájemná spolupráce je radost. Řešíme spolu různé texty – od rozhovorů přes textaci webu až po příspěvky na sociální sítě. Na výsledku se mi líbí čtivost a výběr slov, případně další podněty k rozvoji. Oceňuji nejen výsledek, ale i proces a hlavně komunikaci. Cílíme na různá publika a texty musí obsahovat i technické výrazy, což pro Miladu není žádný problém.

Barbora Kľúčiková Krajčovičová

Fenstar
www.fenstar.cz
Spolupráce s Miladou na našich PPC kampaních probíhala vždy hladce a hlavně se nám podařilo vždy zlepšit výsledky, a to je důležité. Oceňuji především pružné reakce, dodržování termínů a ochotu vždy poradit i nad rámec spolupráce. Takže Milado, moc děkuji za dosavadní spolupráci a těším se na další.

Radka Vokurková

Rej-dění s.r.o.
www.prazskejrej.cz
Kateřina Lubasová
Miladu vnímám jako profesionála ve svém oboru. Sympatické je mi její sofistikované vyjadřování v podobě textu. Vážím si její odborné zpětné vazby, která je pro mě hodně užitečná. Nejcennější pro mě je, že jakýkoliv můj písemný brainstorming dokáže „učesat“ v ucelený text. Milada se vždy před jakoukoliv svojí prací snaží naladit na váš způsob vyjadřování, čímž zachovává autenticitu vašeho původního textu. Spolupráci doporučuju.

Kateřina Lubasová

osobní koučka
Miladu Zemanovou mohu vřele doporučit! Oslovila jsem ji kvůli tvorbě nových webových stránek pro moji klientku a s její prací jsem já i klientka nadmíru spokojena. Vždy velmi mile a ochotně komunikuje, práci plní v termínech a především vždy skvěle. Velmi dobře se mi s ní spolupracuje.

Jana Bradáčová

Pure Body Studio
S paní Miladou spolupracujeme jako firma již přes rok a jsme s její prací velmi spokojeni. Zadané úkoly plní svědomitě, a to nejen v psaní propagačních článků pro naši firmu, ale také se samostatně stará o příspěvky a správu našeho facebookového účtu dle domluvených kritérií a pravidelnosti a žádá o reference naše klienty. Velice oceňuji její aktivní přístup, invenci, samostatnost a trpělivost.

Pavlína Vejmolová

Vitom Group
Milada Zemanová nám pomáhá s PPC reklamou přes Google Ads a spolupráce s ní je skvělá. Efektivita reklamy se nám zdvojnásobila, komunikace probíhá bez problému a Milada si navíc poradí i se všemi výzvami Google Ads grantu, který naše organizace využívá.

Zuzana Kočárová

Czechitas
Ráda bych poděkovala za milý a profesionální přístup paní Miladě. Zadané úkoly a termíny plní pečlivě, velmi příjemně komunikuje. Je to opravdová profesionálka a zná slovo deadline!

Sandra Carić

SandraLiving
Absolvovali jsme s kolegyněmi školení týkající se sociálních sítí a základů PPC reklamy a bylo pro nás velmi obohacující a inspirující. Miladě se podařilo propojit nejnovější změny a teoretické poznatky s praktickými tipy na jejich využití a udržet při tom pozornost posluchačů i přátelskou atmosféru.

Adéla Svobodová

Hni se z místa
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS