Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Milan Kabelka > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Milan Kabelka — fotograf, retušér, grafik, tvůrce videí a špičkového post-processingu, zakladatel creative studia

Zobrazuji č. 1115 z celkem 15 doporučení prezentace Milan Kabelka:
Marian Kadlec
Milana vnímám jako profesionála s duší plnou vizí, emocí, citů a kreativního smýšlení, které dokáže velmi citlivě odrazit ve své práci. Výstup jeho tvorby je o hře a vášni, se kterou tak rád hraje. Spolupracovali jsme již opakovaně a vždy předvedl mnohem více než jsem očekával. Profesionální přístup a opravdová chuť do práce jen podtrhuje výsledný dojem. Milan se snaží vystoupit z řady běžných fotografů a jde mu to velmi dobře. Zejména skrze své smýšlení a životní filozofii. Mohu jej s klidným svědomím více než doporučit.

Marian Kadlec

UX & UI designér, webdesignér
Milana mohu doporučit, je spolehlivý a milý – snadná a rychlá komunikace. Na všem jsme se domluvili a ráda využiji jeho služby i v budoucnu.

Jitka B.

Milana Kabelku mohu doporučit, je to skutečný profesionál.

Karel Heřmánek

jednatel středně velké firmy
Fotografa pana Kabelku mohu vřele doporučit. Spolupráce byla na profesionální úrovni s výbornou komunikací a tvůrčím přístupem. Budu se těšit na další spolupráci!

Pavla Coufalová

U Milana jsem absolvovala individuální kurz retušování. Za mě velmi inspirativní, Milan má velkou trpělivost, vysvětlí věci podrobně a tak, aby to pochopil každý… je velmi zodpovědný, výborná komunikace, určitě doporučuji!

Katka Bendova

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS