Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Milan Kabelka > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Milan Kabelka — fotograf, retušér, grafik, tvůrce videí a špičkového post-processingu, pilot dronu

Zobrazuji č. 1116 z celkem 16 doporučení prezentace Milan Kabelka:
Milanovy služby využívám už pár let. Začalo to portrétním focení v roce 2012, pak došlo na svatební a těhotenské foto. Moc se mi líbí jeho milý, klidný přístup. Komunikace byla vždy perfektní a fotografie byly vždy v rychlém čase dodány, jejich úprava nemá chybu. Naposled jsem absolvovala individuální fotokurz. Jako naprostý amatér nechápu, že jsme toho během 8 hodin stihli tolik probrat – pomohl mi s výběrem zrcadlovky a všeho příslušenství, vysvětlil funkce foťáku, jak fotit a fotky upravovat.

Romana Kahounová

Milana vnímám jako profesionála s duší plnou vizí, emocí, citů a kreativního smýšlení, které dokáže velmi citlivě odrazit ve své práci. Výstup jeho tvorby je o hře a vášni, se kterou tak rád hraje. Spolupracovali jsme již opakovaně a vždy předvedl mnohem více než jsem očekával. Profesionální přístup a opravdová chuť do práce jen podtrhuje výsledný dojem. Milan se snaží vystoupit z řady běžných fotografů a jde mu to velmi dobře. Zejména skrze své smýšlení a životní filozofii. Mohu jej s klidným svědomím více než doporučit.

Marian Kadlec

projektový manažer webových projektů a UI/UX designér
www.mariankadlec.cz ~ marian.kadlec@icloud.com ~ 734 634 566
Milana mohu doporučit, je spolehlivý a milý – snadná a rychlá komunikace. Na všem jsme se domluvili a ráda využiji jeho služby i v budoucnu.

Jitka B.

Milana Kabelku mohu doporučit, je to skutečný profesionál.

Karel Heřmánek

jednatel středně velké firmy
U Milana jsem absolvovala individuální kurz retušování. Za mě velmi inspirativní, Milan má velkou trpělivost, vysvětlí věci podrobně a tak, aby to pochopil každý… je velmi zodpovědný, výborná komunikace, určitě doporučuji!

Katka Bendova

Milana Kabelku vřele doporučuji. Zatím první kurz, ale splnil očekávání. Milan je příjemný mladý muž, který ví co dělá. Rozumí své práci a vysvětlí vše tak, že tomu opravdu porozumíte. Moc děkuji!

Vanda Schollaert

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS