Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Milan Lund > Doporučení

Doporučení z první ruky

Milan Lund — webový vývojář a konzultant se specializací na JavaScript/Node.js a produkty Kentico

Zobrazuji č. 110 z celkem 13 doporučení prezentace Milan Lund:
Na začátku byla jen vize a volný prostor. Na konci je první automatizovaný hotel svého druhu na světě. Mezi tím je spolupráce s Milanem Lundem. Tečka. Milan dokázal během pouhých několika měsíců vystavět na zelené louce komplexní hotelový systém, který hostům umožňuje svépomoci vytvářet rezervace, provádět check-in, vstupovat do hotelu a na pokoje. Ve stejné době také vytvořil řešení umožňující ovládat celý imerzivní zážitek.

Adam Vodička

principál v hotelu Anybody
www.anybody.cz
Při práci s Milanem mě neustále provází jedna emoce: překvapení. Výsledky, které Milan přináší, jsou totiž vždycky (a fakt nekecám, pokaždé) o trochu dál, než jsem si dokázal na začátku projektu představit, a to mě nepřestává – příjemně – překvapovat. Líbí se mi, že se na Milana můžu naprosto spolehnout, že myslí na všechno a nic mu, díky jeho pečlivosti, neuteče. Nejsme asi úplně typičtí klienti, ale můžu říct, že díky spolupráci s Milanem jsme se na jaře 2020 po začátku koronakrize dostali poměrně rychle na vlastní nohy v onlajnu, a za to mu patří obrovské díky.

Jan Vlachynský

spoluzakladatel v Lidi z Baru
www.lidizbaru.cz
Milan nám v průběhu dvou let pomohl vybudovat dokumentační portál k SaaS produktu. Díky integraci portálu se službami třetích stran a průběžné optimalizaci jsme byli schopni zlepšit zákaznickou zkušenost při řešení problémů a poskytnout vyšší hodnotu při vzdělávání. Pokud hledáte vývojáře, který splní vaše (jakkoliv divoké) požadavky a pomůže vám zrealizovat vaši vizi, Milan je ten pravý.

Jan Cerman

Senior Content Developer v Kentico Software
docs.kontent.ai
Milan je již mnoho let součástí naší organizace. Pomáhá nám stavět weby různých náročností a nedovedu si představit práci na Kentico projektech bez jeho účasti. Vždy se můžeme spolehnout na jeho nejupřímnější a nejinformovanější radu, stejně jako na kvalitu a rychlost implementace kódu. Je skutečným přínosem pro náš tým a jeho služby velmi doporučuji.

Victoria Rossihin

zakladatelka a CEO v Informed Motion Group
informedmotion.com
Milan je velmi schopný konzultant a je kompetentní ve všech ohledech své práce. Je zodpovědný, přesný, rychlý a přátelský. Spolupráce s ním byla zatím vždy příjemná a úspěšná.

Fabio Xodo

Software Development Manager v Internet CZ
www.forpsi.com
Pracoval jsem s Milanem na mezinárodních projektech v týmu profesionálů. Výborně se s ním spolupracovalo, je týmový hráč. Klade důraz na detaily a je expertem na front-end a vývoj v Kentico EMS.

Andrea Mancini

Head of UX/UI Design v Aruba S.p.A.
www.aruba.it
Milan byl vždy nápomocný a poctivý profesionál. Můžeme se spolehnout, že dodá, co slíbí. Je nadšeným vývojářem, který ví, co dělá. Navíc je schopný své znalosti předávat ostatním.

Lukáš Martinák

Customer Success Director v Kentico Software
www.kentico.com
Milana jsem oslovila za účelem vytvoření webových stránek pro svou živnost. Jsem učitelka češtiny pro cizince. Měla jsem pouze mlhavou představu o tom, jak by můj nový web měl vypadat, zato jsem si byla jistá faktem, že jej potřebuji velmi rychle a aby byl originální. Vůbec jsem netušila, jak velké štěstí mám v okamžiku, kdy se mé zakázky ujal právě Milan. Pracuje naprosto výjimečně. Originalita, kreativita, přesná textová pojmenování, systematičnost, dodržování časových termínů. Obsah a forma jeho práce jsou v úplné rovnováze. A plus ještě něco navíc. Velmi lidský a laskavý přístup ke klientovi jako k člověku, který chvílemi váhá, hledá, neví. Jakákoliv další slova jsou zbytečná. Děkuji a doporučuji 10/10.

Šárka Cimburková

Učitelka češtiny pro cizince
www.czechwithpictures.cz
Bez obav můžu o Milanovi říct, že je to borec na vývoj v Kentico! Je rychlý, vnímavý, chytrý, flexibilní, znalý věci. Zkrátka je radost s ním pracovat. Jestli hledáte někoho na vývoj v Kentico, tohle je váš člověk. Vyvíjím weby už více než 10 let a řeknu vám, že je to jeden z nejlepších specialistů, které jsem si kdy najal.

Isaac Moan

majitel ve Web Symphonies
www.websymphonies.com
Bylo mi potěšením pracovat s Milanem. Má solidní technické znalosti jak ve frontendu, tak i backendu. Navíc dbá na potřeby uživatelů mnohem víc než většina vývojářů. To ho dělá skvělým freelancerem.

Jan Lenoch

Developer Advocate v Kentico Software
www.kentico.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS