Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Miloslava Martínková > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Miloslava Martínková — copywriterka, ghostwriterka a PR specialistka

Zobrazuji č. 1119 z celkem 19 doporučení prezentace Ing. Miloslava Martínková:
Poutavé texty, rychlost a spolehlivost, vysoká úroveň a znalost českého jazyka. Za příjemnou spolupráci respektující mé požadavky děkuji a ráda budu odbornost paní Ing. Martínkové využívat i nadále.

Ing.Naděžda Tuzová

majitelka portálu Zars – dovolená hezky česky®
www.zars.cz ~ n.tuzova@seznam.cz
S paní Martínkovou spolupracujeme již delší dobu a proto ji můžeme s čistým svědomím jen doporučit. S jejími texty pro náš online magazín Vitalita & zdraví, případně tištěnou verzi magazínu, jsme velmi spokojeni. Oceňujeme jak nápady a formu zpracování, tak i spolehlivost či flexibilitu.

Renata Podracká

www.vitalitazdravi.cz
O službách paní Martínkové jsem se dozvěděla z tohoto portálu Na volné noze. Ihned mě zaujala její historie a praxe. O to víc, když měla samá kladná doporučení. Já nemůžu než přidat další kladné hodnocení, jelikož služby paní Martínkové jsou přesně takové, jaké jsem očekávala. Okamžitá domluva, preciznost práce, rychlé a spolehlivé dodání úkolů a perfektní komunikace. Je mi jasné, že s paní Martínkovou budu i nadále spolupracovat, jelikož jsem nenašla lepší. Paní Martínkovou můžu jen doporučit!

Aneta Soukeníková

specialista marketingové podpory
www.sherlog.cz
Vedu malý blog pro maminky a spolupracoval jsem již s několika textařkami. Nyní už nějakou dobu využívám služeb Paní Martínkové v oblasti copywritingu. Podobně jako všichni její zákazníci můžu jen potvrdit nejvyšší profesionalitu co se týče kvality textů, komunikace a termínů. Texty jsou čtivé, slohově a gramaticky korektní. Vřele doporučuji!

Stanislaw Kujawa

tipp.cz
Oceňuji, že paní Ing. Martínková, která dělala gramatickou a stylistickou korekturu mé diplomové práce, okamžitě pochopila, co od ní očekávám, respektovala vše, na čem jsme se dohodli a to je pro mě naprosto podstatné. Stejně tak bylo důležité, že dodržela domluvený termín, diplomka šla hned do tisku. Po celou dobu byla komunikativní, vstřícná a reagovala pohotově, i když v tu dobu měla i jiné zakázky. Odvedla výbornou práci.

Tomáš Filip

student VŠ, obor marketing
tomsafilip@seznam.cz ~ 723 270 094
Paní Martínkovou jsem požádala o gramatické a stylistické korektury – všechno proběhlo rychle a úplně v pohodě. Mohu jen doporučit!

Tatiana Nemna

Klade profesionální otázky, rychle se v tématu orientuje. Přesně vystihne, co potřebuji. Šetří můj čas, spoustu věcí vyřeší za mě. Pokaždé dodá texty, které se klientům líbí a respektuje deadline. Mohu se na ni stoprocentně spolehnout.

Šimon Š.

S Mílou Martínkovou spolupracujeme již několik let a vždy jsme byli naprosto spokojeni. Nejednou jsme po ní chtěli téměř nereálné věci z hlediska rozsahu i termínu a vždy nám vyšla vstříc. Je velmi pečlivá, spolehlivá a rychlá. Velmi nám vyhovuje i její způsob komunikace – vždy na náš email reaguje téměř obratem. Doufáme, že budeme moci využívat služeb paní Martínkové i nadále!

Monika Matysová

jednatelka le moni s.r.o.
www.lemoni.cz
S prací paní Martínkové jsem byl naprosto spokojený. Pracuje a nezdržuje zbytečnými dotazy. Tichý ninja, který doručí 100% výsledek. Přesně tak si představuji ideálního profesionála.

Jan Nedvěd

www.konverzky.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS