Doporučení z první ruky

Mirek Rohlíček — seniorní tvůrce WordPress webů a WooCommerce e-shopů, SEO konzultant a školitel práce s WordPressem


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 58 doporučení

Doporučuji pro vytvoření webových stránek. Rychlý přístup, super spolupráce!

Renata Šelongová
Podnikatelka v oblasti ubytování a pohostinství
PenzionuSelongu.cz

Přístup pana Mirka Rohlíčka k řešení problému se smazaným WP Bakery ze šablony Minamaze Pro byl profesionální, bez časového prodlení a více než uspokojivý. Nemluvě o tom, že jsem ho požádal o pomoc cestou emailu ve dvě hodiny ráno. Děkuji za pomoc.

Stanislav Stebila
Umělecká agentura Gardes
Gardes.cz

Rychlá a bezproblémová spolupráce na úpravách webu běžícím na WordPressu. Spolupráci doporučuji.

Jakub Havelka
Podnikatel v oblasti Affiliate
Arecenze.cz

Mirek mi hodně pomohl s mým webem Ecoblog.cz, kde jsme řešili technický stav webu. Měl jsem několik „aha momentů“, kde mi hodně otevřel oči. Teď vím, na čem zamakat. Určitě s ním budu spolupracovat dál.

Radoslav Černý
Majitel magazínu o ekologii
EcoBlog.cz

Potřeboval jsem nový web a tak jsem začal hledat na YouTube. Když jsem zjistil, kolik bych toho musel nastudovat a stejně by to patrně nefungovalo jak chci, tak jsem se rozhodl svěřit web Mirkovi. Po první konzultaci bylo hned jasné, že jsem si vybral správně. Probrali jsme, co od webu očekávám a hned navrhnul pár vylepšení. Web postavil, optimalizoval a když bylo časem třeba, tak mi vždy rád pomohl, aby vše šlapalo. Skvěle investované peníze. Doporučuji každému.

Lukáš Vaníček
Masér, výživový poradce, spánkový terapeut
LukasVanicek.cz

V Q1 letošního roku jsme s Mirkem postavili jeden eshop pro zahraniční trh. Z dobré zkušenosti dnes už pracujeme na dalším. Nejedná se zrovna o simple eshopy naklikatelné jinde za den práce. Spolupráce je transparentní a důsledná. S tvorbou textů a grafického obsahu není dobré Mirka zdržovat a trochu mi chybí aktivní angličtina v projektu. Wordpress je jednoznačně Mirkova doména, od základního nastavení instalace (bezpečnost, ftp, příprava DB, přístupy, indexování atd.) přes sběr požadavků, návrhu použitelných šablon až po samotnou konfiguraci celého webu. Nad rámec technické implementace webu je Mirkův rozhled v oborech SEO, e-commerce UX, optimalizace doručitelnosti emailů atd. velkou pomocí. Navíc je Mirek dostupný také při technických problémech a pro změny po spuštění + na Mirka prozradím že chystá systém automatického monitoringu webů 🙂 Těším se na další společné projekty!

Marek Oczko
Projektový manažer a dodavatel IT/IS
Kit4Camper.com

Bezproblémová spolupráce. Profesionál. Pomohl i o víkendu. Poradil s pro nás neřešitelnými problémy. Více takových profíků!!!

Petr Vančura
Projektový manažer cestovního portálu
Travel-Akademie.cz

S panem Rohlíčkem mám výbornou zkušenost, zachránil mě ve vyřešení problémů s WordPressem, webem a eshopem, kdy mi je velmi neprofesionálně a nefunkčně udělal jiný tvůrce a spousta wordpressařů mi to nechtěla opravit, že je to moc komplikované. Práci udělal rychle, vždy jak jsme se domluvili. Stránky jsou teď mnohem hezčí, funkční a přehledné! Mohu jen doporučit! 😊

Monika Dokoupilová
Prodejce alternativních parfémů
ILoveParfums.cz

Můj web byl ve velmi špatném stavu – od šablony přes zabezpečení až po technický stav. Mirek Rohlíček veškeré chyby bezproblémově opravil a všechny mé požadavky zvládl realizovat. Komunikace perfektní, když jsem měla jakýkoliv dotaz, bylo mi vše srozumitelně vysvětleno. Nehledě na to jsem dostala i několik tipů, na co se zaměřit, co dělat jinak a lépe. Pan Rohlíček pracuje rychle, efektivně. Velmi oceňuji v průběhu spolupráce sdílený dokument, díky němuž jsem měla neustále přehled, co se na webu daný den udělalo, kolik zbývá času z rozpočtu. Za mě jsem maximálně s výsledkem spokojená, jsem ráda, že jsem na pana Rohlíčka narazila – kdybych ho objevila dřív, ušetřila bych si mnoho zbytečných nervů a starostí. Jakmile budu řešit jakýkoliv další požadavek v rámci webu, tak pana Rohlíčka určitě opět ráda oslovím.

Žaneta Křížová
Učitelka a majitelka kreativního portálu pro děti
Vytvarna-Vychova.cz

Potřeboval jsem optimalizovat eshop, zejména z pohledu rychlosti načítání. Spolupráce byla na profesionální úrovni, komunikace naprosto úžasně rychlá a bez zádrhelů. Veškeré poznatky o eshopu a provedené úkony byly zapsány ve sdíleném dokumentu, takže jsem měl v každém okamžiku dokonalý přehled, jak práce pokračuje. S výsledkem jsem naprosto spokojen. Navíc jsem dostal plno hodnotných tipů, jak eshop dále vylepšit, to jsou informace k nezaplacení. Pana Rohlíčka mohu maximálně doporučit!

Tomáš Mázl
Majitel e-shopu s dárkovým zbožím
ArtLaser.cz