Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mirek Rohlíček > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mirek Rohlíček — WordPress technik senior, online marketér, SEO konzultant a lektor pro práci s WordPressem

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Mirek Rohlíček:
Doporučuji pro vytvoření webových stránek. Rychlý přístup, super spolupráce!

Renata Selongova

podnikatelka v oblasti ubytování a pohostinství
606 855 938
Přístup pana Mirka Rohlíčka k řešení problému se smazaným WP Bakery ze šablony Minamaze Pro byl profesionální, bez časového prodlení a více než uspokojivý. Nemluvě o tom, že jsem ho požádal o pomoc cestou emailu ve dvě hodiny ráno. Děkuji za pomoc.

Stanislav Stebila

Umělecká agentura Gardes
www.gardes.cz ~ igardes@centrum.cz ~ 723 523 297
Rychlá a bezproblémová spolupráce na úpravách webu běžícím na WordPressu. Spolupráci doporučuji.

Jakub Havelka

www.arecenze.cz
Mirek mi hodně pomohl s mým webem Ecoblog.cz, kde jsme řešili technický stav webu. Měl jsem několik „aha momentů“, kde mi hodně otevřel oči. Teď vím, na čem zamakat. Určitě s ním budu spolupracovat dál.

Radoslav Černý

ecoblog.cz
Potřeboval jsem nový web a tak jsem začal hledat na YouTube. Když jsem zjistil, kolik bych toho musel nastudovat a stejně by to patrně nefungovalo jak chci, tak jsem se rozhodl svěřit web Mirkovi. Po první konzultaci bylo hned jasné, že jsem si vybral správně. Probrali jsme, co od webu očekávám a hned navrhnul pár vylepšení. Web postavil, optimalizoval a když bylo časem třeba, tak mi vždy rád pomohl, aby vše šlapalo. Skvěle investované peníze. Doporučuji každému.

Lukáš Vaníček

masér, výživový poradce, spánkový terapeut
lukasvanicek.cz ~ lukas@lukasvanicek.cz ~ 774 527 672
V Q1 letošního roku jsme s Mirkem postavili jeden eshop pro zahraniční trh. Z dobré zkušenosti dnes už pracujeme na dalším. Nejedná se zrovna o simple eshopy naklikatelné jinde za den práce. Spolupráce je transparentní a důsledná. S tvorbou textů a grafického obsahu není dobré Mirka zdržovat a trochu mi chybí aktivní angličtina v projektu. Wordpress je jednoznačně Mirkova doména, od základního nastavení instalace (bezpečnost, ftp, příprava DB, přístupy, indexování atd.) přes sběr požadavků, návrhu použitelných šablon až po samotnou konfiguraci celého webu. Nad rámec technické implementace webu je Mirkův rozhled v oborech SEO, e-commerce UX, optimalizace doručitelnosti emailů atd. velkou pomocí. Navíc je Mirek dostupný také při technických problémech a pro změny po spuštění + na Mirka prozradím že chystá systém automatického monitoringu webů 🙂 Těším se na další společné projekty!

Marek Oczko

projektový manažer a dodavatel IT/IS
Bezproblémová spolupráce. Profesionál. Pomohl i o víkendu. Poradil s pro nás neřešitelnými problémy. Více takových profíků!!!

Petr Vančura

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS